Stratiť, no vyhrať

Stratiť, no vyhrať https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330710/bmid_stratit-no-vyhrat-ZkO-330710.jpg 5 2 2

Príbeh nielen o víťazstvách, ale aj prehrách... Začína sa, keď mladá dcéra lorda, Christina Allison - bývala profesionálna jazdkyňa, preberá krachujúci tím F1 SuccsLion Formula 1 Racing team so závažnou podmienkou. Pre úspech tímu sa spojí s prvotriednym ale egocentrickým manažérom Antony "Tony" Hurstom. Ich jediným cieľom je vyhrať naspäť oba tituly v F1. Všetci nepriatelia a neprajníci tímu sa snažia potopiť ich snahu o tituly a sabotovať tím. Okrem toho sa musí Christina vysporiadať aj s komplikovaným vzťahom s otcom. Čo ho spôsobilo? Dokáže odolať láske v podobe mladého a atraktívneho jazdca? Odolá túžbe znovu sadnúť do monopostu F1? Nájde odvahu postaviť sa svojej minulosti a poraziť nielen svojich démonov, ale aj nepriateľov? Vyhrá SuccsLion F1 Racing Team a jej jazdec titul? Alebo sa bude musieť prizerať na úspech iných?... celý text

RoseDadas
30.07.2017 5 z 5

Kniha nás zavadí do světa F1. Je sportovním románem, který věrohodně a detailně popisuje akci na trati a vše okolo toho. Ukazuje nám konkurenční boj jednotlivých monopostů, i když pouze fiktivních. Provádí nás tiskovými konferencemi, kde se řeší skutečné problémy stájí F1.

Tento svět je pro mě naprosto neznámý, ale díky knize jsem si připadala, že jsem jeho součástí. Autorka nás umí svým stylem psaní vtáhnout přímo do víru dění.

micmar
01.07.2017 5 z 5

Kniha je neskutočne dobre napísana, opis celeho pretekárského víkendu je neskutočný, klobuk dole :) , doslova pri tej knihe stratim čas, ale odmenou my je výhra v podobe pekferného príbehu. Odporúčam taktiež si prečítať aj bonusy k tejto knihe stoja zato.

Autorovy knížky

Kristína Doktorová
slovenská, 1993
2017  100%Stratiť, no vyhrať

Kniha Stratiť, no vyhrať je v