nehodnoceno

Ve vzdělání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami dochází k prudkým změnám. Koncepce vzdělávacího systému se přizpůsobuje požadavkům evropské společnosti. Naší snahou je integrovat co největší počet žáků se speciálními vzdělávacími potřebami do škol a školných zařízení hlavního vzdělávacího proudu a postupně vytvářet podmínky pro inkluzivní školu. Samotný text si klade za cíl vést studenty k vlastní aktivitě a pozitivně motivuje ke studiu....celý text

Sociologie, Učebnice a slovníky, Vzdělání
Vydáno:, Paido

integrace postižených vzdělávání distanční vzdělávání základní škola pedagogika speciální pedagogika

Autoři knihy

Miroslava Bartoňová

Miroslava Bartoňová
česká, 1965

Marie Vítková

Marie Vítková
česká, 1947

Kniha Strategie vzdělávání žáků se speciálními potřebami v inkluzivním prostředí základní školy je: