Strašidlo Sušinka

Strašidlo Sušinka https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27119/bmid_strasidlo-susinka-y1L-27119.jpg 4 35 5

Sušinka byl docela obyčejný, rozpustilý kluk, který rád prováděl všelijaké vylomeniny. A jak se tedy stalo, že se proměnil v strašidlo? To se Sušinka jedné podzimní noci rozhodl pořádně vylekat varhaníka při hraní v kostele. Přestrojil se za bubáka... Jakže to bylo dál? Nebojte se a přečtěte si v téhle malilinko strašidelné knížce!... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Skinn Skerping

cyril.gando
28.12.2023 5 z 5

Komentář musí být hezkej,když je to hezká knížka. Nejvíc se mi líbilo, jak Sušinka strašil, protože to bylo docela vtipné.

Jass
04.08.2021 4 z 5

Znovu, Astrid jistě napsala lepší knihy, ale tohle byla příjemná jednohubka. Pro některé děti trochu strašidelnější a co teprve chudák farářova dcera!

"Byl mrtvý?" zeptala jsem se, i když jsem dávno věděla, jak to bylo.
"Ne, nebyl mrtvý," řekla babička. "Ale nebyl ani živý. Krev mu ztuhla v žilách a už se nikdy nerozproudila. A tak se ze Sušinky stalo strašidlo."

A chudák Sušinka... Vlastně je to celkově docela drsná pohádka, když se nad tím člověk víc zamyslí...

Jelitovna
28.02.2018

Mně to tedy přišlo hodně strašidelné a to už jsem docela velká. :-)

Sárče
05.02.2017 4 z 5

Je to velmi hezká knížka.

TerJac
26.06.2013 5 z 5

Prostě A. Lindgrenová ... stejně jako všechny i tato kniha má svůj šmrnc, který vždy děti něčím upoutá a i když je téma na první pohled trochu morbidní .... po dočtení si na tuto prvotní myšlenku již nikdo nevzpomene.