Strašidla z Nerudovky

Strašidla z Nerudovky https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27911/strasidla-z-nerudovky-27911.jpg 4 29 11

Máte rádi tajemno a přitahují vás zákoutí staré Prahy? Rodina z Nerudovy ulice se na vlastní kůži přesvědčí, že poprosit v krajní nouzi o pomoc strašidla je sice účinné, ale vyžaduje to hodně silné nervy. Bezhlaví rytíři zachraňující přepadenou dívku, středověká čarodějnice jako garde na vyhlášené diskotéce, rafinovaná povětrná ženština proti příliš vlezlé sekretářce. Situaci navíc komplikují zvířecí mazlíčci, kteří si nedopatřením líznou zpackaného elixíru nesmrtelnosti a začnou do všeho mluvit. Humorné strašidelné příběhy pro čtenáře všech věkových kategorií.... celý text

markéta783
15.03.2019 5 z 5

Moc příjemná knížka o pražských strašidlech. Nejvíc se mi líbila kapitola o zakletých bezhlavých rytířích a jejich konfliktu s partou motorkářů, pak o středověké čarodějnici doprovázející Karolínu na vyhlášenou pražskou diskotéku. To jsem se fakt zase nasmála. Doporučuji! :-)

KarelVrchni
12.11.2018 5 z 5

Když začneš číst, nemůžeš přestat, dokud nedočteš dokonce. Doporučuji přečíst

SilvieK001
03.11.2018 5 z 5

Skvělé a svěží dílko, hned bych si dala pokračování. Těším se, až si to přečte i dcera.

kara
13.02.2018 5 z 5

Pěkné čtení o pražských strašidlech. Pobavila jsem se.

lenka7348
24.12.2017 3 z 5

Pro dětské čtenáře asi skvělá kniha, pro mě jako dospěláka nic moc.

Ivetma
13.10.2017 4 z 5

Kniha pobavila. Líbila se mi víc, než knihy o koze s krajtou. Příjemné odpočinkové čtení.

nefernefer
06.10.2017 4 z 5

Příjemná knížka pro holky věkové kategorie 10-13 let. Trochu pohádková, trochu dobrodružná, i těch potíží s láskou tam ždibec je, chvílemi vtipná, chvílemi dojemná, nějaké to poučení do života se tam taky najde, zkrátka za mě dobrý. :o)

Zelvinka
03.06.2017 5 z 5

Původně zapůjčené pro dcerku, knihu jsme přečetli spolu. Čtivé, chvílemi napínavé čtení

Vlasta155
29.04.2017 5 z 5

Krásná knížka s půvabnými ilustracemi.

Bella1
19.02.2017 5 z 5

Krásná fantasy ze staré Prahy. Šest napínavých strašidelných příběhů které spojuje rodina Šimáčkových. Mě osobně se nejvíc líbili Bezhlaví rytíři bojující s gangem motorkářů. To se čte jedním dechem a ukápne i slza. Fakt povedené. Doporučuji!

weri
13.07.2011 5 z 5

supr ctiva knizka, moc jsem se pobavila!