Za horou smrti

Za horou smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347235/mid_za-horou-smrti-ucN-347235.png 4 20 7

Jens žije na ponurém místě, ze kterého mají obavy nejen děti, ale i dospělí. Z lesa se ozývá křik a smích a dějí se tu divné věci. Když se Jens jednoho dne dozví krutou pravdu o svých rodičích, začíná mu všechno dávat smysl. Maminka s tátou už dávno zemřeli a žijí jako duchové. Jenže zatímco maminka, s níž Jens žije, přežívá jako hodné strašidlo a stará se o syna seč jí síly stačí, chlapcův otec vládne všem zlým strašidlům na Hoře smrti. Jens chce tátu stůj co stůj poznat a vydává se na mrazivou cestu mezi mrtvé do děsivého sídla uprostřed lesů.... celý text

Ellis03
01.11.2023 5 z 5

Myslím ze super ducharinka pro mladší čtenáře.

téravokudlaná
28.01.2021

je to skvěle napsaná knížka ( myslím že v ní najdou zalíbení ti co mají rádi horory a fantasy)

Hanifa
23.11.2020 4 z 5

Pro vekovou kategorii 8 az 14. No a az do stavu pred ztratou zraku, pokud maji radi strasidla.

KaryAestas
07.05.2019 3 z 5

Kniha měla potenciál, ale působila na mě hrozně uspěchaně. Neměla jsem kvůli tomu šanci do příběhu se ponořit.

Aristea
19.04.2019 4 z 5

Četla jsem ji jako malý kid a můžu ji doporučit! Atmosféra mě naprosto pohltila.

Orange8knihomol
13.02.2018 5 z 5

Nevím, jestli to víte, ale do češtiny byl přeložen jen tento díl:( V originálu je to série knih:/ No, ale teď k hodnocení knížky. Styl psaní byl takový zváštní a neobyčejný, ale mně se líbil. Fakt super! Zase něco jiného. Doporučuji čtenářům, kteří čtou rádi dětské horory a takové tajemné a temné knihy. ;)

Vojtos
16.07.2017 5 z 5