Strašidelný herbář: Šiflík a Šuflík

Večer, když maminka Viktorka ukládá do postýlky malinkou Viktorku, vypíná televizi a otevírá pohádkovou knížku, začnou se dít vedle v kuchyni zázraky. Do světla stolní lampy se tamodtud, kde by je nikdo nečekal, přištrachají dva duchové. Vlastně to ani nejsou duchové, sotva tak poloviční. Jsou to jenom ducháčkové. I jména mají taková nedosmažená: jmenují se Šiflík a Šuflík. Umějí trochu strašit, trochu pomáhat a taky se trochu pošťuchovat. Ale nejvíc ze všeho se umějí přátelit a to je dneska mezi duchy veliká vzácnost! Kniha vychází společně s diskem ve formátu MP3 - příběh vypráví Bolek Polívka, Marián Labuda a Lucie Vondráčková!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44766/strasidelny-herbar-siflik-a-suflik-44766.jpg 49

Kniha Strašidelný herbář: Šiflík a Šuflík

Taťka Hraboš
02.08.2016

Hezká knížka. Originální nápad, postavy i příběhy, to vše i vtipně a pro děti srozumitelně napsáno.

notburga
18.03.2016

Asi budete těžce hledat knížku, které se podaří zaujmout jak pětiletou princeznu tak devítiletého milovníka počítačových her. Těmhle dvěma kamarádům se to ale povedlo. A mě jako rodiči se to celé navíc díky půvabnému vypravěčskému stylu s množstvím přímé řeči velmi dobře četlo. Jen kdyby ty kapitoly byly kratší, ušetřila bych si týden ponocování. Ale utněte v půli něco, co se tak líbí. Přiložené MP3 je taky skvělé, jen kdyby netrpělo běžnou vadou těchto nahrávek - úvodní melodie vám vypálí uši, zatímco samotné předčítání musíte ještě zesilovat. Ale poslouchá se opravdu dobře.

Legáček
08.07.2015

Tahle kniha je teda dost dobrá,taky je tam písnička a,cédéčko které vikládá děj té knížky a, je tam nádherná ilustrace.

rašule
20.07.2013

Hezká knížka, dostala jí moje sestra a já si kousek předčetla.

tyzik.cejka
03.04.2013