Strašidelná škola

Strašidelná škola https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257981/bmid_strasidelna-skola-257981.jpg 4 5 3

Víte, že to není samo sebou, aby strašidla pouštěla hrůzu? Když strašidlo přijde na svět, neumí nahánět strach, musí se to naučit ve strašidelné škole. A to se týká i bubáčka Bubuše, který by rád získal výuční list v oboru strašení. Bubušovy úsměvné, strašidelné, poučné, a hlavně nevšedně ilustrované příhody jsou zde pro začínající čtenáře.... celý text

ladyfromskye
ladyfromskye
14.03.2024 3 z 5

Nápad to nebyl špatný a hodně dobře se to četlo. Ale byla tam příliš velká dávka nelogičností (např. když cuchají vlasy Bubušákovi, který má podobu houby). Ilustrace byly ve svém základu pěkné, ale barevná škála byla chudá a taková... ne vysloveně pochmurná, ale radostná taky ne. Obrázky navíc často vůbec neodpovídají textu (např. Bubušák má na klobouku nějakého kamaráda, já bych si o něm docela ráda něco přečetla, ale smůla, text o něm neví zhola nic). Škoda.

Akvabela
Akvabela
10.11.2023 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Byla moc hezky a nápaditě napsaná. Děti z ní moc neměly, byly zrovna dost unavené a brzy usnuly. Přečtu jim ji ještě jednou. Doporučuji. Moc milé čtení.

Ishir
Ishir
02.08.2023 4 z 5

V knize se dočtete jak to vypadá ve strašidelné škole.