Poplach u hasičů

Poplach u hasičů https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458276/bmid_poplach-u-hasicu-vhP-458276.jpeg 4 16 3

Strašidelná knihovna série

Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad! Povídá se, že na místní hasičské stanici mají trable s novým psem Sparkym. Z neznámých důvodů štěká a vyje před dveřmi do klubovny. Když jeden z hasičů spatří v noci stín, který se plíží stanicí, je jasné, že Klárka a Kaz mají nový případ.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Ghost at the Fire Station

Abukšákul
18.01.2023 5 z 5

Ze série si přečetl Kubík jen tuto a ničemu to nevadí. Jak napsal do čtenářského deníku vybral si ji, protože v ní vystupují duchové a doporučil by ji všem čtenářům

hippiesak
27.09.2022 4 z 5

Opět další, již 6. díl, této řekněme dnes už, ságy :) A opět si kniha drží svoji kvalitu, svůj standard, byla opět super a líbí se mi, jak Kaz rozšiřuje své nejen schopnosti, ale rozsah svých přátel a známých ;)

Pert
01.07.2022 4 z 5

Pěkná kniha. Jen přemýšlím, zda je pětka teto série Tajný Pokoj nebo Poplach u hasičů. Zezadu na obálkách je to na každé knížce jinak. Ale stejně je to moc pěkná a zábavná série.

Kniha Poplach u hasičů je v