Na půdě je duch

Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad! Tentokrát je vyšetřování zavede na sousedovic půdu, ze které se začaly ozývat strašidelné zvuky. Kaz navíc oknem zahlédne psa, který vypadá jako jeho duší psí kamarád Kosmo. Bude třeba opustit bezpečné zdi knihovny a vydat se ven. Jak to ale udělat, aby Kaze venku neodfouknul vítr a neodnesl ho pryč?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350824/na-pude-je-duch-fxS-350824.jpg 4.525

Strašidelná knihovna 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

The Ghost in the Attic, 2014

Kniha Na půdě je duch

hradilovi.mk
20.04.2020

Knihu jsem zakoupila mému synovi. Již druhý díl. Strašně se mu líbila. I já si početla:-) Snad se bude líbit i mladšímu synovi:-)

Anetka24
04.06.2018

dobrá kniha, hodně mě zaujala. Nemám ráda detektivky, ale tahle byla taková menší a úžasná. Doporučuji

Verča16
03.06.2018

Kniha byla velmi zajímavá, dobrodružná. Malá detektivka. Příběh se mi velmi líbil. Doporučuji vsem

agatha2
29.12.2017

Knihu si půjčila dcerka v knihovně a moc se jí líbila a chtěla, ať si jí také přečtu, což jsem ráda udělala. A musím říci, že mě nezklamala, byla moc fajn, dobře se musí dětem číst. Přátelství ducha Kaze a holčičky Klárky je pro děti určitě atraktivním námětem.

Jéňa2008
20.11.2017

Kniha byla skvělá, zábavné, napínavé.

broskev28
15.10.2017

Kniha jako vystřižená podle měřítek dnešního dětského čtenáře: velká písmena, velké mezery mezi řádky, hodně obrázků a málo stránek. Jednoduchý, duchařský a milý příběh; nakladatelství Fragment jej doporučuje dětem od 7 let, souhlasím.
Nemohu však souhlasit s tiskovými chybami - především ve tvarech přivlastňovacích zájmen, nebo při skloňování slova šílenec. A aby toho nebylo málo, v anotaci na zadní straně přebalu je navíc chyba věcná! Odpovědná redaktorka by určitě měla být pečlivější.