Strach ekniha

Mysteriózní thriller plný hrůzy. Vyhořelý třicátník se po letech vrací do příměstské čtvrti na úpatí hory, která ukrývá mrazivé tajemství – ve výjimečně chladných zimách se tam ztrácejí děti. Společně s bývalou láskou a kamarády musí čelit nejen zlomyslné síle, ale i stínům vlastní minulosti. Všechny pády a zklamání, které do té doby zažil, jsou ničím proti peklu číhajícímu na místech, kde vyrůstal. Autor bestsellerů Jozef Karika v děsivém příběhu s nadpřirozenými prvky přináší i citlivé vyprávění o tom, jak naše životy ovlivňuje dětství a všechno, co jsme jako děti zažili....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468279/strach-cIF-468279.jpeg 3.91084
Horory, Romány, Literatura slovenská

Vydáno: (ekniha), Argo

Kniha Strach

Acquenta

Dobře se četlo , ale strach jsem teda necítila. Příběh byl opravdu nereálný. Někde uprostřed knihy mi už hlavní hrdina připadal podezřelý , no a dopadlo to tak, jak jsem se domnívala :)

LuckaLO

Pana Kariku řadím mezi své oblíbené spisovatele. Strach se mi z jeho knih líbil nejvíc. Perfektní horor, četla jsem převážně v noci a pak jít na záchod přes setmělý byt nebylo nic příjemného. Za každým rohem jsem viděla ty děti. :D

Basta1912

(+ SPOILER) Po Trhlině jsem se odvážila dát slovenskému autorovi ještě šanci, přestože nejsem zastánce toho - jedna knížka od toho autora se mi líbila, přečtu je všechny - protože jsem většinou zklamaná. A tak tomu bohužel bylo i tentokrát - Trhlina teda byla jako literární zjevení. Strach mě vystrašil jen tím, jak jednoduše se z člověka stane troska k ničemu. Potenciál knihy byl slušný, ale ten závěr s Černým králem uplně nedával smysl... no, od toho asi mysteriózní thriller, že :) ale fakt, ten konec si myslím mohl dopadnout lépe. Pasáž s dětskými prstíčky ve sněhu byla na horor hezká (ve smyslu odporná a pekelně děsivě zrůdná) a nález v kamarádově garáži byl vážně děsivě odporný, jak by to v thrilleru/ hororu mělo být - tlesk tlesk, dobře on... ale ten Černý král... odfláknuté pane Kariko :( mohlo to být lepší

kedalch

Slabší dílo pana Kariky. Takový nějaký odvar ze Štepána Králů. Více se mi líbila Trhlina nebo mafiánská trilogie Čierný kruh.

Renča225

Od tohoto autora jsem četla Trhlinu a musím uznat, že kniha Strach se mi líbila víc. Víc mi naháněla hrůzu a měla vážně strach..

LoArmistead

Kniha je bohužel jen slabý odvar Trhliny a to ve všech ohledech. V Trhlině je tribečská legenda dokonale rozpracována do úžasných podrobností, příběh je nabitý dějem, sálá z něj atmosféra, působí velmi skutečně. Tady se kolem halného větru a větrnice jen klouže po povrchu, příběh působí řídce, jako kdyby autor neměl dost "materiálu" na plnohodnotnou knížku. Karika z toho měl udělat hutnou povídku, pak by to bylo super. A nebo jít víc do hloubky a příběh rozpracovat. Takhle jej jen uměle natahuje za pomoci fyzikálních a filozofických okének, kterých je hlavně ke konci opravdu hodně. Sorry, nechci autorovi křivdit, ale celé to mě působí dost odflákle.

Petra.Um

Kniha se mi nejvíce líbila do první poloviny. Napínavý děj, strašidelné atmosféra. Druhá polovina byla o něco slabší, ale stále fajn, nicméně konec za mě velké zklamání. Od autora jsem četla již Trhlinu i Tmu a za mě byly obě knihy lepší.

items

Nejak mi vďaka tomuto autorovi ubúdajú časti Slovenska, do ktorých sa nebojím vstúpiť :).

Výborná kniha! Napriek tomu, že som ju čítal s prestávkami, mi behal mráz po chrbte.

Trhlina
Trhlina