Nebezpečná dovolená

Slunce, surfování a mládenci - jen tohle mají Nancy, Bess a George v hlavě, když přijíždějí na týden za zábavou do Fort Lauderdale. To se ale velmi rychle změní, když jejich přítelkyni Kim, která je tu již týden, srazí auto a ujede... a není to žádná náhoda. Zatímco Kim leží v nemocnici a nejeví známky života, Nancy začíná hledat řidiče. Jejím jediným vodítkem je "Rosita" - poslední slovo, které Kim zašeptala, než ztratila vědomí. Nancy pročesává pláže a pátrá po tváři patřící k tomuto jménu. Ale do cesty se jí pletou jen pohlední mladíci hledající milostné dobrodružství. Zašmodrchané klubko stop nikam nevede. Potenciální vrah náhle znovu zaútočí. Tentokrát je však v nebezpečí života samotná Nancy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25743/nebezpecna-dovolena-nancy-drew-25743.jpg 3.613

Stopy zločinu (5.)

Hit and Run Holiday (1986)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Pocket Book, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

vlkove
23.12.2015

Další úspěšné pokračování série. Kniha má spád, děj je svižný, hlavní hrdinka příjemná. Nemám co vytknout. :)

Mikiem
09.02.2012

Dobrá detektivka,akorát bych nechtěla být na jejich místě,Nancy která nakonec vše zachránila,je pro mě hrdinka a hrdina do konce života,odvaha se cení:o)