Stopy strachu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sedmnáct hororových povídek o zlu, temnotě a bestiích, o upírech, kteří večer co večer navštěvují osamocené dívky, o zombiích tvářících se jako jedni z nás, o nadpřirozených bytostech, které zasahují do našich životů. Najdeme v nich příběhy duchů vracejících se na místa, kde zemřeli nebo byli podle pověsti kdysi jako lidé zavražděni, ale i dechberoucí pověsti o nevysvětlitelných záhadách. Zamkněte dveře. Rozsviťte. Neberte telefon. Otevřete knihu...pokud si troufnete......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41085/stopy-strachu-41085.jpg 3.342
Orig. název:

666 The Number of the Beast (2007)

Žánr:
Literatura světová, Horory
Vydáno:, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Stopy strachu

Přidat komentář
PeM
16.02.2016

Nepřekvapí, neurazí....můj dojem = neutrální....něco čtivé, něco vyloženě konina...asi tak...

Tygřička
16.06.2015

Knížka je to vynikající, ale nesouhlasím že se jedná o příběhy hororové, i přes to, že jsem párkrát měla husí kůži, řekla bych že je to spíš tajemné, duchařské a strašidelné, ale hororové ne, aspoň já mám o hororovém čtení jiné představy.

Valko
17.11.2014

Škoda. Věčná škoda, že jsem od té knížky čekala tolik. Jsem typ člověka, co se chce před spaním pořádně vyděsit a pak se bát jít v noci na záchod. Proto jsem si knížku objednala. Otevřela, začala číst a...přišlo zklamání. Škoda. Pár povídek bylo dobrých, proto 3 hvězdičky, ale chlupy mi to nenaježilo... Knížka je slabší odvar pro ty, kteří chtějí číst horory, ale ne takové, při kterých by museli usínat s rozsvícenou lampičkou.

hanapaimen
04.08.2013

No, nečekala jsem toho moc, a ani jsem toho moc popravdě nezískala....líbily se mi asi tak dvě tři povídky, což je pro mě ze 17 dost málo...

MrMail
08.03.2011

Tato kniha je moc dobrá . Některé povídky jsou sice jak vystřižené s amerických filmů ale při některých vás opravdu zamrazí , tím jak je děj promyšlený .

Tuffy

Povídky nejsou moc dlouhé, což je dobře, protože by ztrácely na své čtivosti. A i když některé jsou vážně typicky americké, stejně vás z nich zamrazí. Jsem ráda, že jsem tuto knížku náhodně našla doma při uklízení, protože její počtení mi rozhodně udělalo radost a už dlouho jsem v ruce nedržela tak skvělou knihu. :)

Štítky

666 antologie hororu

Autoři knihy

Ellen Schreiber

Ellen Schreiber
americká, 1967

Heather Graham Pozzessere

Heather Graham (p)
americká, 1953

Laurie Faria Stolarz

Laurie Faria Stolarz
americká, 1972

Christopher Pike

Christopher Pike
americká, 1954

Chet Williamson

Chet Williamson
americká, 1948

Bentley Little

Bentley Little
americká, 1960

Jane Mason

Jane Mason
americká

Kniha Stopy strachu je:

v Právě čtených1x
v Přečtených65x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených2x
v Knihotéce34x
v Chystám se číst33x
v Chci si koupit10x
v dalších seznamech1x