Večírek s překvapením

Stopy hrůzy 22, ze série Ulice strachu. Od smrti Evana ve fearstreetském lese uplynul celý rok, stejně jako tak od chvíle, kdy se ze Shadyside odstěhovala Ellen, nejlepší kamarádka Meg Daltonové. Meg měla pocit, že s Ellen a Evanem přišla o své nejlepší přátele. Proto, když se dozvěděla, že Ellen přijede na návštěvu, dostala nápad: uspořádá jí na přivítanou večírek, na němž, se setká se všemi starými přáteli. Netušila, že její rozhodnutí rozpoutá řetěz násilí. Po výhružném telefonátu: „Zruš ten večírek – nebo…“ šlo doslova o život. Meg dostala strach, ale její odhodlání objevit tajemství, pro které byl neznámý schopen i vraždit, bylo silnější!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21988/vecirek-s-prekvapenim-21988.jpg 3.455

Stopy hrůzy - Ulice strachu (8.)

The Surprise Party (1989)

Literatura světová, Horory, Pro děti a mládež
Vydáno:, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Bramboráček
25.05.2012odpad!

Tento díl mně trochu sklamal ale jinak je cool

Layss
26.02.2012

Stopy hrůzy jsou první knížky, kdy jsem se s hororem jakéhokoliv typu setkala, a jejich kvalita mi doteď naprosto vyhovovala... Proto dávám vysoký počet hvězdiček..

smetyl
25.08.2011

Nikdy jsem neměl v plánu začít číst "béčkové" horory. Bohužel jsem to nedodržel a po jednom jsem sáhl (po tom nejkratším). Nebyl jsem zklamán ani jsem si z toho nijak nesedl na zadek. Možná bych měl napsat, že to vlastně byla nuda. Celkem předviídatelný příběh s trapnou poiuntou. Vážně trapnou. Autor asi chtěl poděsit a pobavit následujícím odhalením. Já bych jen odhalil, že tuhle knihu nemá smysl číst. Věřím, že každí kniha vám něco předá. Tahle akorát dokazuje, že vlastně podstatná část literatury (hororu) je brak.