Smrtící verše

Smrtící verše https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21999/smrtici-verse-21999.jpg 4 31 4

Jackie Blackwellové někdo posílá básně. Nejsou moc dobré – jenomže ohlašují smrt. Policie podezřívá Rickyho Randoma, vedoucího rockové kapely Pojídači duší, jejíž jeden člen rovněž zahyne za velmi podivných okolností. Jackie Rickyho miluje a snaží se přijít vrahovi na stopu, protože je přesvědčená, že objasnění jeho totožnosti je skryto právě v posílaných verších. Ale co když je vrahem opravdu Ricky? Anebo co když se pravdě přiblíží natolik, že se sama nevyhnutelně stane obětí tajemného zločince s poetickými sklony? ... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Signet

Lethal Poetry , 1997

Petra-Nela
17.11.2023 5 z 5

Knížka se mě líbila, hlavně ty básničky, fakt dobrý;
"Sbohem a odpusť
odpusť že s sebou
neberu tebe"

Martin82
11.05.2023 3 z 5

Andrew Hall už napsal lepší příběhy. Tento je takový průměr ze série SH. Děj v prvních dvou třetinách je hoooooodně zdlouhavý až nudný - básnička, vražda, vyšetřování, básnička, vražda, vyšetřování ........, trošku to zachrání závěr, ale jinak opravdu nic moc 55%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Fakt zajímavý příběh od začátku do konce. Pořád jsem čekala na vraha a on byl jako vždycky v příběhu Šedá eminence a pak se projevil v plné parádě. A nic nedal nikomu zadarmo.

sabanka
11.12.2012 5 z 5

Kniha byla napínavá moc se mi líbila

1999  80%Utopená Sally
2000  66%Mrtvý se nesměje