Pomsta ze záhrobí

Pomsta ze záhrobí https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22002/bmid_pomsta-ze-zahrobi-bsT-22002.jpg 4 32 6

Tina Showbuddyová se po smrti své matky přestěhovala do Borgentownu, kde její otec, slavný spisovatel, chce najít klid ke své práci. I když si Tina připadá nepřitažlivá, zamiluje se do ní jeden z nejpopulárnějších studentů, výborný basketbalista Johnny. Jenže Tina začíná zjišťovat podivné věci – ve městě se odehrávají nevysvětlitelné vraždy, Johnny se chová nepochopitelně, v její blízkosti se dokonce objevuje duch mrtvé dívky. A tarotové karty věští nebezpečí… Vyvázne Tina i potom, co o její život usiluje strašná záhrobní příšera, nebo se stane další položkou na dlouhém a krvavém seznamu obětí?... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Signet

Revenge from Eternity , 1997

ElessaRiverbow
11.06.2023 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Až díky bingu jsem se dozvěděla o Stopách hrůzy a je mi jasné, že kdybych to četla jako mladší, naprosto bych si to zamilovala. Teď už to pro mě byl bohužel takový průměr. Příběh byl čtivý a rozhodně zajímavý, až dokonce jsem nevěděla, jak to tedy všechno je. Tina byla fajn sympatická postava, kterou jsem si rychle oblíbila. Konec jsem přečetla jedním dechem, nemohla jsem se odtrhnout. Jelikož je to vážně kraťoučké, hned jsem sáhla po dalším dílu, tak jsem na něj zvědavá.

~ 3,5/5 ~

katallinka
07.06.2023 4 z 5

3,5* Není to žádná vysoká literatura, ale jednohubka na jedno odpoledne. Vůbec jsem nevěděla do čeho se pouštím, ale musím říct, že jsem mile překvapená a příběh byl napínavý a zábavný. Vadil mi pouze hovorový jazyk v textu, občas mě to při čtení rušilo.

Martin82
02.03.2023 4 z 5

Jo tak tohle bylo dost dobrý. Vtipně napsaný, svižný děj - žádné úvahové zdržovačky o ničem, logicky vše navazovalo, každá postava měla v příběhu smysl a napínavý závěr. 84% a těším se na pokračování :-) .....Nechce se mi ani věřit, že je to od stejného spisovatele jsou i velmi podprůměrné SH - Nový profesor nebo Mrtvá náruč

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Moje hodně oblíbená kniha, která je napsaná opravdu vtipně a přesto nepostrádá nic z hororu a velkého napětí. Moc se mi líbil styl vyprávění, jak to popisuje Tina. Opravdu se člověk těm slovním obratům fakt nasměje. Prostě holka z New Yorku, která se s ničím nemaže. Hodně svérázná ale zároveň velmi srdečná mladá holka, které zemřela maminka a s tatínkem se odstěhovali do zapadákova.

sabanka
08.11.2012 5 z 5

/úúúúúúžasná nic víc se o tom nedá říct

Lea
05.09.2011 3 z 5

První horor mého dětství. Docela ráda bych to zas dostala do ruky, abych zjistila, co mě na tom tak nadchlo. Pamatuju si jen zelenou Kawasaki Ninja a to, jak Tina do detailu popisovala každé svoje oblečení. Telecí léta :)

1999  80%Utopená Sally
2000  66%Mrtvý se nesměje
2000  71%Ďáblice
1999  57%Africký démon
2000  63%Semeno zla

Kniha Pomsta ze záhrobí je v