Polibky smrti

Matt, jeho dívka April a nejlepší kamarád Todd se těší na léto plné slunce a legrace. Ale nad písčitou pláží se třepotají tmavé stíny a přátelé brzy zjistí, že jsou vtahování do hrůzostrašného světa nekonečné noci. „Co se stalo s April a Toddem?“ ptá se Matt. „Proč jsou tak bledí, tak slabí, tak… jiní?“ Dvě bodné ranky na jejich krku dávají Mattovi klíč. Hroziví netopýři, vznášející se nad pláží, poskytují další stopu. April byla odlákána polibky jiného chlapce – zvláštními, jedovatými polibky, které ji oslabovaly. Polibky upíra. Avšak hladověla po dalších. Zachrání Matt April včas? Jen on si uvědomuje, že další noční polibek může být jejím posledním....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21989/polibky-smrti-21989.jpg 3.453

Stopy hrůzy - Ulice strachu (7.)

Goodnight Kiss (1992)

Literatura světová, Horory, Pro děti a mládež
Vydáno:, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

martina0954

Jó, stopy hrůzy.. Moje první knížky.. Na nich jsem se naučila číst, přemýšlet a milovat knihy.. Bylo mi 9 let..

radka2752
24.05.2016

Tu knihu jsem si vybavila hned jak jem viděla obal, moc se mi tehdy líbila :)

Renča42
20.01.2016

Toto byla první moje knížka z této edice a na hororové téma. V deseti letech jsem to přečetla na jedno nadechnutí. Ani nevím, kde skončila, ale na ten obal jsem si hned vzpomněla, jakmile jsem to tady našla.

kristyna4415
20.09.2014

tahle kniha me wubec nenadchla :-/

ivca.jaresova
14.07.2014

Knizka se mi velmi libila. Cetla se sama a nemohla jsem se od ni odtrhnout. Velmi se mi libil dej knihy.

Babouš
21.03.2014

Nejlepší zvrat celé knihy přichází paradoxně na začátku, pak to je fajn, ale nic extra. Už je přeupírováno.

isi
21.03.2014

tato knížka mě velmi bavila , četla se takřka jedním dechem :D určitě doporučuji

luciasek86
31.07.2013

Tato knížka ze série Stopy Hrůzy nebyla špatná řadila bych ji k těm lepším člověk děj prožíval a četla se jedním dechem.

doktorking
22.03.2013

asi jeden z nejlepších příběhu co kdysi tato populární serie mohla nabídnout,jen mě mrzí že jsme se toho o puvodu upíru nic nedozvěděli,protože jejich soutěžení je geniální a ten konec nemá chybu,dokážu si tenhle příběh představit jako román alespon o čtyři sta stránkách

čohynka
13.12.2012

Už je to sice dlouho, co jsem tuhle knížku četla, ale v té době se mi líbila hodně. Dnes se na ni dívám trochu jinak..