Stop prokrastinaci

Stop prokrastinaci https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171081/mid_stop-prokrastinaci-fZ9-171081.png 3 27 4

Prokrastinace je v dnešní době čím dál častěji skloňovaným termínem. Leo Babauta ve své knize radí, jak se s chorobným odkládáním úkolů vypořádat.

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: ,

The little guide to un-procrastination , 2012

JajaCZ
18.06.2019 2 z 5

Oproti knihe Síla jednoduchosti, je táto kniha naozaj stále o tom istom a nebavila ma. V skratke: 1. Vyberte si úlohu, 2. Vypnite internet, 3. Upracte si stôl, 4. Pracujte kým nebudete s úlohou hotoví. Myslím, že je citeľné to, že autor knihu napísal za jeden jediný deň. Škoda, prokrastinovala som 1,5hod s knihou, ktorá mi nič nepriniesla.

Pistácie
09.04.2019 2 z 5

Knihu jsem si poslechla jako audioknihu v letadle, abych se zabavila, ale jinak bych si jí asi ani nevšimla. Moc mě nezaujala. Přišlo mi, že se autor dost opakuje a neustále omílá to samé dokola. Nic moc nového mi nepřinesla. Byly tam nějaké dobré postřehy, jak bychom měli být proaktivní a méně prokrastinovat, ale nic moc ve mě bohužel nezanechala.

pkweb.eu
04.01.2017 3 z 5

Poslechnuto jako audiokniha. Klasická motivační kniha. Samotným přečtení pochopitelně odkládat nepřestanete, ale pár tipů je užitečných.

NEGR
18.09.2013 1 z 5

Pár zajímavých podnětů, ale celkové poselství knihy je, řekl bych, nadbytečné; člověka, který tohle potřebuje, kniha stejně nezmění, a člověk, který s prokrastinací problém nemá, nepotřebuje tuhle knihu...

sebepoznání, sebepoznávání prokrastinace

Leo Babauta