Stone Alone 1

Stone Alone 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92374/stone-alone-stone-al-92374.jpg 4 11 4

Stone Alone série

Příběh Rolling Stones očima Billa Wymana.

Literatura naučná , Umění

Vydáno: , Regent Art Press

Stone alone: the story of a rock´n´roll band. , 1990

RoBertino27
15.03.2021 4 z 5

Rolling Stones byli vždycky především Jagger a Richards - bubeník Watts byl oním klidným vzadu a Bill Wyman se svou baskytarou - i protože byl o něco starší, tak trochu stál mimo skupinu. Každopádně jeho svědectví z počátků existence skupiny a následný popis Stonesmánie jsou velmi zajímavé, i když místy upadají do určitého stereotypu.

Gracian1964
22.09.2019 5 z 5

Objavené v antikvariáte a bez zaváhania kúpené. Vedel som o tejto knihe. I keď nie som veľký fanúšik skupiny Rolling Stones, hudbu mám rád a ako basgitarista mám rád aj ostatných basistov....no, skoro všetkých, hehe... Výborné čítanie, dozvedel som sa opäť kopu zaujímavých informácií, o ktorých som predtým nič netušil... Bohužiaľ až neskôr som zistil, že toto je len prvá časť, z čoho som mierne frustrovaný, lebo druhú nemám a chcem mať.... teda aspoň si ju prečítať....

Hodža
19.01.2016 4 z 5

Jo, je to dobré...a pokud bych mu měl věřit, že v drogách nelítal, tak to pak dokonce musím smeknout!

astina
28.12.2015 5 z 5