Zatmění

Zatmění https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1022/bmid_zatmeni-gzz-1022.jpg 4 4759 292

Stmívání / Twilight série

Kniha odhaluje také jiné věci, než samotný příběh, například minulost Jaspera a Rosalie. Ale teď k příběhu... V okolí se začínají dít zvláštní věci - lidé umírají a příčina není známá. Ve městě se skrývá Victoria, která chce pomstít svého druha Jamese. Proměňuje náhodně lidi v upíry, kteří bez milosti vraždí. Proto se upíři musí sjednotit s vlkodlaky, aby ochránili Bellu. Jacob je do ní beznadějně zamilovaný. Co se odehraje na vrcholku hor. Porazí Victorii? Zachrání Bellu? Bude Bella upírkou?... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Eclipse , 2006

Kiwi24
15.06.2017 5 z 5

O M G !!!!! Nejkrásnější a nejlepší díl celé série!!

Nita17
08.06.2017 2 z 5

Tahle kniha pro mě byla taková mezihra. Od zatáčku přece bylo jasné čí dvojice je to příběh. Takže zábava pro Emmetta, příběh Jaspera a boj. Nic víc.

Eorin
04.06.2017 4 z 5

Zase pěkné, pro mě příjemný oddych, ale oproti předchozím dílům už mě to nebavilo tolik. Přesto hodnotím veskrze kladně - zajímavá zápletka slibující pořádnou akci (a legraci pro Emmeta).

Katy25
10.05.2017 5 z 5

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

PinkAlicorn
30.03.2017 4 z 5

Tenhle díl se mi líbil mnohem víc, než předcházející. Bavilo mě skloubení romantiky a zápletek s upíry a vlkodlaky. Nemůžu říct, že by to byla kdovíjak hodnotná literatura, ale v době, kdy jsem to četla se mi to líbilo a tak dávám čtyři hvězdičky.
Mimochodem, jsem jediná, kdo v tomhle díle fandil Jacobovi? :D

dancadragneel
07.03.2017 3 z 5

No nevím... tato kniha byla svým způsobem zajímavá, ale v určitých směrech i nezáživná. Prostě nevím co si o tom mám myslet...

Kačkaknihomol
04.03.2017 3 z 5

Sice to není tak hrozné jako Nový měsíc, ale žádné větší zlepšení. Aspoň je tady ten boj s novorozenými, protože jinak by se kniha věnovala jen milostnému trojúhelníku Bella, Edward a Jacob. Mile mě překvapily příběhy Rosalie a Jaspera, kteří mě nějak moc nerozčilovali.

venacava
01.03.2017 1 z 5

Přečetla jsem to, ale je více lepších knih s touto tématikou.

ufounek173
18.02.2017 5 z 5

Líbí se mi i film.

Bella1
17.02.2017 5 z 5

Knížku mám snad ještě radši než film a to je co říct! Bella s Edwardem jsou prostě boží!

avalonek
01.02.2017 3 z 5

Mám to za sebou.Opravdu mě pořád hodně překvapuje,že film se tak hodně drží předlohy..Až na rozepsání lásky k Jacobovi..Na odreagování dobrý,jinak to není nic úžasného.Ale zase musím uznat,že je to spíše asi pro mladší generace..Teď už jen poslední díl..

whiolet
28.01.2017 2 z 5

Na mě kniha nepůsobila dobrým dojmem. Přečetla jsem jí rychle,protože to je jednoduší čtení,ale už nikdy bych se k ní nevrátila

Beatrisie
24.01.2017 3 z 5

Lepší nežli film. Už se těším až si přečtu 4dil a budu to mít za sebou :D

DragonLover
11.01.2017 1 z 5

S politováním sobě vlastním jsem se prokousala i třetí knihou (díkybohu to znamená, že se blíží konec!). Musím říct, že ačkoliv se stále jedná o těžce podprůměrnou knihu, kupodivu mi přišla z celé série nejvíc snesitelná - možná to bylo tím, že jsme se konečně dočkali nějaké té jakože akce. Milostný trojúhelník alá způsob, jakým natáhnout knihu o stovku stran, se mi ohrál už dávno. Kéž bych nevěděla, jak celá tahle sága dopadne - alespoň bych si mohla dělat naděje, že se tohle drámo nepotáhne ještě pár set stran.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná, romantická a odpočinková série, se zajímavým námětem. Mohu doporučit.

hana4834
08.12.2016 4 z 5

lepší a napínavější díl jak druhý

Pavlačinka
05.12.2016 4 z 5

Třetí díl je akčnější, i když jsem měla pocit, že jim to všem nějak pomalu dochází, s tou Viktorií to bylo jasný dávno. Bella s Edwardem jsou stále šíleně zamilovaní, ale občas jsou v tom jejich vztahu dobrý úvahy, díky Jacobovi. Toho jsem si v tomhle dílu hodně oblíbila, kluk dozrál a i když je taky bezhlavě zamilovaný, tak aspoň furt nefňuká a něco dělá. Sebeobětování Belly je už zde lehce přehnané. Knížka je ale stále čtivá a nedovolí vám se od ní odtrhnout.

kutikk
04.12.2016 2 z 5

První dva díly super. Sága je trošku dost naivní, ale čtivá a odpočinková. Ale třetí díl mě hrozně rozčiluje. S Bellou je zde zacházeno jako s věcí a tak, jak jsem doposud měla ráda Edwarda, tak tady mi přijde jako namyšlený frajírek a Bella strašně hloupoučká. Ale to mi nebrání pustit se i do 4. dílu.

haki34
16.11.2016 4 z 5

Ctive ctive a jeste jednou ctive ;) jasne vyhrady mam, ale pribeh se cetl jednim dechem..

KateChatt
18.10.2016

Ach jo, proč se všechny hlavní postavy musí chovat tak debilně?!