Nový měsíc

Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Zamilovat se do upíra je však daleko nebezpečnější, než si Bella dovede představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zla, ale nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že potíže teprve začínají....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12115/novy-mesic-CSU-12115.jpg 3.64351

Stmívání 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

New Moon, 2006

Kniha Nový měsíc

Alnima
06. listopadu

Miluji styl psaní této autorky. Asi by mohla psát o čemkoli a já bych jí to prostě věřila. Za mě 4,5 hvězdy pro celou sérii.

DannyLady

Rereading si opravdu užívám. Knihy jsou o TOLIK lepší než filmy, ale to vím už od základky. Druhý díl poskytl mnohem více prostoru Jacobovi a myslím, že všichni jeho fanoušci jsme v průběhu celé knihy vrněli blahem.

tereza7804

Hrozně moc lidí druhý díl nemá rádo kvůli tomu, že tam zhruba tři čtvrtě knížky není Edward.... I když Edwarda miluju celým svým srdcem, tak druhý díl je dokonalý stejně jako ty ostatní. Konec knihy mě vážně ZABIL a prostě wau.... skvost :D

Gilnien

Sága je to dobrá. Tento díl mi přišel trochu slabší, než jednička. Asi proto, že Belly bylo už nějak moc. Vážně, co na takový depkařce Edward vidí, to nechápu. Taky mě baví, jak autorka název knihy násilně roubuje do příběhu.

Lenísek

Nový měsíc už mi přišel krapet lepší než Stmívání a může za to jedna jediná osoba. Jacob Black. I to jméno samo o sobě zní úžasně a hned se do něj zamilujete.

Samozřejmě jsem už z filmu věděla, co mě tady čeká a líbilo se mi to víc, i když jsem ufňukanou Bellu někdy nemohla vystát. Úplně mi vyhovovalo, že se Edward držel trošičku stranou a Jacob se dostal na výsluní.

Každopádně jsem čekala trochu více od akce z Volturiovými. Takhle si myslím, že mnohem dramatičtější to bylo ve filmu. Z toho závěru by se dalo vyždímat ještě víc. Takže ani tento díl nebyl skvělý, jen lepší než první kniha.

ydnac

Miluju celou tuto sérii:-) netřeba dalšího komentáře. Fandové určitě četli a jsou stejně nadšení jako já a kdo nečetl a nemá rád upíry tak ani číst nebude.

denydean

Druhý díl opět lepší než film. Super oddychovka .

Cress

3,5*
Nebylo to tak dobré jako první díl, ale stejně jsem si to užila. Bella mě hrozně štvala. Eda i Jake byli na zabití, ale i přes všechny chyby má v sobě twilight něco, čím mě baví. Je to vlastně hrozná knížka, ale přečtěte si to.

Neslyšno
Neslyšno