Nový měsíc

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Zamilovat se do upíra je však daleko nebezpečnější, než si Bella dovede představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zla, ale nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že potíže teprve začínají....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12115/novy-mesic-1P3-12115.jpg 3.64111
Série:

Stmívání (2.)

Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)
Orig. název:

New Moon (2006)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (276)

Kniha Nový měsíc

Přidat komentář
Taralcielle
29. srpna

Knihy přečteny všechny, anglicky i česky. Musím znovu podotknout, že jsou mnohem lepší než filmy. Ve filmu nevynikne spousta emocí, které jsou v knize krásně vysvětlené.

Luc.i
28. srpna

Můj, po Stmívání nejoblíbenější díl, i když jsem věděla jak to bude nemohla jsem se odtrhnout. Fakt hodně čtivý

Twinny
19. srpna

A sakra. Zatímco Stmívání celkem šlo, Nový měsíc byl na hraně čitelnosti. Nejvíc mě bavilo přátelství mezi Bellou a Jacobem. Paradoxně nejslabší linie této fantasy je - ano, je to tak - ono fantasy.
Možná je to tím, že jsem první díl četla nedávno, ale zde ta "láska" byla už vážně otravná. Dám si delší pauzu a někdy se zase do příběhu Edwarda a Belly ponořím.

nikiss76
16. srpna

Stejně jako první díl, tak i pokračování upíři ságy jsem přečetla v originále. Kniha je čtivá a jak už to i bývá, tak lepší než filmove zpracování.

silvia6227
03. srpna

Najprv som videla film a potom čítala knihu , ale pre zmenu je ten film lepší :D

Knihomolka113
28. července

Další z geniálních děl Stephanie Mayerove. Romantické dobrodružství do kterého se přidá nový člen této magické party. Krásné, romantické, napínavé a smutné. S Bellou jsem velice soucítila a společně s ní se mi rvalo srdce na kousky. Vážně smutné. Díky bohu za ten kouzelný konec který se za to všechno trápení vyplatil.

Fallen_angel
21. července

Názor? Ani se mi tu recenzi nechce psát je to ztráta času. Milovala jsem celou ságu Stmívání ale jako film. Jako kniha nestojí ani za starou belu. Nevím co jsem na tom viděla... Každopádně vím jedno- pokud se rozhodujete mezi filmem a knihou, tak se raději koukněte na film, protože ten aspoň za něco stojí...
2/5

janelka2
28. června

Jako u předchozího dílů, když jsem to četla poprvé, byla jsem naprosto uchvácena. Teď když jsem film už viděla tolikrát a přesně si pamatuji co kdy bude je zážitek menší. Ale ať si říká kdo chce co chce série je skvělá. Sakra chci bejt Bela aby se o mě prali dva dokonalý hezouni :-)