Nov

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pre Bellu Swanovú má jedna vec oveľa väčší význam ako jej vlastný život: Edward Cullen. No zaľúbiť sa do upíra je oveľa nebezpečnejšie, ako by si vôbec dokázala predstaviť. Zástupy čitateľov, ktorých okúzlil svetový besteller Súmrak, nedočkavo čakajú na pokračovanie príbehu o Edwardovi a Belle, milencoch, ktorým osud nepraje. V Nove Stephenie Meyerová opäť neodolateľným spôsobom spája romantiku s napätím a nadprirodzenými javmi. Táto milostná upírska sága, strhujúca, plná vášne a prekvapujúcich zvratov, nastúpila na cestu k literárnej nesmrteľnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30438/nov-30438.jpg 3.64141
Série

Stmívání 2.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Tatran (Bratislava)
Orig. název

New Moon, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (277)

Kniha Nov

Přidat komentář
Šíša
05. listopadu

Souhlasím s Taralcielle pode mnou.
Ten, kdo nečetl knihy a viděl pouze filmy, nedokáže pochopit hloubku citů, které jsou v knize velmi dobře vykresleny.
Opět se to velmi rychle a dobře četlo; jenom jsem teda celou knížku čekala, až se tam zase objeví Edward :-D.

Taralcielle
29. srpna

Knihy přečteny všechny, anglicky i česky. Musím znovu podotknout, že jsou mnohem lepší než filmy. Ve filmu nevynikne spousta emocí, které jsou v knize krásně vysvětlené.

Luc.i
28. srpna

Můj, po Stmívání nejoblíbenější díl, i když jsem věděla jak to bude nemohla jsem se odtrhnout. Fakt hodně čtivý

Twinny
19. srpna

A sakra. Zatímco Stmívání celkem šlo, Nový měsíc byl na hraně čitelnosti. Nejvíc mě bavilo přátelství mezi Bellou a Jacobem. Paradoxně nejslabší linie této fantasy je - ano, je to tak - ono fantasy.
Možná je to tím, že jsem první díl četla nedávno, ale zde ta "láska" byla už vážně otravná. Dám si delší pauzu a někdy se zase do příběhu Edwarda a Belly ponořím.

nikiss76
16. srpna

Stejně jako první díl, tak i pokračování upíři ságy jsem přečetla v originále. Kniha je čtivá a jak už to i bývá, tak lepší než filmove zpracování.

silvia6227
03. srpna

Najprv som videla film a potom čítala knihu , ale pre zmenu je ten film lepší :D

Knihomolka113
28. července

Další z geniálních děl Stephanie Mayerove. Romantické dobrodružství do kterého se přidá nový člen této magické party. Krásné, romantické, napínavé a smutné. S Bellou jsem velice soucítila a společně s ní se mi rvalo srdce na kousky. Vážně smutné. Díky bohu za ten kouzelný konec který se za to všechno trápení vyplatil.

Fallen_angel
21. července

Názor? Ani se mi tu recenzi nechce psát je to ztráta času. Milovala jsem celou ságu Stmívání ale jako film. Jako kniha nestojí ani za starou belu. Nevím co jsem na tom viděla... Každopádně vím jedno- pokud se rozhodujete mezi filmem a knihou, tak se raději koukněte na film, protože ten aspoň za něco stojí...
2/5

1 ...