Krátký druhý život Bree Tannerové

Krátký druhý život Bree Tannerové https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40622/bmid_kratky-druhy-zivot-bree-tannerove-nmi-40622.jpeg 4 1638 190

Novela k románu Zatmění. V další neodolatelné kombinaci nebezpečí, tajemství a romatiky rozehrává Stephenie Meyerová strhující příběh Bree Tannerové, členky armády novorozených, kteří se připravují k útoku na Bellu Swanovou a Cullenovy a na nevyhnutelný střet, jenž přinese tragické vyvrcholení. Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš. Bree získává mezi novorozenými nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu?... celý text

Horory , Romány , Fantasy

Vydáno: , Egmont (ČR)

The Short Second Life of Bree Tanner , 2010

XenaTaurus
XenaTaurus
09.06.2018 4 z 5

Svižný a čtivý příběh doplňující třetí díl ságy.
Zajímavá byla postava Freda se schopností probouzet u druhých lidí znechucení a odpor, a tím se stával "neviditelným".

Elsa14
Elsa14
06.05.2018 5 z 5

Hezký doplněk ke Stmívání. Není to žádná pecka, ale je zajímavé se na celý romantický příběh člověka a upíra podívat i z jiné strany, ještě ke všemu nepřátelské. Bree jsem měla vždy velmi ráda, i když se tam jenom mihla. Proto jseem měla radost, když jsem asi dva roky na to našla tuto knihu, kde je veškerá pozornost věnovaná právě Bree. Je to kniha pro příjemně strávené odpoledne.

Annkag
Annkag
21.04.2018 3 z 5

Páčila sa mi táto novela k Twillight ságe.Bolo úžasné čítat príbeh Bree od jej zrodenia v upíra až po smrt.A pochopenie že i ako upír by mohla žit inak.
Oddychové čítanie,ktoré nám objasnilo situáciu ktorá sa diala na pozadí príbehu Edwarda a Belly.

Crejzi
Crejzi
25.03.2018 2 z 5

Já si nemůžu pomoct, ale tahle menší knížka mě hrozně štvala. Rozčilovalo mě, že není dělená na kapitoly. Kdyby neměla skoro 200 stran, tak dobře, ale takhle... Zajímavý mi přišel až konec (cca 10 stran), kdy se Bree vydala do bitvy. Možná je to tím, že nejsem extra fanouškem ságy Stmívání a četla jsem jen první a půlku druhého dílu, ale přijde mi, že to, co je v téhle knize by se krásně hodilo jako doplňková kapitola ve třetím dílu ságy. Za mě jako samostatná kniha zbytečná :-/.

dancav28
dancav28
27.02.2018 4 z 5

Hezké doplnění knižní série, kniha se mi líbila a určitě ji nečtu naposled. Jak už tady hodně lidí zmiňuje tak mi také bylo líto Bree. Kniha se čte sama a určitě doporučuji

jindrich5708
jindrich5708
15.01.2018 3 z 5

Zajímavé a poutavé doplnění celé upírské ságy. Zajímavý pohled z jiné strany. Jen doufám, že se autorka nerozhodne doplnit ságu další a další novelou z pohledu toho a tamtoho upíra nebo už nebudu číst nic jiného do konce svého pozemského života.

denydean
denydean
03.01.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, sice mi Bree nakonec bylo líto, až jsem se přistihla, že knihu nechci dočíst do konce . Protože všichni víme, jak to skončí :( . Ale zas si ji někdy ráda přečtu.
Kniha je čtivá a stránky ubíhaj tak rychle, že se dá přečíst za jedno odpoledne.

Jeckyyy
Jeckyyy
27.11.2017 3 z 5

Kniha mě nijak extra nezaujala, ale jako fanouška ságy byla pro mě povinnost si ji přečíst :) Tím nechci říct, že je nějak špatná, a vím, že až budu číst všechny díly znovu, tak včetně této :)

Readwoman
Readwoman
01.11.2017

Tuto knihu musím velmi pochválit!!!!
Ze ságy stmívání se právě tato kniha pro mě dostala na druhé místo hned po rozbřesku. Opravdu hodně mě bavila.
Přečetla jsem jí opravdu na jeden zátah jen za pár hodin.
Proto ji doporučuji!
Samozřejmě neříkám, že sedne všem.

Veronika33
Veronika33
25.10.2017 3 z 5

Pre mňa úplne zbytočne napísaná kniha. Novela bola priemerná a dokázala by som existovať aj bez nej.

Janpa
Janpa
24.09.2017 4 z 5

Přečteno! Sice ne na jeden zátah, ale tři dny taky nejsou špatné. :)
Tato kniha se mi celkem líbila, nemůžu říct, že by ve mně vyvolala pocit, že na ni musím stále myslet, ale stála za to. Velmi vděčná jsem jí za to, že mě znovu donutila číst. Před ní jsem měla čtecí krizi a díky této knize už zase čtu. :D
Jediné, co musím vytknout je jednolitost textu, žádné kapitoly nebo aspoň odstavce. Celkem špatně se mi v tom orientovalo. Celkově tedy čtyři hvězdy.

IsobelleFarbs
IsobelleFarbs
09.07.2017 5 z 5

Mě se tahle knížečka líbila moc. Bylo to příjemné doplnění celé ságy. Bree i všechny ostatní jsem si moc oblíbila a tak jsem byla ráda, že jsem s nima mohla tento příběh mohla prožít.

Vikos
Vikos
03.07.2017 5 z 5

Rozbrečel mě konec );
Knížka je moc fajn, Bree je mou oblíbenou postavou.

Katy25
Katy25
28.06.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, jako cela Twilight sága. ♡♡♡

surynas
surynas
18.06.2017 4 z 5

Celá série Stmívání se mi moc nelíbila, ale tohle? To bylo skvělý. Bree a její krátký upírský život mě naprosto fascinovali. Je to jediná kniha od Stephanie která se řadí do mých doporučených.

Punkies
Punkies
30.03.2017 1 z 5

Twilight ságu mám ráda, proto jsem sáhla i po této knížce, ale strašně mě nebavila. Jednu hvězdičku dávám bitvě na konci, kdy jsem jí mohla sledovat z druhé strany. Kdybych mohla, dám tak půl hvězdičky.

Kačkaknihomol
Kačkaknihomol
04.03.2017 5 z 5

Konečně něco co není záchodová četba!
Upřímně jsem si myslela, že budu stejně nadšená jako u Nového měsíce, ale kniha mě mile překvapila. Pohled těch "zlých" byl skvěle napsaný. Bree mi na konci bylo strašně líto a i když to byla krvelačná upírka, přirostla mi k srdci. ;-)

zdenulkavac
zdenulkavac
26.02.2017 3 z 5

Kniha mě nenadchla, k dočtení jsem se musela spíš nutit. Sága Twilight se mi naopak velmi líbila a skvěle se četla.

Michalka98
Michalka98
20.02.2017 2 z 5

Tuto knihu jsem vyhrála v soutěži, a tak i když nejsem fanynka Twilight, jsem si ji přečetla. Byla pro mě ještě horší a nudnější než Stmívání.

Kiwi24
Kiwi24
14.02.2017 4 z 5

Bylo to velice napínavé čtení, jsem ráda, že jsem takhle poznala Bree. A jsem taky ráda, že je Bailey mrtvý, jinak bych ho spolu s Volturiovými osobně smazala z povrchu zemského!!!

upíři smrt pohled jiné postavy na původní příběh

Stephenie Meyer
americká, 1973
2005  77%Stmívání
2009  88%Hostitel
2009  78%Rozbřesk
2008  72%Nový měsíc
2009  87%Twilight sága (box)

Kniha Krátký druhý život Bree Tannerové je v

Přečtených2 943x