Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem

Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem

Otevřete stránky tohoto průvodce a pojďte se s námi podívat, jak se točilo Stmívání, příběh, který uchvátil miliony čtenářů po celém světě. V této knize najdete fotografie a rozhovory, které nebyly publikované nikde jinde. Autor Mark Cotta Vaz vás v ní vezme do zákulisí a nechá vás nahlédnout do tajů práce režisérky Catherine Hardwickové a jejích spolupracovníků. Nechybí ani takové věci, jako je rodinný erb Cullenových, podrobnosti z natáčení nejdramatičtějších scén nebo způsob, jakým se dosáhne toho, že upírova kůže na filmovém plátně září....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28251/stmivani-kompletni-ilustrovany-pruvodce-filmem-28251.jpg 445

Twilight: The Complete Illustrated Movie Companion (2008)

Fantasy, Fotopublikace
Vydáno:, Egmont (ČR)

orangerose
07.05.2017

Super knizka , info o filmu i knizce

munez23
08.01.2015

Bol by niekto z Vás ochotný predať za skoro akúkoľvek cenu túto konkrétnu knižku ??

KleaM
29.12.2014

Nádhera plná krásných fotek, zajímavostí z natáčení. Přečetla jsem všechny průvodce a milovníkům Twilight ságy doporučuju. K loňským Vánocům jsem od manžela dostala ještě Twilight sága Thle complete film archiv, která je jen v AJ a je úžasná.

domi13
21.11.2014

Přečetla jsem všechny tyhle průvodce a moc se mi líbilo se dovědět něco o zákulisí filmu.

Enefersis
02.02.2013

Nejsem velký příznivce zfilmovaného Stmívání (i když na Jaspera, Carlislea a Emmetta se moc hezky kouká, to jo:P), ale kdo ano, tohoto průvodce by si neměl nechat ujít.

Cleo De Nile
16.01.2013

Mě nejvíce zaujalo natáčení baseballové scény - zvlášť ten "kouzelný koberec" byl hodně zajímavý. A musím se přiznat, že mi ve filmu ušlo, že nemají Victoria a spol boty :D
Je to skvělá kniha pro fanoušky téhle ságy, jediné, co mi trošku vadí je, že tam nejsou názory herců nebo něco podobného... Ale od toho jsou zase rozhovory, že :)

RoseDawson157
02.09.2012

Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem-rozhodně by si ho měl pořídit správný fanoušek,je tam spoustu informací o natáčení,o jiskřivém efektu a spoooustu obrázků at už z natáčení nebo z filmu.Rozhodně úžasná knížka,doporučuji pro fandy.

Lenka 13
01.03.2012

V knize se dozvíte vše ze zákulisí,jak se jednotlivé scény natáčejí.
Kniha se mi líbila.

Vendulik
30.03.2011

Skvělá knížka. Hodně mi prozradila, jak se točil film.