Stmívání: grafický román. Díl 1

Stmívání: grafický román. Díl 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41665/bmid_stmivani-graficky-roman-dil-1-ynW-41665.jpeg 4 285 43

Isabella Swanová se přestěhuje do pochmurného městečka Forks, kde se seznámí s tajemným, přitažlivým Edwardem Cullenem a její život se obrátí vzhůru nohama. Se svou alabastrovou pletí, zlatýma očima, nádherným hlasem a podivuhodnými schopnostmi je Edward Cullen neodolatelný, ale i nevyzpytatelný. Až doposud se mu dařilo tajit, kým doopravdy je, jenže Bella je rozhodnutá jeho temné tajemství odhalit...... celý text

Komiksy Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Twilight: Graphic Novel. Volume 1 , 2010

Teddy2023
17.12.2023 3 z 5

Pokud jste četli sérii Twilight od Stephenie Meyer,grafický komiks Vás uchvátí. Doporučuji hlavně pro ty, kteří patří mezi nečtenáře. Zařaďte ji do své knihovničky.

KnihoSny
29.06.2023 5 z 5

Krásný grafický román...

michaella03
30.03.2023 4 z 5

Krásná nezbytnost pro fanoušky série. Pěkné kresby, konec přerušený v nejlepším :D. Nic nového se tady nedozvíte, spíš naopak - děj je velmi zkrácen, spousta myšlenek a témat je hodně osekaná - kdo si přečte jako první tento komiks před románem, bude tak akorát zklamaný a především zmatený. Těším se na druhý díl, snad se k němu dostanu brzy.

Booky84
19.02.2023 5 z 5

Nádherné grafické zpracování, vrátila jsem se zpět o několik let, kdy jsem tuhle ságu opakovaně četla. Hned jdu na další díl.

holkazbrooklynu
21.03.2022 3 z 5

Výborné grafické provedení. Je to skvělý způsob jak čtenáči přiblížit, jak si autorka představovala postavy ve vsé hlavě a mohla nám to předdat se vším všudy. Shoduje se s originálním příběhem.

Angelika92
12.09.2021 5 z 5

Zpracování je krásné. Ale popravdě, bych doporučovala číst až po přečtení stmívání. Jinak se z toho nedozvíte všechny podstatné věci.

lucifree91
19.06.2021 4 z 5

Grafika je naprosto dokonalá, ale jak tady zmínil už někdo přede mnou: kdybych nevěděla, o čem Stmívání je, z této knihy bych to asi nepochopila

Kate18
13.09.2020 5 z 5

Lehká oddechová romantika s upíry a vlkodlaky.

Isabella Swanová se přestěhuje ze slunného Phoenixu do upršeného a mlhavého Forks. Tam pozná nové přátele a také jednu zvláštní rodinu, Cullenovi. Jsou prostě jiní. A přesto ji Edward čímsi uhrane. Jednou o víkendu si vyjede s přáteli na pláž do nedaleké rezervace, kde potká starého kamaráda Jacoba Blacka, který ji vypráví pověsti o jejich vlčím kmenu a o studených.

MahtielNencon
05.09.2020 2 z 5

Po grafickej stránke fakt vydarene. Viem, že je to komiks alebo teda graficky román, ale ak by som Twillight pred tým necitala, nevedela by som si to teda moc predstaviť. Odporúčam hlavne mladším čitateľom :)

marina4088
07.07.2020 5 z 5

Můj první přečtený komiks - a jsem za to ráda. Stmívání patří k mým srdcovkám, tudíž se mi první díl líbil. A nejvíce musím pochválit nádherné ilustrace, protože ty komiks posílají na jiný level. Jinak, kdo by neznal nebo chtěl pokecat o Edwardovi, Belle a ostatních, stěžovat si nebudu.

Zandase
05.02.2020 5 z 5

Pěkné pro mladší čtenáře

hellena1523
03.01.2020 5 z 5

Já mám Stmívání ráda. Je to takový hezký příběh pro náctileté slečny. A tady hodnotím především grafické zpracování, které je nádherné!

Kacennnka
04.11.2019 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Obrázky jsou fantastické, ale příběh ještě kýčovitější než v originále. Pro opravdové fandy ságy ideální, pro mě spíš výplň času.

harena
01.02.2019 5 z 5

Přijela k nám na pololetní prázdniny 10-ti letá Ellenka s grafickým románem Stmívání :)))). Zatím není nijak zvláštní čtenářka, ale z této knihy je nadšená a musela jsem si ji přečíst také. Znám originál a můžu říct, že se jim tento komiks docela povedl a jestliže komiksy nalákají děti číst víc a víc, tak jsem spokojená. Už prý čte stejně rychle, jako já :))) a tak máme radost obě. Takže za nás 5 hvězdiček.

EvaFialova
12.10.2018 2 z 5

Bohužel jsem od toho čekala víc.....Přišlo mi, že některé pasáže byly příliš krátké, uspěchané. A jakoby v knize byly přeskočeny části, které tak nějak příběh spojují dohromady a dávají mu smysl.
A co se týče kreseb, tak některé jsou opravdu moc pěkné, ale spousta postav mi vzhledově nesedla, mohly by být více propracované a rozlišené.
Osobně dávám přednost klasické knížce, ale tak pro zpestření na jedno odpoledne, proč ne.

Suou
06.07.2017 5 z 5

Nooo ... nečítal som Twillight ale teraz asi idem :D Čítam mangu a toto bola presne moja šálka čaja.

orangerose
03.05.2017 5 z 5

krásná manga o Stmívání

popeluška
14.10.2016 4 z 5

Obrázky nádherné ......pěkné čtení

Adele02
11.05.2016 3 z 5

Pořád je to kýčovitý... Kresby jsou nádherné, jen je škoda, že všichni vypadají stejně. Kolikrát jsou pasáže hrozně urychlené a člověku, co by nečetl/neviděl Twilight, by tak uniklo spoustu věcí. Za mě tedy spíš 3,5*.

Runo
28.07.2015 5 z 5

Ilustrace jsou naprosto dechberoucí. Tenhle Edward se mi líbí víc, než ten filmový ;) Kniha se mi dobře a rychle četla. Mohlo by to být i delší, některé věci jsou úplně vynechané.

upíři komiksy

Stephenie Meyer
americká, 1973
2005  77%Stmívání
2009  88%Hostitel
2009  78%Rozbřesk
2008  72%Nový měsíc
2009  87%Twilight sága (box)

Kniha Stmívání: grafický román. Díl 1 je v