Stmívání – grafický román

Isabella Swanová se přestěhuje do pochmurného městečka Forks, kde se seznámí s tajemným, přitažlivým Edwardem Cullenem a její život se obrátí vzhůru nohama. Se svou alabastrovou pletí, zlatýma očima, nádherným hlasem a podivuhodnými schopnostmi je Edward Cullen neodolatelný, ale i nevyzpytatelný. Až doposud se mu dařilo tajit, kým doopravdy je, jenže Bella je rozhodnutá jeho temné tajemství odhalit......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41665/stmivani-komiks-41665.jpg 3.9245

Stmívání - Grafický román 1.

Komiksy, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Twilight: The Graphic Novel, 2010

Kniha Stmívání – grafický román

Zandase

Pěkné pro mladší čtenáře

hellena1523

Já mám Stmívání ráda. Je to takový hezký příběh pro náctileté slečny. A tady hodnotím především grafické zpracování, které je nádherné!

Kacennnka
04.11.2019

Neurazí, nenadchne. Obrázky jsou fantastické, ale příběh ještě kýčovitější než v originále. Pro opravdové fandy ságy ideální, pro mě spíš výplň času.

harena
01.02.2019

Přijela k nám na pololetní prázdniny 10-ti letá Ellenka s grafickým románem Stmívání :)))). Zatím není nijak zvláštní čtenářka, ale z této knihy je nadšená a musela jsem si ji přečíst také. Znám originál a můžu říct, že se jim tento komiks docela povedl a jestliže komiksy nalákají děti číst víc a víc, tak jsem spokojená. Už prý čte stejně rychle, jako já :))) a tak máme radost obě. Takže za nás 5 hvězdiček.

EvaFialova
12.10.2018

Bohužel jsem od toho čekala víc.....Přišlo mi, že některé pasáže byly příliš krátké, uspěchané. A jakoby v knize byly přeskočeny části, které tak nějak příběh spojují dohromady a dávají mu smysl.
A co se týče kreseb, tak některé jsou opravdu moc pěkné, ale spousta postav mi vzhledově nesedla, mohly by být více propracované a rozlišené.
Osobně dávám přednost klasické knížce, ale tak pro zpestření na jedno odpoledne, proč ne.

Suou
06.07.2017

Nooo ... nečítal som Twillight ale teraz asi idem :D Čítam mangu a toto bola presne moja šálka čaja.

orangerose
03.05.2017