Štítná žláza a její léčba

Stále více lidí všech věkových skupin slýchá, že za jejich únavu, přibírání na váze, problémy s pamětí, bolesti, nespavost a další zdravotní potíže může štítná žláza. A přestože lékařská věda věnuje této oblasti velkou pozornost, většina lidí se ani přes léčbu neuzdraví. Zásadní pravda totiž zůstává skryta - skutečnou příčinou onemocnění není porucha činnosti štítné žlázy. Je naopak příznakem něčeho mnohem komplexnějšího: invazivního procesu v těle, který zodpovídá za symptomy připisované onemocnění štítné žlázy. Mystický léčitel Anthony William přistupuje k epidemii nemocí štítné žlázy naprosto novým a převratným způsobem. Podrobně vysvětluje, jaký je pravý původ potíží, včetně toho, co se děje během zánětu a autoimunitního onemocnění. Doporučuje celou sadu řešení, s jejichž pomocí je možné štítnou žlázu uzdravit a získat zpět zdraví a vitalitu. Kniha obsahuje i recepty pro posílení štítné žlázy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/385540/stitna-zlaza-a-jeji-lecba-4Tr-385540.jpg 2.73
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Metafora

Medical medium Thyroid Healing (2017)

Kniha Štítná žláza a její léčba

Motýlek73

Jsem skeptická vůči mystickým léčitelům vůbec, ale název knihy mě kvůli štítné žláze přeci jen zaujal.

Nakonec jsem zjistila, že rady zde obsažené jsou podobné či stejné jako ty, které jsem už dřív dostala od jiných osob, které považuji za hodnověrné.

Takže určité rady na úpravu jídelníčku jsou určitě cenné (a člověk nemusí dodržovat slepě vše!).

a.k
31.07.2018

Netradiční pohled na úlohu štítné žlázy v našem těle a na onemocnění, která jsou s ní spojována. Primárně se v knize seznamujeme s viníkem, který způsobuje daleko širší spektrum nemocí. Autor popírá obecně zavedené definice zdravotních faktů jako pouhé teorie a nabízí svoje vysvětlení původu nemocí. Celkově mám z knihy velmi smíšené pocity. Více v mé recenzi v záložce.

moničina
30.07.2018

Zaujímavý a netypický pohľad na problémy so štítnou žľazou a pridruženými ťažkosťami. Takýto pohľad som dosiaľ nikde nečítala ani o ňom nepočula. Buď je autor úplne geniálny alebo ide o fikciu.