Stíny z domu temnoty

Stíny z domu temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13614/stiny-z-domu-temnoty-13614.jpg 4 21 4

Klasicky koncipovaný horor známého autora vypráví příběh průměrné americké rodiny, jejíž existenci ohrožují temné síly. Dvaatřicetiletá Amanda Hillová opustila svého manžela a požádala o rozvod, neboť mu nebyla ochotná tolerovat flirt s její nejlepší přítelkyní. V podnájmu, kam se nastěhovala i s šestiletou dcerou Kate, však prožívá tíživé okamžiky, když ji začnou trápit děsivé sny o záhadném stínu a dveřích, které ji k sobě neodolatelně přitahují. Strach ji po deseti měsících donutí vrátit se k manželovi. Zpočátku se zdá, že přecitlivělá žena opět nalezla ztracenou duševní rovnováhu. Když otěhotní, hrozivé noční můry se vracejí s ještě větší intenzitou a dokonce se jí vybavují představy o vlastním otci, který opustil rodinu, když jí byly tři roky. Také ji zneklidňují kresby dcery, v nichž poznává vlastní přeludy. Bude muset zmobilizovat zbývající síly a odvahu, aby ji ochránila před silami zla. ... celý text

Horory , Literatura česká

Vydáno: , Beletris

Izu
08.09.2021 3 z 5

Takové lepší Stopy hrůzy, co dříve vycházely.

NienorNíniel
14.03.2020 4 z 5

(SPOILER) Skvělá knížka, která je děsivá především svým otevřeným koncem. Moc dobře se četla a dokázala mě i vyděsit. Takže já jsem spokojená.

Rodaw
10.01.2016 4 z 5

Stíny z domu temnoty se mi opravdu hodně líbily, je to skvělý hororový příběh. Mysteriózní duchařina, tu úzkostnou a místy až nepříjemnou atmosféru si budu ještě dlouho pamatovat..!
Už díky délce je knížka takovou jednohubkou, kterou budete mít přečtenou rychle. Pokud máte rádi napětí a temné příběhy, rozhodně doporučuji :-)

kormoran78
24.10.2013 2 z 5

Je to horror. O tajemství temném jako stín. Zápletka nijak originální, postavy se chovají a mluví spolu tak nějak divně. Nemluvím o překlepech a zvláštním závěru. Čekal jsem víc napětí, víc prokreslené postavy. Jako chuťovka (vzhledem k délce) poslouží a neublíží.

Alexander Stainforth (p)
česká, 1982
2019  77%Boss
2015  70%Pád noci
2020  77%V zajetí vášně
2019  72%Kráska a netvor
2018  71%Ďáblova nevěsta

Kniha Stíny z domu temnoty je v