Stíny v duši

Stíny v duši https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438766/bmid_stiny-v-dusi-GeA-438766.jpg 4 45 10

Stíny minulosti série

Dominice je šestnáct a už deset let nemluví. Se svým hendikepem se naučila žít a slova vlastně k životu nepotřebuje, tíží ji ale vědomí, že jednou bude muset promluvit. Říct, co se tehdy před lety vlastně stalo – jednoho letního dne na oslavě jejích narozenin... Když se maminka rozhodne, že si k sobě z ústavu vezme svou mladší bláznivou sestru Juditu, rodina, už takhle sotva držící pohromadě, se rozpadá. A do toho přijíždí Jakub, syn vzdálených známých, který s nimi má v domě žít a který také něco skrývá.... celý text

Erika017
09.11.2023 5 z 5

Autorka to se slovy umí, krásná kniha. Děkuji..:)

marie3541
05.03.2022 2 z 5

Od této autorky to je první knížka, co jsem četla. Byla to taková oddychovka, četla se moc hezky. Příběh nebyl špatný, celou dobu jsem čekala , jak se vysvětlí, co se tenkrát stalo, pořád se o tom v příběhu mluvilo pouze v náznacích. ...Určitě si ještě někdy přečtu i jiné tituly od této autorky, abych mohla porovnávat....

ZuzanaN
08.05.2021 5 z 5

Skvělá knížka, doporučuji!

AničkaM
10.03.2021 4 z 5

Řekla bych, že tahle kniha je spíše odpočinková. V polovině jsem se zasekla a nečetla asi dva měsíce. A když jsem zase začala nemohla jsem se od příběhu odtrhnout. Nebylo v ní moc napětí, ale moc se mi líbila. Určitě bych ji doporučila. A i když nebylo to napětí, tak konec hooodně překvapivý.

Elka252
12.01.2021 4 z 5

Moc pěkná kniha stejně jako všechny ostatní od této spisovatelky.

Audrey122
30.12.2020 1 z 5

kniha se mi moc nelíbila, spisovatelku mám ráda baví mě knihy Dívka odnikud, Noc kdy padaly hvězdy, Zahrada zapomnění, Údolí ticha i Rozcuchané štěstí.
Tato mě ale zklamala, nepoutavý a podobný příběh, nic nového a nic extra tam nebylo

Amifa
13.11.2020 5 z 5

Nadherna, takova "cista" kniha. Moc se mi libila.

rozalie7372
02.08.2020 5 z 5

Radka Zadinová opět nezklamala. Četla jsem od autorky už dvě série - Ranč u Sedmi Strak a Život na ulici. Tahle nová série mě nadchla stejně jako všechny ostatní a už se nemůžu dočkat pokračování.

ThatGirl
04.06.2020

Knížka se mi velice líbila, paní spisovatelku jsem si velmi oblíbila. Ze všech knížek, které jsem od ní přečetla se mi tato líbila nejvíce. Určitě doporučuju.

mysterygirl
26.04.2020 5 z 5

Opět krásný příběh, spisovatelka Radka nezklamala.
Prožívala jsem tu zamilovanost s Dominikou. Pohlazení po duši.