Stínohra - Nápady pro černou hodinku - 100 stínových zvířat

Stínohra - Nápady pro černou hodinku - 100 stínových zvířat https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139386/stinohra-napady-pro-cernou-hodinku-100-stinovych-zvirat-139386.jpg 4 5 3

Stínohra přináší 100 stínových zvířat s návody od nejjednodušších, na něž stačí jedna ruka, až po náročné stíny pro obě ruce. Jako bonus jsou zde i kulisy a pozadí pro stínové tvory, a navíc rozšíření repertoáru o osm lidských stínů. Zájemce se též dozví, jak uspořádat stínové představení a najde zde řadu rad pro práci s kulisami a zvukovými efekty, aby výsledek byl téměř profesionální.... celý text

zazvorek
03.02.2022 3 z 5

Kniha slibuje až 100 stínových zvířat, ale spousta z nich se buď opakuje (variuje se třeba jen ucho/ tlama apod.), nebo si vůbec není podobná (myslím, že mám velkou představivost, ale ani ta mi nepomohla někdy pochopit, proč zrovna tohle má být třeba gepard), nebo si lze jen těžko představit, jak v některé krkolomné pozici sehrát ještě jakés takés divadlo (ok, tady by třeba pomohl trénink). Každopádně nás to s dětmi baví, i ony sem tam něco zkouší, vymýšlí vlastní postavy a jako inspirace na zimní večery je to paráda.

knihamouder
19.09.2014 3 z 5

Na stínové divadlo jsme si netroufli. Pár zvířátek jsme zvládli, ale sto jich taky nebylo. :-) No, co hlavně, že jsme pobavili ostatní. Při takovém stínování si totiž užijete mnoho legrace.

Klamm
08.07.2013 3 z 5

Docela nápaditá kniha, ze které se pár fíglů naučíte. Můžete pak pobavit své ratolesti před usnutím, že jim na strop zahrajete pár zvířátek. Stačí k tomu baterka ,,čelovka". I když se v knize uvádí až sto zvířat, sobně jsem jich zvládl tak maximálně do deseti. Zbytek byl bud nedůvěryhodného zjevu, nebo je to na vykloubení prstů. A nebo to chce trénovat a já pro to hold nemám vlohy.

2012  72%Stínohra - Nápady pro černou hodinku - 100 stínových zvířat
2008  87%Řeč psího ocásku
2019  80%Inteligentní pes
2009  80%Proč to ten pes dělá?
2012  100%Pečuj o svého psa

Kniha Stínohra - Nápady pro černou hodinku - 100 stínových zvířat je v