Stingerův pád ekniha

Grace Hamiltonová vždy měla vše naplánováno do nejmenšího detailu. Vždycky přesně věděla, kam se bude její život ubírat, a byla hrdá na to, že svých cílů pokaždé dosáhla. Nikdy nesešla ze své cesty a nikdy se nezamýšlela nad tím, co doopravdy chce, nebo koho se to tak snaží potěšit. Dokud nepoznala jeho…Carson Stinger nikdy nehrál podle pravidel, pokud je neurčil on sám, a nikdy ho nezajímalo, co si ostatní myslí. Každý den bral tak, jak přicházel, bez plánů, bez vytyčených cílů. Coby slavná osobnost zábavního průmyslu pro dospělé vždy věděl, co od něj ženy chtějí, a nevěřil, že jim má co víc nabídnout. Dokud nepoznal ji…Několik hodin, které kvůli souhře okolností musí tito dva lidé strávit spolu, je oba změní......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/292667/stingeruv-pad-ZAP-292667.jpg 4.4207

Znamení lásky (4.)

Stinger (2013)

Vydáno: (ekniha), Baronet

Kniha Stingerův pád

kalinka99

Moc mě to nebavilo. Příběh mi přišel nereálný. Poslední zápletka mohla být více napínavá a rozvinutá.

Owain

Carson me dostal =)

happy19
28.09.2018

Netuctový příběh...líbil se mi hlavně Carson.Joo,kam až se dá posunout v cestě životem...Ve všem hledej ženu!;-)

LadyM
04.08.2018

Čtivý a zajímavý příběh, ale čekala jsem více vášně, miň romantiky (pornoherec se mohl více rozjet) a kriminální zápletka se velice rychle uzavřela. Happyend byl předvídatelný hned v první kapitolce, ale i tak si přečtu další knihy ze série, neboť má autorka zajímavý styl.

Serky
02.08.2018

Další úžasně zamilovaný příběh od mé oblíbené autorky.

Tanya007
31.07.2018

Kniha mě okamžitě vtáhla. Líbil se mi příběh, vyprávění z obou pohledů, styl psaní. Určitě se ke knize jednou vrátím...

jaroiva
01.07.2018

Jednou za čas si asi potřebuju přečíst nějakou knihu "pro ženy", zdá se. Ani nevím, jak jsem přišla na Stingerův pád, protože normálně bych se podívala, že je to až nějaký 4. díl série a začala bych spíš od jedničky. Ale nikterak mi to nevadilo, protože o sérii jsem se dozvěděla tady až po přečtení.
Pro mě to bylo čtivé a fajn čtení samo o sobě, akorát odpovídající mému aktuálnímu rozpoložení, takže mi je úplně jedno, jestli je to nereálné nebo nějak jinak uhozené. Jediné, co mě zajímá, je, že mě to bavilo od začátku až do konce. Takže musím dát pět hvězd. Ale nemůžu říct, že bych se chystala v brzké době číst nějakou další knížku od autorky.

jitka7
29.06.2018

Na této knize se mi líbil začátek a pak asi konec. Byl to krásný příběh, ale moc sladký, naprosto nereálný. Začátek mě strašně bavil, Carson se mi moc líbil, Grace mi byla trošku protivná, ale pak se mi začala líbit. Ale prostředek knihy byl pro mě neuvěřitelný. Nemohla jsem se začíst, nevtáhlo mě to do děje, protože přeci.... čekám na něj, čekám na ní, po dvou dnech ztrácím hlavu, mám přítele, ale pořád čekám na něj. Pane bože, to se prostě přece ani nemůže stát. Asi mi i vadilo ta velká odluka a kolik stran bylo věnováno každému z nich a společný příběh jaksi unikal.

Maruš.D
11.05.2018

Tato kniha byla skvělá a přece jen místy nudná. Začátek byl neslutečný. Zamilovala jsem si ho, nemohla se odtrhnout od čtení, příběh mě natolik strhnul do děje, že jsem myslela, že lepší to už být nemůže.. pak přišla ta nudnější část knihy, kdy jsem musela přeskakovat, protože ikdyž jsem byla ráda, že vím co postavy dělaly poslesních skoro 5 let, tak jsem nepotřebovala znát úplné detaily. A pak přišlo znovushledání a to mě opět dostalo. Vůbec mi nevadila akčnost, kterou se autorka ubírala. Vlastně to celý příběh velmi oživilo a dodalo mu to na dynamičnosti. Takže určitě doporučuji přečíst :-))

TerezaMondeková
22.04.2018

Je to teprve moje druhá kniha, co od této autorky čtu a musím říct, že mě nezklamala. Na tuto knihu, jsem se chystala už dlouho a konečně jsem se k ní dostala. Líbila se mi. Jednu chvíli, jsem se smála a to dost nahlas...:D a další jsem seděla s pusou otevřenou do kořán, až jsem se bála, že mi do ní vlítne moucha, která mi při čtení dělala společnost :D Líbilo se mi, že autorka v každé knize vymyslí něco nového, originálního stejně tak to bylo v knize Archerův hlas. Ta se u mě vyšplahala na první místo a tato kniha je na druhém. Od příběhů autorky se nedá odtrhnout. Jediný co mi na této knize vadilo bylo to že na sebe museli čekat pět let...taková doba. Na jednu stranu mi vadilo, že tam autorka dávla po třech měsících, po roce, po týdnu...moc mě to nebavilo, ale zase jsme se dozvěděli, co dělali hlavní hrdinové po celou tu dobu. Taky se mi moc líbilo, že tam byli pohledy obou hlavních hrdinů. Pochopíme tak pocity obou. Nejvíc se mi stejně líbil konec knihy. Jak byli spolu na výkend.
Obálka mě hned zaujala. Líbila se mi. A název je taky krásný.
Hlavní hrdinka se mi hned líbila. Typická holka, co si všechno plánuje a pak příde někdo a změní to. Líbila se mi její odhodlanost, povaha a charakter.
Hlavního hrdinu jsem si zamilovala. A to taky kvůli dost neobvyklé....práci :D Bylo to něco nového. Ale změnil se a změny si cením.
Kniha se mi moc líbila. Taky se těším na další knihy od této autorky. Knihu si určitě někdy znova přečtu. Doporučuji.

janno69
20.04.2018

Krásná, vtipná kniha, plná velkých srdcí.... za mě po Archerovi druhá nejlepší ze série.

hadenka
19.02.2018

opět se mi kniha mooc líbila, pobavila, supr.

Luca94
28.01.2018

Pro tuhle knížku absolutně nemám slov!! Ze všech přečtených (a že jich bylo dost) se tahle dostala na vrchol. Úžasný ze všech stran ... Nebyla jediná chvíle kdy by mi knížka přišla nudná. Za mě 1***

jani.ruzicko
07.12.2017

Tak zase celkem originální námět... pornoherce, to jsme tu ještě neměli :) příběh pěkně plynul a skvěle se četl... Název je možná trochu zavádějící, když ve finále tomu bylo naopak, alespoň dle mého =) situace s Alexem mi přišla trošku utažená za vlasy... jako vážně... znají se 3 měsíce a už se stihli dohodnout že se vezmou, ale ani spolu nespali, nechává si to až po svatbě jako kdyby byla panna, což není :D chudák Alex :D

luciefeix
08.11.2017

Už od začátku mě bavil nápad zamilovat se do pornoherce . Mělo to štávu , smysl pro humor . Důkaz jak jeden víkend vám může změnit život . Hrdinové sympatičtí . Příběh vyprávěn z obou pohledů.

ardeas
22.08.2017

Keď opomeniem ten fakt "scifi koniec" s obchodom a jednotkami, tak mi tá kniha príde aj dosť reálna. Napriek tomu je to dobrý príbeh, stredná časť sa mi páčila najviac, a kľudne by tam nemusel byť ten prídavok s jednotkami.
Od tejto autorky som zatiaľ čítala len Archerov hlas a musím poznamenať, že od samého začiatku bola cítiť veľká podobnosť. No,.. sadlo mi to a asi od nej prečítam všetky dostupné knihy :)

nadenka13
03.07.2017

velice se mi líbila doporučuji

munka
23.06.2017

Zaujímavý príbeh, začiatok trochu nudný, ale potom to nabralo dej a už som sa nevedela dočkať ako to skončí.

Aaloha
02.03.2017

Příjemná oddechovka, hezky se čte.

Kešu1981
05.02.2017

Šmarjá, to nemělo chybu! Mia píše nádherné příběhy :o)

Kiwicatko
01.02.2017

Asi sem se zamilovala do tehle spisovatelky,nejenze me dostala Archerem, ale Carson se stal dalsim milovanym zlatickem.
Libilo se mi, jak se vzajemne podelili o sva tajemstvi a obavy a jak je jejich setkani zmenilo a jaky dopad melo na pokracovani jejich zivotu. Pro me to byl velmi krasny pribeh, ktery jsem si moc uzila :-)

Beni
17.11.2016

Po Archerovi pro mě druhý nejlepší díl :-) Je to jako byste četli dva různé příběhy, ale úžasné ... :-)

Meridea
02.11.2016

Moc hezky napsaný příběh :-)

cukrovka
31.10.2016

Autorka mě nezklamala, její příběh se dobře čte. Je zde hezky popsáno, jak nás může ovlivnit setkání s určitým člověkem. Mia také dokáže do příběhů zahrnout krom romantiky a sexu i závažná témata.

Lenka.Vílka
19.10.2016

Knihu bych rozdělila na tři části, z kterých se mi na 100% líbila jenom na prostředí. Po první části jsem chtěla odložit, protože těhle knih je prostě hodně. Sex, něco si o sobě povíme, sex, zase si něco řekneme, sex, zase bla bla, sex, ale hodně rychle, protože po víkendu se neuvidíme. Kdyby nešlo o Miu Sheridan, které jsem se rozhodla dát druhou šanci, protože...Archerův hlas...proto. Druhá část "co bylo, když jsi se mnou nebyl/a" byla pro mě top a já si čtení konečně užila. A potom přišla poslední část, kdy se planety znovu srazily ve Vegas (což si nemyslím, že je spoiler, to dojde každému). Posledních sto stran bylo dobrých jenom kvůli tomu, co Carson teď dělá za práci. Protože je důležitý s tím něco dělat. Jinak bych hodnotila míň.

soltera
03.10.2016

Autorka ma nesklama čo sa týka originality námetu. Zo začiatku úplne absurdná a humorná situácia sa postupne mení na krásny príbeh.

Eevina
24.07.2016

Po Leově šanci mi tohle přijde jako druhý nejslabší román. Nevím, přišlo mi to takový odbytý, nereálný,divný. Ale jinak zase dobře napsaný.

havrmoni
19.07.2016

Spousta toho tady už je napsáno,tak jen zopakuji -nádherná.

Maruš.D
15.07.2016

Na knihy této autorky jsem se nemohla dočkat. Kniha mne bavila, nicméně jsem z ní tolik nadšená nebyla. Zařadila bych ji mezi poslední nejlepší od Mii, ale rozhodně nelituji, že jsem si ji přečetla :-)

zimka.r
12.07.2016

Na začátku by mě rozhodně nenapadl takovýto děj :)