Stingerův pád

Stingerův pád https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292667/bmid_stingeruv-pad-ZAP-292667.jpg 4 482 96

Znamení lásky série

Grace Hamiltonová vždy měla vše naplánováno do nejmenšího detailu. Vždycky přesně věděla, kam se bude její život ubírat, a byla hrdá na to, že svých cílů pokaždé dosáhla. Nikdy nesešla ze své cesty a nikdy se nezamýšlela nad tím, co doopravdy chce, nebo koho se to tak snaží potěšit. Dokud nepoznala jeho…Carson Stinger nikdy nehrál podle pravidel, pokud je neurčil on sám, a nikdy ho nezajímalo, co si ostatní myslí. Každý den bral tak, jak přicházel, bez plánů, bez vytyčených cílů. Coby slavná osobnost zábavního průmyslu pro dospělé vždy věděl, co od něj ženy chtějí, a nevěřil, že jim má co víc nabídnout. Dokud nepoznal ji…Několik hodin, které kvůli souhře okolností musí tito dva lidé strávit spolu, je oba změní...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Stinger , 2013

IrenaMikerová
06.02.2024 5 z 5

Říkala jsem si, že to nejspíš bude nějaká blbost, ale příběh mě příjemně překvapil. Carsnův vývoj byl super. Příběh byl zajímavý a lehce se mi četl.

Thalin
17.01.2024 2 z 5

(SPOILER) Od autorky jsem předtím četla jen jednu knihu a ta se mi líbila, tak jsem si řekla, že zkusím další. A asi jsem sáhla dost špatně.
Přišlo mi, jako by to psal někdo jiný než Archera. Už když ji prvně oslovil "Pampeliško" tak jsem chtě nechtě protáčela oči a čekala, že to bude typický romaticko-erotický příběh plný klišé.
A naprosto jsem se trefila. Ty sexuální scény už bych mohla sama psát i poslepu, jak jsou všechny na jedno brdo. Stejná slova, stejné situace, orgasmus střídá orgasmus a klišé střídá klišé. Tady byl navíc ten příběh místy tak přeslazený, až mě z toho bolely zuby.
Navíc to bylo dost předvídatelné, všechno se bez problémů vyřešilo a vše bylo zalité duhou. A taky nechápu v čem spočívá ten pád?
Že začínající pornoherec (který to samozřejmě vůbec nechce dělat, chudáček vlastně musí, ale stejně se chová jako alfa samec prvního řádu) po pár filmech hodí otočku a změní své standarty? To má být ten pád? Stejně jako LenkaStr to teda moc nechápu, protože jestli autorka zamýšlela posun jeho charakteru, tak to je snad opak pádu, ne?
Navíc mi přijde, že celá jeho porno kariéra je tam spíš jen pro efekt, aby působil jako sexuální mašina se sebevědomím až na půdu a pro Grace zase jako morální otázka, zda si s někým takovým má začínat. Neřeknu, kdyby u toho zůstal po celou dobu děje, ale takhle mi to tam moc nesedělo.
Celé to navíc gradovalo do nereálné pohádky, jak se rádoby frajer změnil v zachránce nevinných a jeho kráska hrdě držela dál půst a celé ty roky myslela jen na něj, ach. Bože moje zuby...

Zhruba od půlky a neustálého skákání v čase jsem se pekelně nudila a dočetla to jen ze zvědavosti, jestli to skončí tak, jak jsem čekala. Jakože ano.
Mělo to pár vtipných momentů a rozhovory mezi postavami nebyly úplně hloupé a měly nějaký rozvoj, ale jinak to byla klasická rádoby erotická slátanina zalitá nereálností, orgasmy a sluncem.

LenkaStr
01.12.2023 3 z 5

Pád? Jak jako pád? A kam přesně Carson spadl? Nebo odkud? Nebo... Co ten název krucinál znamená? Však Carson naopak... Nebo to jako že spadl z trůnu světáckého sexsymbolu, co má všechno na salámu? Nebo co mi uniklo? No nic, originální název je Stinger, takže tohle jde za tím, kdo je odpovědný, za český název, což nemusí být nutně překladatelka. Chjo, někdy je ta kreativita v českých názvech fakt na... Matoucí.

No nic, k příběhu. Jenže... Hm... Víte co? Dumat nad ním je stejně zbytečné, jako dumat nad tím názvem, protože je neuvěřitelný a nelogický na tolika úrovních, že je zkrátka lepší přijmout fakt, že čtete přesně to, čím se Carson živil a nad nějakou logikou vůbec nedumat. Ale připouštím, že jsem to přečetla jedním dechem a nenudila jsem se. Oči v sloup jsem obracela, to jo. A asi jsem konečně pochopila, co moje kolegyně myslí, když řekne romantické porno.

KajinaH722
21.08.2023 3 z 5

Ze začátku mě kniha hodně bavila, ale jakmile se rozdělili z Vegas, tak už to bylo dost průměrné a tolik mě to nebavilo.

Je to moje první knížka od autorky, mám ještě archerův hlas,tak snad bude o něco lepší.

Belgarion
19.07.2023 3 z 5

Cukrovou vatu mám ráda, ale touhle knihou jsem byla zapatlaná od hlavy až k patě. Jasně, chceme číst o alfa samcích s duší retrívra, který nás udělá minimálně 10krát za noc (zejména když vaše noci už jsou plné spíš hlasitého chrápání, které vydává ten váš retrívr, než extatických výkřiků), splní všechna naše přání, ještě než je vyslovíme, změní kvůli nám kompletně svůj život (a někdy i sám sebe, když je třeba), ale tady toho bylo na můj vkus až moc. A když se z 23letého dokonalého pornoherce stal během 5 let ještě dokonalejší veterán, hrdina zachraňující nevinné duše, bylo toho přespříliš. Když jsem se přistihla, že přeskakuju postelové scény (nezkušená bohyně krásy a zkušený bůh sexu byli v posteli fakt nezáživní), řekla jsem si, tohle je průšvih. Dočetla jsem rychločtením jen ze zvědavosti, jak děj skončí (překvapivě dobře). Ale abych nebyla jen kritická, vzájemné sbližování bylo milé, nápad s pornohercem není k zahození a energie, kterou autorka příběhu věnovala, se jí také nedá upřít.

MAU256
16.07.2023 5 z 5

Potkali se náhodně v hotelu, kde se konala konference jak mezinárodní asociace studentů právnických škol, tak veletrh filmů pro dospělé. Skončili spolu v zaseknutém výtahu a přesně zde začíná jejich příběh. Carson přednese nabídku, kterou Grace po zvážení prostě musí přijmout. Jenže právě tahle nabídka jim změní život. Knížka se moc krásně četla, nešlo jí odložit. Její přečtení mohu jen doporučit.

Renča2211
09.06.2023 5 z 5

Děj mě velice mile překvapil... mě trošku u Mii štve ten až přehnaný sex v jejích knihách, protože trošku kazí tu romantiku... tady je to snad nejhorší... avšak, kniha pak nabere takový obrat a stojí rozhodně za to!!! Ona to opravdu umí podat...

Lavina
31.05.2023 5 z 5

Už jsem si zvyklá že autorka píše knihy o lidech z různých spíš hrůzných životních podmínek,ale dokáže to opravdu dobře podat.Tento příběh není jen erotika,romantika a láska,je to mnohem víc.Je zde spoustu lidskosti,práva, důvěry, pomoci.Kniha není jen oddychovka,ale člověk u ní hodně přemýšlí a jen tak nezapomene.

sssimkova
23.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Má druhá kniha od autorky, kde jsem se strašně moc bála, jak autorka uchopí téma, kde je hlavní hrdina pornoherec. Vůbec mi to k jejímu stylu psaní nešlo, ale nezklamala. Touto profesí se hlavní hrdina živí asi jen čtvrtku knihy, tak buďte klidní, pak Vás příjemně překvapí. Je pravda, že v půlce knihy, kde jsme s autorkou přeskakovali mnoholeté období hrdinů jsem se u těch "prostřihů" trochu nudila, ale zase chápu, že bez nich by postavám nevytvořila potřebný charakter. Konec knihy je taková moc "Amerika" na mě, happy end, a ještě jako bonus začneme dělat svět lepším... Ale asi i o tom některé knihy mají být. Doporučuji, nenechte se odradit.
Mimochodem, kdo naopak v knihách téma tvorby pornografie vyhledává tak mě napadá série: Klub zavázaných očí od Nikki Sloane, nebo Phoenic série, autorka: Stacey Kennedy.

Gordonlord
07.11.2022 3 z 5

(SPOILER) Tentokrát mě nalákalo přečíst si knihu, která je ve své podstatě určena striktně pro ženy. Není nad to, prozkoumat nějaké to "zakázané území".

Jedná se o erotickou romanťárnu, která jede naprosto dokonale podle všech stylově-klišoidních pravidel. Máme tady ústřední dvojici, která se nejdřív nenávidí, pak se do sebe bláznivě zamiluje a posléze se muž kvůli své vyvolené úplně změní. Muž je zde vyobrazen jako překrásný dokonalý Adonis a později i jako Mirek Dušín těch nejvyšších kvalit. Prostě absolutní vlhký sen průměrné čtenářky těchto románů. Při erotických pasážích s ním žena zažívá pět orgasmů denně a nekonečné popisy podobných věcí o tom, jak je "ten muž dokonalý proto a proto" spolu s tím, jak je "jeho pták tak tvrdý a pulzující" začaly být ke konci knihy už silně otravné.

Naštěstí toto dílo trochu zachraňuje fakt, že se autorka obtěžovala nacpat svoji knihu spoustou zajímavých dialogů a v rámci onoho klišé i dobrými nápady. Nadto píše neuvěřitelně čtivě, klouže to do hlavy úplně samo a nezdržuje se (většinou) žádnými zbytečnostmi, krom nadměrného množství výše vypsaného.

Díky tomu lze přistoupit na její hru a přehlédnout i fakt, že v kontrastu s dobře zmáknutou psychologií obou hlavních postav je zde spousta logiky či vedlejších hrdinů (například dost sympatický pozdější "Pampeliščin" snoubenec) odkopnuto do hnoje tak strašně příhodným způsobem, jen aby se mohlo pokračovat v dokonalém dívčím snu . Tomu se až dost nepřirozeně přizpůsobilo chování dalších vedlejších postav, které by asi zákonem logiky na děj reagovaly jinak a možná i zajímavěji.

LucySmile
16.08.2022 2 z 5

Kniha mě bavila jen ze začátku, po odchodu postav z Vegas šel děj do háje. Absolutně o ničem a ani konec to nezachránil.

Silvisek
31.07.2022 5 z 5

Super cteni. Moc me to bavili. Nemohla jsem se odtrhnout od knizky. Stale jsem chtela vedet jak to dopadne.

lenka7679
07.07.2022 4 z 5

Přidávám se k většině a přiznávám, že jsme se začetla v podstatě jen kvůli tomu, v knížkách, nevšednímu povolání Carsona. A potom už to šlo samo, kniha se čte sama, témat je tam namícháno na jeden příběh až dost, ale upřímně, je to zkrátka pohádka pro dospělé, takže co chtít jiného. Pro drama si půjdu do jiného žánru, v tomto se chci pobavit a zasnít se, což bylo splněno. Jdu pokračovat v sérii, super oddych.

0197
04.07.2022 5 z 5

Přiznám to rovnou, příběh mě zaujal díky zaměstnání hlavního hrdiny. To se v knihách nevidí každou chvíli. Zajímavé, originální a nevšední. Myslela jsem si, že se příběh bude točit okolo něčeho jiného a mile mě překvapilo, jak se to nakonec vyvíjelo. Hlavně druhá polovina, která měla i krimi zápletku a bylo to dost napínavý.

Grace byla ambiciózní holka, která dřela aby to někam dotáhla. Dobře, že si uvědomila, jakým směrem jí to táhne. S Carsonem prožili opravdu hodně žhavé chvilky. Začátek byl hodně vzrušující, smyslný a líbilo se mi, jak mu důvěřovala. Jen jí to prospělo. Dovolila si na pár hodin užívat života. A na to se nám skvěle hodila neřízená střela jménem Carson.

Carson - herec heterosexuál. Bože. Hned od první chvíle cítíte, tu chemii mezi nimi. Byl úplně jiný než Grace. Vychutnával si život, který bral tak jak přicházel. Byl to ale chlap se srdcem na správném místě, což dokázal hlavně ve druhé polovině knihy. Plno lidí si ho zaškatulkovalo. Ty fanynky se chovali fakt hnusně. Byl to přeci taky jen člověk. Pomohl Grace uvolnit se a prožít nezapomenutelný víkend. Věděl, jak se mu Grace dostala pod kůži. Nepitval se v tom, nesnažil se najít odpovědi, proč se jí to tak rychle podařilo. Prostě přijmul fakt, že se to stalo, protože to byla ona.

Prostředek knihy, kde se dost časově přeskakuje mě úplně nebavil na druhou stranu lepší než kdyby se přeskočilo hned o pár let. Tak, že si vlastně nestěžuji :-).

Bylo tu hezky vidět, že stačí pár dní, ve společnosti toho pravého, osudového člověka a vy už nedovolíte, aby váš život vypadal stejně. Začnete všechno vidět jinak a přehodnocovat určité věci. Půjdete si více za svým a třeba uděláte něco šíleného, na co jste doposud neměli odvahu. Uvědomíte si, že od života chcete něco jiného. Že vy chcete být lepší člověk. A je jedno, že do vašeho života vstoupila ta osoba na jeden víkend. I to stačí.

Moc doporučuji, jsem ráda, že jsem po knize konečně sáhla. Epilog jejich příběh hezky uzavřel. Málem bych zapomněla Carson vymyslel pěknou přezdívku pro Grace a vždy měl skvělou odpověď na to proč tato květinka.

Pája699
31.01.2022 4 z 5

Příběh Grace ( Pampelišky ) a Carsona si zamilujete od první kapitoly. Nádherně u nich fungovala chemie, vášeň, dobrodružství. Byla jsem na tento příběh natěšená. Jeden z hlavních hrdinů je pornoherec…říkala jsem si konečně nějaká změna od bohatého vlastníka firmy. Zklamaná jsem nebyla, jen jednu hvězdu ubírám ze „prostředek“ knihy, kde se přeskakovali časové úseky. Ty mě upřímně moc nebavily a přišlo mi to nedotažené. Jinak ale perfektní příběh!

peta88
01.11.2021 4 z 5

Jsem v rozpacích. Část knížky mě strašně bavila, u další části jsem přeskakovala pasáže. Příběh je to zajímavý, ale v určitých chvílích mi to přišlo nedotažené. Kdo chce ale romantiku, tak s chutí do toho.

Raislin
31.10.2021 4 z 5

Oddechovka na krásné podzimní večery, když se chce člověk zasnít. Kniha se krásně čte, ale narozdíl od prvního a druhého dílu mi tady chyběla ta jiskra. Uvidíme co bude dál, protože se hned pouštím do dalšího dílu.

Anna195
06.08.2021 5 z 5

Opäť skvelý príbeh od autorky. Vždy ma na jej knihách uchváti najmä to, ako dokáže do ľúbostného príbehu zakomponovať vážnu tému a to sa jej podarilo aj v tomto príbehu.

Začiatok príbehu bol pre mňa veľmi vtipný a úsmevný, a to vďaka doberaniu sa medzi hlavnými postavami. Carson ma hneď zaujal svojou nezvyčajnou profesiou a to ma donútilo čítať ďalej, pretože som chcela vedieť, ako dopadne ich príbeh lásky.

Carson bral svoj život taký, aký je a žil prítomnosťou, no Grace mala svoju budúcnosť presne naplánovanú. Obaja boli tak odlišní, že keby nebolo určitej náhody v Las Vegas ani by sa nestretli, no zároveň sa tak skvelo dopĺňali. Iskrenie medzi nimi ste mohli cítiť na každej strane. Tento príbeh vám ukáže, že keď stretnete určitého človeka môže to ovplyvniť celý váš život, aj keď ste od seba vzdialení. Po ich odlúčení ma v dobrom zaskočilo, akým smerom sa Carson ubral. Možno stredná časť tohto príbehu môže byť pre niekoho nudná, ale mňa bavila aj táto časť, pretože som mohla zistiť, ako obaja zmenili svoje životy. Ich náhodne stretnutie som si užila a všetko som prežívala spolu s nimi. Carson a Grace sú presne tie typy postáv, o ktorých si vždy poviem, že jednoducho musia byť spolu.

V poslednej časti knihy príbeh nabral aj na vážnosti najmä kvôli Carsonovi, ktorý vykonával určitú prácu. Musím povedať, že autorka v tejto knihe spracovala veľmi dôležitú tému. Nechcem vám už viac prezradiť, ale môžem skonštatovať, že mňa si celý príbeh získal a aj jeho spracovanie. Síce neprekonal Archerův Hlas, ale aj toto bolo úžasné čítanie.

Tirisa
03.08.2021 5 z 5

Uvidím, jestli se mi budou takhle líbit i další díly...ale zatím se tahle série řadí v daném žánru podle mě k těm nejlepším.

Toledo
25.07.2021 5 z 5

Autorka opět nezklamala, příběh naprosto parádní. Obě hlavní postavy mi byly moc sympatické a nemohla jsem se od příběhu odtrhnout. Doporučuji všechny knihy od této autorky, nudit se nebudete a všechny hrdiny knih si zamilujete.