Tajemství Velkého Vonta

Třetí díl volné trilogie (1. Záhada hlavolamu, 2. Stínadla se bouří) dobrodružných příběhů chlapců z party Rychlé šípy. Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka se tentokrát vydávají do starých temných uliček Stínadel, aby pomohli Velkému Vontovi Vláďovi Dratušovi, o němž se šíří zvěsti , že za záhadných okolností přišel o ježka v kleci, nejcennější symbol Vontů. Odhalí přitom další podrobnosti z dávné vontské historie. Ilustroval Jan Fischer....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246156/tajemstvi-velkeho-vonta-246156.jpg 4.61026

Stínadelská trilogie 3.

Dobrodružné, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Olympia

Kniha Tajemství Velkého Vonta

JanaProchazka
23.11.2020

Miluju to tajemno, které mě a tomto příběhu fascinuje už od mala!

rumund
13.11.2020

Třetí díl napínavého příběhu, prostě skvělé čtení

Ryšava
05.11.2020

Tenhle díl už nebyl tak napínavý a propracovaný, jak předešlé díly. Zdálo se mi, že se děj zbytečně natahuje a do Stínadel chodí, jen aby měli, co psát do TAM-TAMU. Přesto všechno se to četlo rychle a dobře. Jsem ráda, že jsem si nakonec Rychlé šípy přečetla a nenechala jsem na ně sednou prach v knihovně =)

Luigi1
01.10.2020

Tato trilogie mě opět připoutala k četbě která má co říct i dnešní omladině,ale to bych asi chtěl moc.

tittanie
08.09.2020

U prvního dílu jsem si okousala nehty, jak to bylo napínavé u každého dalšího dílu mi přišlo, že mě to baví méně a méně. Neříkám, že tato kniha byla ztráta času, ale přišlo mi to krapet přitažené za vlasy. Stejně tak jsem byla u prvního dílu byla ráda za názvy kapitol, které víceméně prozradily, jak to dopadne. U třetího dílu mi to vadilo. Ale jsem ráda, že i tento díl pan Foglar napsal.

Argos
11.08.2020

Kniha pěkně postavená, zápletka zajímavá. Rozhodně se četla pěkně. Ale je třeba si přiznat, že v dnešní době je Foglar už poněkud zastaralý autor. Žije se jinak, vše rychlejší, tábory už fungují trochu jinak. Takže přání, že by si to někdy přečetli vnuci a vnučky, to považuji za iluzi. Bohužel.

m_martina
17.05.2020

I finále Stínadelské trilogie je vynikající a dobře se čte. A já doufám, že za pár let si tyto knihy přečtou i moje vnučky, protože tohle je nadčasová literatura.

kamila5406
07.04.2020