Štíhlé recepty do 15 minut

Štíhlé recepty do 15 minut https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314853/bmid_stihle-recepty-do-15-minut-20r-314853.jpg 4 5 2

Věčně někam spěcháš a nemáš čas přemýšlet nad tím, co během dne sníš? Vyzkoušej věnovat přípravě zdravého jídla jen pár minut denně a uvidíš, jak se taková malá změna pozitivně odrazí na tvém zdraví a figuře. Štíhlé recepty ti pomohou: • žít zdravěji, • cítit se a vypadat lépe, • dopracovat se k perfektní postavě, • mít více energie na celý den, • odbourat stres. A dokonce budou chutnat skvěle. Tyto zdravé recepty ti zaberou méně než 15 minut v kuchyni ... i s umytím nádobí. Jako bonus se v knize dozvíš o tom, co je dobré jíst proti stresu, jaké zdravé potraviny by si měla mít stále doma a kterým by ses měla v obchodě vyhýbat. V knize nechybí ani nutriční hodnoty ke každému jídlu. 50 rychlých, nutričně vyvážených receptů ze kterých nepřibereš... celý text

Kuchařky , Zdraví

Vydáno: , HW engineering

Fiddis
15.12.2021 4 z 5

Pár receptů vyzkoušeno, jeden byl zvláštní a moc se nepovedl, ale zbytek byl fajn a chutnalo :-) Příznivcům zdravé stravy doporučuji.

adorjas
21.08.2017 3 z 5

Jednoduché recepty, z relatívne dostupných surovín aj u nás, s nenáročnou a rýchlou prípravou. Obrázky pekné, inštrukcie zrozumiteľné. Pre kuchára-amatéra skvelé, pre človeka , čo sa pohráva zo zdravým živtoným štýlom takisto.

Lucia Wagner
německá