Stezka draka (Temné mocnosti proti Stezce draka)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Temné mocnosti využívají toho, že svoboda volby,daná člověku jako jediné bytosti ze všech stvořených entit, mu dovoluje svobodně volit směr své osobní evoluce buď do sféry Světla či Tmy. Cestou intrik, dezinformací a uměle vytvářených situací, indukujících v člověku strach před utrpením a smrtí, se Temným mocnostem v období dvou minulých milenií podařilo zmýlit a zavést do duchovní záhuby mnoho lidských bytostí. Do značné míry k tomu přispěly i některé církve, především středověká katolická církev, které se staly mocným nástrojem Temných mocností.......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/238600/stezka-draka-temne-mocnosti-proti-s-mNl-238600.JPG 31
Žánr
Literatura faktu, Literatura česká
Vydáno · AOS Publishing
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Stezka draka (Temné mocnosti proti Stezce draka)

Nibiru
05.01.2016

Tato kniha jako další v řadě autorových ostatních knih opět rozvíjí jeho hypotézu, že náš hmotný svět, jak jej známe a prožíváme, ve skutečnosti řídí Mocnosti Tmy a Světla, které spolu již statisíce let bojují, což je v obecném či náboženském pojetí přijímáno jako odvěký boj Dobra a Zla. (Podobné teze razí na svých přednáškách a ve svých knihách známý americký publicista David Icke).
Není to zrovna jednoduché čtení, už proto, že autor navazuje na své předchozí knihy a sděluje množství faktů a informací, které si zčásti lze a zčásti asi nelze ověřit, protože pocházejí buďto z tajných zdrojů nebo ze zdrojů tzv. "netypických", jako je např. channelling.
Každopádně zvídavý čtenář si uvědomí, že dnešní svět je opravdu nějaký "vadný" a nenormální a začne se ptát, zda je to něčí Záměr či je lidstvo nepoučitelné a musí stále znovu a znovu opakovat chyby, které se staly již v dávné minulosti a byly příčinou civilizačního kolapsu, ne-li téměř zániku.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Ivo Wiesner
česká, 1933 - 2008

všech 16 knih autora

Kniha Stezka draka (Temné mocnosti proti Stezce draka) je v

Přečtených2x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce2x
Chci si koupit2x