Zmrzlý na kost

Zmrzlý na kost https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488460/mid_zmrzly-na-kost-ZCO-488460.jpg 4 6 2

Steve Carmichael série

Třetí kniha ze série klasických detektivních příběhů z britského venkova s detektivem inspektorem Stevem Carmichaelem. Uprostřed zimy zasáhne lancashirský venkov studená vlna s vydatným sněžením. Detektiv Steve Carmichael s manželkou jsou pozváni na valentinský večírek pořádaný místní televizní celebritou Caroline Lovelaceovou a jejím manželem. Steva Carmichaela jejich nečekaný zájem překvapil – že by si konečně někdo všiml jeho schopností? Mezitím nedaleko od nich zakotvil osamělý muž na kanálu svou loď a nemá na práci nic než si topit a pozorovat okolí. Pár kroků od jeho lodi sníh pomalu pokrývá zmrzlé tělo…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Dobrá detektivka

Frozen to Death

mikika
06.06.2022 4 z 5

možná zatím nejlepší díl - jednak je vtipné číst si o závějích v parném létě, jednak je tu spousta podezřelých z různých prostředí a tím je příběh pestřejší.

alnahu
12.04.2022 3 z 5

Oddechová detektivka z anglického venkova s detektivem Stevem Carmichaelem ,který musí vyšetřit vraždy lidí ,které našli zmrzlé.S těmito lidmi se detektiv setkal na valentýnském večírku,kam byl i on se svou manželkou pozván.V příběhu bylo spoustu jiných osob,tak jsem v tom měla trochu zmatek.Přirovnala bych to k detektivkám z Midsomeru.

2020  53%Malé lži
2023  78%Čas vraždy
2021  76%Lilliin deník
2022  73%Zmrzlý na kost
2022  75%Smrtelně nebezpečná tajemství

Kniha Zmrzlý na kost je v