Štěstí v lásce

Štěstí v lásce https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412696/bmid_stesti-v-lasce-V3r-412696.jpg 3 240 61

Lásku si za peníze nekoupíš… Maddie není impulzivní člověk. Vždycky tvrdě pracuje a všechno má naplánované dopředu. Jednou si náhodou koupí los a... vyhraje! A její život se bleskově změní k nepoznání. Už žádný stres, jestli dostane stipendium, aby mohla jít na univerzitu. Stane se však středem pozornosti ve škole, což je fajn, dokud o ní nezačnou kolovat různé drby. Dokáže Maddie včas rozpoznat, komu může věřit?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Lucky in Love , 2017

Jurajovamaka
05.02.2021 4 z 5

Kasie bohužiaľ tentokrát mňa ako čitateľku veľmi sklamala, keďže som od knihy mala asi nejaké vysoké očakávania. Napriek tomu to bola ale veľmi príjemná knižka, ktorá určite mladšie čitateľky veľmi poteší a získa si ich.

Verunka926
30.01.2021 3 z 5

Ačkoli jsem na knihu neviděla moc pozitivní recenze, mně se celkem líbila. Autorka má samozřejmě mnohem lepší knihy, ale nebylo to tak moc strašné, jak někteří popisovali.

Jack138
25.01.2021 4 z 5

Hezká kniha

janakovak
19.01.2021 2 z 5

Tohle je hodně velká oddechovka. Je to asi cíleno na mladší čtenáře. Bylo to fajn, ale autorka má lepší knihy.

Fortuna7
11.01.2021 5 z 5

Velice příjemná oddechová kniha. Člověk si při čtení uvědomí jak snadno se utrácí :-D

tynka65
21.10.2020 2 z 5

Jsem zastáncem toho, že na Kasie West není člověk nikdy moc starý. No, po přečtení Štěstí v lásce, beru tuhle teorii zpět. Na tohle jsem fakt stará! Dokud nevyhrála Maddy vsechny ty peníze tak mě příběh bavil, no a po výhře mě bavit přestal... Chovala se tak hloupě a naivně, že bych s ní nejraději zatřásla, o jejích rodičích se raději ani nezmiňuji. Ti byli zralí na facku... Bavily mě scény se Sethem, ale to bylo asi tak jediné. A rande v zoo, to se četlo samo... No, těším se na další knížky od Kasie, protože i přes tenhle nezdar jí zůstávám věrná, ale doufám, že budou stejně dobré jako mé oblíbené P. S. Miluji tě a Po tvém boku.

aquaver
05.09.2020 3 z 5

Na to, že knihy od Kasie West mám velmi ráda, tak tato mě malinko zklamala. Poprvé u této autorky jsem měla problém se začíst a chvílemi jsem měla i chuť to ani nedočíst. Ale jsem nakonec ráda, že jsem to vydržela a neskončila jsem, protože asi tak za větší polovinou knihy mě konečně ten příběh trochu zaujal a připadal mi jako obvyklý příběh od autorky. Nejdřív mi nebyli ani moc sympatické žádné postavy (tedy až na Setha), až ke konci jsem porozuměla už i Maddie. Sice tuto knížku úplně nedoporučuji, ale je škoda si ji nepřečíst a neudělat si na ní vlastní názor. Sama jsem se do ní pustila, i když jsem o ní dost slyšela, že je na Kasie West dost slabá. Ale co bych doporučila je zkusit jí dočíst do konce, protože ta druhá polovina by mohla třeba i překvapit.

LillyM.
22.08.2020 3 z 5

Autorčiny knihy jsou skvělé, tato byla trošku zklamáním.

AshleySimmer
29.07.2020 4 z 5

Skvělá kniha, četla se sama, Seth byl fajn, moc doporučuji ❤️.

terezkkaa039
13.07.2020 odpad!

Velké zklamání. Knížky od Kasie West naprosto miluju. Kdykoliv se dostanu do čtecí krize nebo mám náladu na nějaký jednoduchý a sladký příběh, přečtu si knížky právě od ní. Knížky od Kasie West jsou vždy plné optimistických postav,napětí a akce. Bohužel musím říct, že knížka Štěstí v lásce bylo jedno velké zklamání. Postavy mi vůbec nesedly, příběh byl naprosto o ničem..prvních 200 stránek jsem nějak přetrpěla,ale do konce jsem to už opravdu dočíst nedokázala. Je mi opravdu líto, že musím napsat negativní recenzi zrovna na jednu z mých oblíbených autorek.

Haňulilinka
11.07.2020 2 z 5

Hezká oddechovka, zajímavý děj. Ze začátku jsem se nemohla moc začíst, ale poté jsem knihu nechtěla dát z ruky.

Litocha
09.07.2020 2 z 5

I mně se tahle knížka od Kasie West líbila nejméně, dokonce jsem čtení přerušila a docela dlouho se odhodlávala k němu vrátit.
Hlavní hrdinka mě tu více, tu méně dráždila - hlavně neskutečnou naivitou (často střídanou až paranoiou) a všespasitelským komplexem. Z autorčiných knih jsem zvyklá na spíše láskyplné rodinné vztahy, tady byl každý jednotlivý člen na proplesknutí. Ani kamarádky se moc nevytáhly. Takže z celé knížky mi byl bez výhrad sympatický jen Seth a to je proklatě málo.
Navíc je tam spousta věcí nedotažených, nevysvětlených - přesně jak píše Marthas.
Ocenit lze snahu o vážnější téma, bohužel provedení pokulhává. Ale zase se mi moc líbilo rande v zoo a scéna s centy.
Jiné autorce bych ty tři hvězdičky dala, ale když Štěstí v lásce porovnám s ostatními Kasiinými knihami, nemůžu jinak.

Bebe2004
09.07.2020 4 z 5

Další kniha od K. Westové. Její knížky mám opravdu ráda, ale myslím, že tahle patřila k těm slabším. V hlavní postavě jsem se celkem viděla a vlastně její život (kromě peněz) kopíroval můj. Člověk by řekl, že to bude důvod si knihu oblíbit, ale nebylo tomu tak. Nechtěla jsem sice přestat číst, ale také jsem nebyla do dějeúplně ponořená. Ale jinak moc pěkná knížka :)

petulkapeta
12.06.2020 5 z 5

Seth byl úžasný kluk...,chapu že chtěla lidem kolem sebe pomoct a udělat radost,asi bych to udelala stejne...a Madie a Seth byli uzasni...

Marthas
26.05.2020 3 z 5

(SPOILER) Divné postavy? Neřekla bych. Dle mého se jedná o náhled do dysfunkční rodiny a ta se nedá poměřovat měřítky šťastnějších z nás, kdo v ní nežil, těžko posoudí, co je normální a co divné. Seznámíme se s hrdinkou, která se snaží ze všech svých sil o to, aby si udržela vynikající studijní výsledky, aby dostala stipendium, pak ale vyhraje v loterii a tím se všechno mění nebo ne? Musí přehodnotit úplně všechno a získat to nejdůležitější nadhled. Neztratit se ve světě, který se najednou zdá úplně jiný než znala a ne vždy lepší. Romantická linka, tentokrát dost decentní. Místy mě, ale opravdu štvala hlavní hrdinka a některé detaily se mi nezdály dořešené. Kdo se postaral o to, aby se nedostala na vysokou školu? Kdo vyfotil tu legendární fotku. Kdo jí poslal sms s odkazem na ten článek? atd

Knihomolka97
12.04.2020 3 z 5

Poučný příběh. Maddie vyhraje v loterii spoustu peněz a změní se jí život. K lepšímu a zároveň i k horšímu.
Nejvíc jsem si užívala části se Sethem. :)

PetraBery
27.03.2020 3 z 5

Přidávám se k ostatním, i pro mě nejslabší kniha od autorky. Sice stejně lehce čitelné jako její ostatní knihy, ale nebavilo mě to tolik. Maddie vyhraje velkou spoustu peněz, což změní přístup téměř všech okolí ní. Všechno si ale za peníze koupit nelze.

lily_maleckova
17.03.2020 5 z 5

O téhle knížce jsem prostřednictvím sociálních sítí od různých čtenářů slyšela, že tahle knížka byla zklamáním a celkově, že je mnohem horší než autorčiny ostatní knihy.
Nevím, jestli to bylo tím, že jsem kvůli těmto hodnocením od knihy moc neočekávala, každopádně knížka sem I hrozně moc líbila, byla parádní stejně jako ostatní autorčiny knížky! :) ❤️
Můžu jen doporučit!

Majakadelcova
09.01.2020 3 z 5

Od autorky znám určitě lepší kousky, nápad jinak moc pěkný, škoda, že ne úplně dobře zasazený do knihy, jak bych si asi představovala já.

SarahRoyalAss
07.01.2020 3 z 5

Kasie čtu opravdu ráda a i když tahle kniha byla trošku z jiného soudku, pořád to bylo pro mě odpočinkové čtení.
Souhlasím s předešlý komentářem od Laury, napsala bych o knize to samé.
Člověk se nad příběhem po přečtení zamyslí a představa, že máte život na párku, nic už vlastně nemusíte řešit, je lákavá. Ale vezměte si, jak by jste byli asi sami zodpovědní kdyby se z vás stali milionáři a co by to s Vámi mohlo provést. Na začátku naivní kuře a pak paranoidní skrblík.
Šla jsem si z té představy koupit los ale osud byl ke mě tak hodný, že mi těch 50 kč raději vrátil.