Štěstí tady a teď

Štěstí tady a teď https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27608/bmid_stesti-tady-a-ted-lpc-27608.png 5 40 4

Každý člověk touží po štěstí. Ale co je dobré a co špatné? Člověk je prázdnota. Čím se naplníš, tím jsi. Vyjdeš do ulic, máš v sobě negaci, třeba kvůli malým botám. Nějakou hovadinou se naplníš a všechno nádherné najednou přebiješ nějakou blbostí. A když potkáš něco krásného, pluješ jako na oblaku štěstí! V posledních letech chodím často k nemocným nebo do domovů důchodců a povídám si s nimi o životě. Lidé mi věří. Vidí a cítí, že to, co říkám, není vymyšlené. Je něco jiného, když někomu řeknete recept, a něco jiného, když mu přinesete koláč. Jde o pozitivní pohled na bytí, který mi pomáhá a kterým se řídím. A může se jím řídit každý člověk. Štěstí je totiž volba. Tady a teď. Ať jsou šťastny všechny bytosti! To přeje vám i sobě Květa Fialová. Kniha je doplněna horoskopem od Pavla Turnovského.... celý text

Han-nah
18.09.2021 5 z 5

Ráda čtu životopisy, Květu Fialovou jsem měla vždy ráda. Byla to krásná éterická bytost, která svým chováním a výroky, hlavně o stáří, lidi provokovala. Touto knihou šla až do hloubky svého dětství, své názory nevnucuje, ale vedou k zamyšlení. Líbí se mi, že dovedla žít "ten svůj život" a to umí málokdo. Necháváme se hodně ovlivňovat.
"Člověk je prázdnota. Čím se naplníš, tím jsi."

rezacka
10.06.2019 5 z 5

Krásné čtení, pohladí na duši :-)

3nitka
27.03.2016 3 z 5

Začiatok knihy dobrý, pekné myšlienky, ale nezaujal ma horoskop na konci knihy. Skúsim prečítať v inom čase a inom rozpoložení. Pani Fialovú mám veľmi rada ako herečku a je mi sympatická aj kôli jej názorom na život.

katerinn
24.08.2013 5 z 5

Květu Fialovou mám moc ráda, je to pro mě pavučinka. Ke knížce se ráda vracím a pročítám znovu její náhledy na život.
Líbí se mi její životní krédo:

"Přijmout, poděkovat, zvládnout a nekecat jim do toho.." Něco na tom bude..