Štěstí tady a teď

Každý člověk touží po štěstí. Ale co je dobré a co špatné? Člověk je prázdnota. Čím se naplníš, tím jsi. Vyjdeš do ulic, máš v sobě negaci, třeba kvůli malým botám. Nějakou hovadinou se naplníš a všechno nádherné najednou přebiješ nějakou blbostí. A když potkáš něco krásného, pluješ jako na oblaku štěstí! V posledních letech chodím často k nemocným nebo do domovů důchodců a povídám si s nimi o životě. Lidé mi věří. Vidí a cítí, že to, co říkám, není vymyšlené. Je něco jiného, když někomu řeknete recept, a něco jiného, když mu přinesete koláč. Jde o pozitivní pohled na bytí, který mi pomáhá a kterým se řídím. A může se jím řídit každý člověk. Štěstí je totiž volba. Tady a teď. Ať jsou šťastny všechny bytosti! To přeje vám i sobě Květa Fialová. Kniha je doplněna horoskopem od Pavla Turnovského....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27608/kveta-fialova-stesti-tady-a-ted-27608.jpg 4.526
Literatura česká, Biografie a memoáry
Vydáno:, Eminent

28.11.2017

Z této knihy od paní Fialové sálala taková pohoda a klid, že jsem si vychutnávala stránku po stránce, a čtení si musela doslova šetřit.

3nitka
27.03.2016

Začiatok knihy dobrý, pekné myšlienky, ale nezaujal ma horoskop na konci knihy. Skúsim prečítať v inom čase a inom rozpoložení. Pani Fialovú mám veľmi rada ako herečku a je mi sympatická aj kôli jej názorom na život.

katerinn
24.08.2013

Květu Fialovou mám moc ráda, je to pro mě pavučinka. Ke knížce se ráda vracím a pročítám znovu její náhledy na život.
Líbí se mi její životní krédo:

"Přijmout, poděkovat, zvládnout a nekecat jim do toho.." Něco na tom bude..