Štěstí není pro každého

Štěstí není pro každého https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509741/bmid_stesti-neni-pro-kazdeho-oIQ-509741.jpg 5 8 1

Každý si ve svém životě přeje štěstí a být šťastným. A přesně i to si přeje sedmadvacetiletá Alexandra, hlavní hrdinka nového románu Moniky Knápkové Štěstí není pro každého. Alexandra svým životem klidně proplouvá a v podstatě jí nechybí vůbec nic. Osudové setkání s její bývalou spolužačkou Táňou jí navždy změní život. Na jedné párty, kam ji vezme právě Táňa, se seznámí s pohledným Dominikem. Hned na první pohled si padnou do oka a Alexandra mu jen těžko odolává. Jenže nic netrvá věčně, a i když se Dominik zdá být tím pravým, všechno nabere jiný směr. Po tragické události, která Alexandru nečekaně potká, se její život začne hroutit jako domeček z karet. Do jejího života vstoupí Dominikův bratr Filip, který jí je velkou oporou. Ač Dominika miluje, začíná si uvědomovat, že ani Filip jí není lhostejný, a je postavena před rozhodnutí, které je víc než osudové.... celý text

alnahu
25.10.2023 4 z 5

Tento dívčí román se mi dostal do ruky náhodně-ale nelituji,že jsem si ho přečetla.
Příběh sedmadvacetileté Alexandry,která se osamostatnila a odešla od rodičů z vesnice žít do města, Zdálo by se že ji nic nechybí, ale osud si s ní pěkně pohrává.

Monika Knápková
česká, 1977
2016  83%I velké holky pláčou
2016  83%Hříšná touha
2016  85%Chci tě svést
2016  78%Hra na lásku
2017  93%Tíha osudu

Kniha Štěstí není pro každého je v