Štěstí není náhoda

Štěstí není náhoda https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50488/bmid_stesti-neni-nahoda-GC9-50488.jpg 4 22 4

Druhá kniha švédského autora Kaye Pollaka následovala po velmi úspěšné první knize Žádná setkání nejsou náhodná, která byla přeložena do deseti jazyků. Je určena těm, kdo touží duchovně vyrůst a změnit svůj život. Útlá, leč moudrem nabitá knížka přináší řadu jednoduchých nápadů, pohledů a cvičení, která pomohou čtenáři vidět opravdově sebe samé i druhé a jednat v souladu s tím. Je to pomůcka pro každodenní život, k níž se můžete stále vracet a ve které můžete hledat odpovědi na otázky, jež vás trápí.... celý text

Literatura naučná Učebnice a slovníky
Vydáno: , Eugenika

Att välja glädje

pablito
08.11.2023 4 z 5

Netvrdím, že to je k postgraduálnímu studiu filozofie, ale hezky se čte, nezarmoutí a neuškodí. Když ji v knihobudce najdeš, tak neváhej a vezmi ji :)

Aghatte
14.07.2021 1 z 5

Mně to přišlo jako naprostá ztráta času.
Jediná věta - myšlenka - svůj život si utvářím sám - rozvedeno do 264 str.
Odnáším do knihobudky.

RendyaDav
14.01.2020 5 z 5

Tato kniha nám dá to jak být méně zranitelný , co se učíme od svých nepřátel , čtyři kroky k odpuštění atd.

ivanapraha
28.01.2018 5 z 5

Jednoduchý návod jak změnit úhel pohledu na životní situace, které se nám dějí. Jak nehledat chyby u druhých, ale začít přemýšlet o sobě. Už samo přiznání si, že má autor v mnoha ohledech pravdu je poučné.

Kay Pollak
švédská, 1938
2008  75%Žádná setkání nejsou náhodná
2008  78%Štěstí není náhoda

Kniha Štěstí není náhoda je v