Štěstí.cz

Štěstí.cz https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120670/stesti-cz-120670.jpg 3 163 60

aneb Jak je těžké najít chlapa Zhruba čtyřicetiletá, svou přirozeností a nadhledem sympatická Aneta časem dospěje k názoru, že život rozvodem nekončí. Za účelem seznámení se proto odhodlá využít novodobou podobu jednoho z nejstarších řemesel – dohazovačství; sama pak třídí adepty a setkává se s případnými muži pro život. Skutečnost leckdy předčí fantazii. Autorka knihy uchopila skutečné zážitky, nepřesolila je, nepřepepřila, zachovala jejich syrovost a připravila k podávání tak, že každé sousto vzbuzuje chuť na sousto další. Žena, která ještě nečetla Štěstí.cz, o hodně přišla. Jednak se nepobavila a nezvedla si spolu s hlavní hrdinkou Anetou sebevědomí, a jednak nezískala algoritmus na životní situaci, která ji může potkat již zítra.... celý text

Arsi
14.09.2016 2 z 5

Je to vyloženě odpočinková četba. Místy i vtipné, ale je to jasná reklama.

Janet11
03.07.2016 3 z 5

Vtipné krátké čtení, které neurazí, ale asi ani nenadchne. Místy jsem se nad některými Anetinými zážitky zasmála. Jako oddechovka dobré.

Siu83
16.06.2016 5 z 5

Vtipná knížka a hlavně brutálně pravdivá :-)

petunkav
08.06.2016 3 z 5

Nic velkého jsem od knihy nečekala a tak to také bylo. Přečíst se dá.............

HedušKoč
07.06.2016

Tak tuto knihu jsem nedočetla. Snažila jsem se moc, ale nešlo to.

Jaruce
27.03.2016 2 z 5

Přečetla za jedno odpoledne, když nebudete očekávat nic strhujícího a duchaplného přečtěte to jedním dechem, je to docela zajímavý a humorný příběh. I když mi někdy Aneta přišla trochu mimo realitu.

Rien
21.03.2016

Na to, že je to propagační materiál pro Štěstí.cz, je to docela čtivé, přelouskala jsem to ani ne za dva večery, plus nějaké to posezení u zubařky v čekárně. Jen si teda nejsem jistá, jak moc dobrou reklamu ta hitparáda blbců v příběhu té stránce dělá... :D

petra4080
24.02.2016 2 z 5

Jde sice o reklamu, ale dá se číst.

Dixinka
14.07.2015 1 z 5

Váhala jsem v hodnocení,ale nakonec pžece jen dám jednu hvězdičku. Jako odpad mi to zase nepřišlo. Celý příběh je spíše levnou, kostrbatou reklamou.

Janamarie
17.06.2015 3 z 5

Doporučuji na dovolenou:-)

Martan7
02.04.2015 3 z 5

Normálně takové knihy nevyhledávám, ale někde mi to přelítlo přes nos na webu, úvod mě zaujal, tak jsem si stáhl ebook a dneska to dočetl. Je to psaný docela čtivě, že jsem to shltnul za 3 dny během ranního a večerního cestování a málem kvůli tomu občas zapomněl vystoupit :)
Taková plejáda exotů, to se hnedtak nevidí. Korunu tomu nasadil šou... Daniel, to jsem se fakt pobavil. Docela jsem pak Anetě upřímě přál, že po těch všech peripetiích nakonec našla a nevzdala to hned. Je to k až neuvěření, takový obrat o 180 stupňů, ale to je holt někdy život. Někdo tu zmiňoval, že si měla napřed adepty vybírat. Pokud ale dobře četl, tak Aneta třídila docela dost, o nabídky neměla totiž nouzi. Taky už mám pár zkušenosti z jiné seznamky a i dámy se někdy v reálu vyjeví docela jinak :)
Docela bych si s chutí přečetl podobnou zpověď nějakého muže, který by měl zažité podobné historky z druhé strany. Třeba tu genderovou křivdu někdo napraví :)

Ennie
14.03.2015 3 z 5

Dobrá reklama na internetovou seznamku =) (s kterými tedy zatím nemám žádné zkušenosti). Jinak pohodové čtení, ale nic závratného.

Isew
01.03.2015 1 z 5

Asi po třetině knihy odkládám a uspěšně zapomínám. Mám pocit, že paní Freiové někdo zaplatil za to, aby udělala reklamu na jeden v názvu jmenovaný seznamovací server. Nebo je dokonce spolumajitelkou? Jak jinak si vysvětlit, že tento server je v knize zmiňován tolikrát? Nemám se seznamováním touto cestou zkušenosti, tak nedovedu posoudit, ale proč si hlavní hrdinka neudělala nějaký předvýběr, než se se všemi těmi individui sešla? Nebo o tom chtěla napsat knížku, tak sbírala to nejhorší, co se dalo?

Tyeen
16.02.2015 4 z 5

Od knihy jsem nic nečekala a spíš ji přečetla proto, že jsem nic jiného neměla po ruce, ale i přes to mě zaujala a pobavila. Mohu doporučit jako dobrou oddechovku :)

Renizka
02.02.2015

pravda,pravda a nic než pravda.
Autorka popsala přesně mé" příběhy" ze Štěstí! včetně pocitů ze schůzek.Snad mě nenechala sledovat....?:o)Nic přehnaného ani přikrášleného.Je to už pár let a vzpomínám si ,že mě to taky napadlo....že to vydá na knihu.Takže díky, paní Freiová,že jste to udělala za mě!
Našla jsem tam pár přátel s kterými jsem v kontaktu i po těch letech.Říkali to samé o ženách,zlatokopkách,sociálkách ,vyděračkách,sexuálních náruživkách ....
Kdo nezažil,tito knihu neocení!Všem přeji,aby na tom nebyli nikdy tak špatně,aby museli na Štěstí.cz

mazlak
30.01.2015 4 z 5

Tuto knihu jsem si zvolil ve "výzvě 2015" v kategorii nejhůře hodnocená kniha. Musím však říci, že jsem četl daleko horší. Co je špatného na příběhu obyčejného života obyčejné učitelky středních let, která se rozhone nezůstat sama. Sice jsem se přes seznamku nikdy neseznamoval, ale pár mých přátel ano. Ti milíčili úplně stejné či podobné zážitky se seznamováním. Kniha sice není psaná v mém oblíbeném žánru a tak mne nezaujala až tak srdečně jako jiné. Proto dávám čtyři hvězdy.

hawah
04.01.2015 2 z 5

Žádná sláva ale přiznávám, že jsem se docela pobavila :o)

Skip
19.12.2014 3 z 5

Přiměřeně vtipně podané peripetie ženy, která se chce seznámit přes seznamku. Nejedná se o bůhvíjak kvalitní literaturu, ale dá se to celkem v pohodě přečíst, aniž by měl člověk pocit, že čte něco trapného. Jelikož mám sám jisté zkušenosti s titulní seznamkou, musím říct, že s ženskými to tam je často stejně děsné jako s chlapy, o nichž autorka píše.

renča71
17.09.2014 5 z 5

Netuším,proč na tu knihu pohlížíte tak kriticky.Ale máte na to samozřejmě právo.Co člověk,to názor.Já to beru tak,že při mé práci s lidma,kterých mám občas plné zuby,jsem ráda,když můžu vypnout a tahle kniha mi to teda umožnila.Neřeším,na kolik je to nebo není přitažené za vlasy,nechám se unášet dějem a nepřemýšlím nad tím.Mnohokrát jsem dostala záchvat smíchu a za to jsem autorce vděčná.Takže,Valerie,děkuji a vy,pánové,to neberte tak osobně a povzneste se nad to.

Blanice
08.08.2014 odpad!

Pro mě škvár, ale je možné, že se to někomu líbí.