Stephanie - z muže ženou: Autobiografie transsexuála

Životní příběh muže, který se po stupňujících obtížích rozhodne pro hormonální léčbu a svou proměnu v ženu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72245/big_stephanie-z-muze-zenou-autobiografi-EQl-72245.jpg 414
Literatura faktu, Biografie a memoáry, Příběhy

Vydáno: , Svoboda

Stephanie - a girl in a million, 1988

Kniha Stephanie - z muže ženou: Autobiografie transsexuála

greatbear
10.07.2017

Kniha se mi dostala do rukou v době, kdy jsem hledal odpovědi na coming out. Četl jsem vše, co byť jen trošku s tématem mohlo souviset.
Zajímavé čtení o ženě, která si prošla peklem a přesto měla vždy dost sil znovu se postavit a znovu jít dál....

Zorka
21.03.2017

Vlastně ani nevím, co jsem si od knihy slibovala, takže nejsem zklamaná ani nadšená. Je pro mě téměř neuvěřitelné, že autorka si sama neuvědomovala, že se narodila v do jiného těla, dokud jí to (tehdy ještě jemu) neřekla vlastní manželka. Pravda je, že dříve taková osvěta nebyla, nicméně ten procit procitnutí "a jo, vlastně" a některé další momenty v knize pro mě byly jen stěží uvěřitelné.

pavel5585
08.06.2015

Tohle je opravdu nádherná kniha.Už jsem si jí stihl přečíst asi dvakrát a aspoň jsem se díky tomu dokázal víc vžít do těch transexuálů.

Barbanka
26.10.2011

Zajímavé čtení, určitě není na škodu knihu přečíst. Abychom se dokázali lépe vcítit do problémua trápení těch druhých...

immortal-party
04.09.2011

"Můj život mi ve skutečnosti připadal jako černobílý film se špatným scénářem, zatímco všichni ostatní prožívali všecko v barvě."