Hra na pravdu

Hra na pravdu https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82059/hra-na-pravdu-82059.jpg 3 31 8

Stella Blomkvistová série

V kanceláři zdánlivě počestného soudce je nalezeno tělo lehkomyslné herečky. Soudce je zatčen, videonahrávky dokazují, že se ženou, pracující i jako striptérka, udržoval poměr. Jako obvykle se ke všemu připlete advokátka Stella, která musí překonat spoustu překážek a nástrah, než bude moci polici, která není vůbec nadšená advokátčiným jednáním na vlastní pěst, přivést pravého vraha.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Morðið í hæstarétti , 2001

allyce
26.03.2019 1 z 5

Jednoduché a nudné. Hlavní hrdinka - advokátka je něco mezi trhlou kozou a alkoholičkou, narkomankou a nymfomankou v jednom. Nevýslovná hloupost.

NADEI
17.09.2018 3 z 5

Tentokrát mě Stella trošku zklamala. Děj neměl žádný velký spád, který by držel v napětí, takové nijaké jednoduché čtení. Rozhodně to autorka umí daleko lépe.

YurgenTM
27.06.2018 1 z 5

Je to poprvé když jsem dočetl detektivku a nedozvěděl jsem kdo je zabiják.
Možná že existuje nějaké prodloužení, ale to už číst nebudu. Je to hrůza.

PetraMishka
30.05.2017 3 z 5

Autor/ka se už docela dost opakuje, ale stále je to poměrně zábavné, rychle se to čte a potěšilo i to, že se Stella před konfrontací alespoň trochu pojistila, takže ji už nenachytali, jako v předchozích dílech.

jindrusa
25.07.2016 3 z 5

Hodně jednoduchý styl, další knihu této autorky si už nepůjčím ...

šipek
16.12.2013 3 z 5

Tak jsem dočetl tuto detektivku, celkem čtivá kniha ale nějak mi to přišlo moc jednoduché.

Aja12
02.11.2013 3 z 5

Dobrá detektivka, ale hlavní hrdinka je mi poněkud nesympatická. Nevím proč..

joo
19.02.2013 4 z 5

Trošku zavádějící název, klasická detektivka. Ovšem popis sexuálních zážitků je docela dobrý.