Miluj mě kdekoli

Miluj mě kdekoli https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411601/bmid_miluj-me-kdekoli-Bbz-411601.jpg 4 453 88

Stavitelé snů série

Druhý díl volné trilogie Stavitelé snů z pera bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Když byla Raven na střední škole, její otec zemřel při tragické automobilové nehodě. V autě nebyl sám. Na sedadle spolujezdce přišla o život Diana Pierceová, matka tří bratrů Pierceových a manželka bohatého podnikatele Christiana Pierce. V kufru auta čekala dvě sbalená zavazadla a letenky do Paříže. Raven se s otcovou zradou nikdy nesmířila a po jeho smrti se na léta odstěhovala k tetě. Rozhodla se nechat minulost za sebou. Dokud se do jejího života nepřipletl jeden z Pierceovic bratrů. Dalton Pierce opustil svůj život v Kalifornii a vrátil se domů, aby se se svými bratry postaral o rodinnou společnost Pierce Brothers. Doposud ho práce ve firmě naplňovala takovou radostí a vášní, že mu nezbyl čas na nic jiného. Dokud jednoho večera nezabloudil do místního baru a nenarazil na drzou sexy barmanku, která v něm rozproudila úplně jiný druh vášně. Bohužel pro Daltona, Raven je vůči jeho pokusům naprosto imunní a Dalton se setkává jen se sérií prostořekých odmítnutí. Pierceovým bratrům však nelze odolávat dlouho, a když se Dallton nabídne, že zrekonstruuje Ravenin bar do jeho původní podoby, začne mezi nimi napětí nabírat na intenzitě. Každým dnem, kdy směřují za společným cílem, k sobě mají o něco blíž. Dalton však netuší nic o rodinném tajemství, které hrozí, že je od sebe odežene jednou provždy...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Any Time, Any Place , 2017

Makaja
13.03.2020 3 z 5

Tak nějak jsem čekala víc nebo spíš něco jiného než zase to samé po stopadesátédeváté... vlastně ani nevím proč, asi mi to podle anotace přišlo jako trochu psychologické téma a to se nekonalo. Takže pro mě nic moc, pro nenapravitelné romantičky asi dobrý.

Petra38
10.03.2020 3 z 5

Ačkoliv mě druhý díl zaujal více jako první tak to byl vlastně stejný vzorec příběhů. Počáteční averze přechází do přímo magické přitažlivosti, kdy se poddaji touze a přejdou k úžasnému sexu kdy zjistí že se zamilovali. Pak vypadnou kostlivci ze skříně a ten druhý to děsně poděla. Závěrem se vše ošklivé odčini. Není to špatný jen vás to nepřekvapí. Už jen kvůli Tristanovi a Sydney, předpokládám že další příběh bude o nich, doufám že to autorka trochu přetrhne ale obavam se že se tak nestane. Jak už jsme se dozvěděli,tak Tristan se Sydney chodil a nebo provedl. Rozdíl bude v tom že se už znají a bude tam figurovat dítě,takže budu vyčkávát co nám autorka přichysta:-)

astra3
08.03.2020 5 z 5

Velmi milé překvapení. Taková povedená pohodová romantika. Lepší než první díl.

Kuci12
08.03.2020 3 z 5

Druhý příběh z trilogie o bratrech Pierceových, kteří dokáží stavět, renovovat, tvořit, restaurovat ale i zbourat všechny ženské představy i domy. Jejich krása si nezadá s inteligenci a mužský testosteron sálá s každého gesta. Se svým nářadím, dokáží velké věci a jejich um nenechá žádnou ženu klidnou. Protože život je jen náhoda, vždy se v jejich okolí objeví žena, která se možná tak narodila a možná je to Maybelline. Každý z nich má ve skříni několik kostlivců, které nejdříve před sebou tají, ale díky kterým si poté uvědomí, že uhodili hřebíčkem na hlavičku a pokud to jejich domy a postele vydrží, žijí spolu dodnes.

alzbeta4340
29.02.2020 4 z 5

Usmívám se a uvědomuji si, jak moc pohádkový tento příběh je. Ne proto, že se dva tak dlouho hledali až se našli. Ale objevit výborného řemeslníka, který pracuje ochotně, rychle a nechá si platit na splátky, to je jako z pohádky :-).

AliceTief
29.02.2020 5 z 5

2. díl mě vůbec nezklamal, zápletka hodně dobře napsaná, určitě se k ní zase vrátím

havrmoni
28.02.2020 4 z 5

Asi vinou hrdinky mě bavil méně než první díl. Nějak mi nesedla. To, že se tam ,,objevila" Izzi se mi líbilo. Není o ní ( tady u nás) žádná kniha a když jsem dočetla příběh Wolfa a jejího dvojčete , tak jsem byla zvědavá jak asi dopadla a co jí potkalo. Jinak opět pěkný příběh o rodině a přátelství a lásce.

Havrnka
23.02.2020 5 z 5

Krásné pokračování "Miluj mě jakkoli". Takové to ženské čtení, romantické s mírným erotickým nádechem. Těším se na třetí díl.

petusska01
14.02.2020 4 z 5

Knihy od tejto autorky som si celkom oblubila, tato ma sice az tak velmi nebavila, ale nemozem povedat ze by sa mi nepacila :) bolo to fajn, oddychovka, troska srandy, samá komplikacia najprv na jednej potom druhej strane...moze byt :)

silvinek
09.02.2020 5 z 5

Přesně jako všechny předchozí knihy autorky jsem i tuto přečetla během hodně krátké chvíle. Její styl psaní mi neuvěřitelně sedí, žádné kostrbaté věty, a děj krásně pohodově plyne, až je najednou konec.
Miluji série o sourozencích, zvlášť o bratrech, takže jsem si s chutí vychutnala druhý díl této příjemné oddechovky a víc poznala nejmladšího stavaře s romantickou duší. Už se nemůžu dočkat na příběh posledního z bratrů.

DomenicaRisa
08.02.2020 4 z 5

Dostala jsem přesně to, co jsem čekala. Líbil se mi odkaz na jinou sérii autorky, který se v knize objevil. Příjemný, odpočinkový slaďák na hezké odpoledne s čokoládou a čajem. Poslední díl si určitě přečtu taky.

Lofda
08.02.2020 4 z 5

Možná nadnesené, ale dávám 4*. Pro mě zatím nejlepší knížka, kterou jsem od autorky přečetla. Mělo to všechno co má, podle mého, taková romantická oddychovka mít. Trochu vtipu, tajemství.. Dalton byl přesně ten chlap, který.. Prostě se to taaak dobře četlo ;-)

avalonek
02.02.2020 5 z 5

Další díl za mnou a zase paráda.Uzasne počtení a konečně jsme se dozvěděli pravdu.A teď chci vědět,co se stalo mezi Tristanem a Sydney..Ale na to si budu muset zase počkat,hnus..

lusitta05
26.01.2020 5 z 5

Super oddychovka s dobrým koncom, autorka ma opäť nesklamala. Mám rada také rodinné príbehy, keď sa v knihe objavujú postavy z predchádzajúcej knihy. Teším sa na tretí diel.

happy19
21.01.2020 5 z 5

Pěkná,uhlazená četba..úplný relax čtecích buněk:-D...
Hola hoj takovým"stavařům"..;-)..
Raven,dobře ty!:-*

kacaaba
20.01.2020 5 z 5

Tak další skvělá knížka od této autorky. Líbí se mi že se tam objevila osoba z předchozích sérií. Teď už je aby vyšel poslední díl, už se nemůžu dočkat.

Katt15
18.01.2020 5 z 5

druhý díl byl pro mě stejně krásný jako první. Líbila se mi rodinná zápletka a moc se těším, co nás čeká ve třetím díle.

Evka3814
17.01.2020 3 z 5

Na to jak jsem se na knihu těšila,tak musím říct že jsem se s ní hodně prala. Nějak jsem se nemohla zasčíst a chvilkama jsem se nudila. Každopádně tuto autorku mám moc ráda,tak doufám že další díl bude větší pecka.

maafa
13.01.2020 3 z 5

Oproti prvnímu dílu byl tento o moc lepší, oba hlavní hrdinové byli zajímaví, tak trochu rebelové....četlo se to pěkně a navnadilo mě to na třetí díl...nějaké náznaky o Tristanovi tu už byly....

EvaSupovic
11.01.2020 5 z 5

Opět nádherný příběh dvou zlomených lidí, kteří vše nakonec překonali.