Miluj mě kdekoli

Miluj mě kdekoli https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411601/bmid_miluj-me-kdekoli-Bbz-411601.jpg 4 453 88

Stavitelé snů série

Druhý díl volné trilogie Stavitelé snů z pera bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Když byla Raven na střední škole, její otec zemřel při tragické automobilové nehodě. V autě nebyl sám. Na sedadle spolujezdce přišla o život Diana Pierceová, matka tří bratrů Pierceových a manželka bohatého podnikatele Christiana Pierce. V kufru auta čekala dvě sbalená zavazadla a letenky do Paříže. Raven se s otcovou zradou nikdy nesmířila a po jeho smrti se na léta odstěhovala k tetě. Rozhodla se nechat minulost za sebou. Dokud se do jejího života nepřipletl jeden z Pierceovic bratrů. Dalton Pierce opustil svůj život v Kalifornii a vrátil se domů, aby se se svými bratry postaral o rodinnou společnost Pierce Brothers. Doposud ho práce ve firmě naplňovala takovou radostí a vášní, že mu nezbyl čas na nic jiného. Dokud jednoho večera nezabloudil do místního baru a nenarazil na drzou sexy barmanku, která v něm rozproudila úplně jiný druh vášně. Bohužel pro Daltona, Raven je vůči jeho pokusům naprosto imunní a Dalton se setkává jen se sérií prostořekých odmítnutí. Pierceovým bratrům však nelze odolávat dlouho, a když se Dallton nabídne, že zrekonstruuje Ravenin bar do jeho původní podoby, začne mezi nimi napětí nabírat na intenzitě. Každým dnem, kdy směřují za společným cílem, k sobě mají o něco blíž. Dalton však netuší nic o rodinném tajemství, které hrozí, že je od sebe odežene jednou provždy...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Any Time, Any Place , 2017

jitka7
18.06.2020 4 z 5

Tenhle díl byl o něco lepší než první. Osud hlavních hrdinů byl dost zajímavý. Kdo je Raven jsem si myslela už u první knihy, přesto to bylo dál hezky zamotané a postupně se to rozmotávalo. Daltonova postava mě velmi mile překvapila. Dalton je pro mě top.

Kudík
14.06.2020 5 z 5

(SPOILER) Dalton Pierce, nejmladší z bratrů, byl prostě Dalton. :) A Raven Bella byla neuvěřitelná, hlavně to karate a box, a také jak naložila s Gandalfem a Balinem. Líbilo se mi propojení s jinou sérií autorky, a to, že Raven znala Izzy z "Hledání".

petulkapeta
10.06.2020 5 z 5

Libilo se mi jak Dalton se o Raven snažil...jj minulost je vždy těžka pro každeho obzvlaště když je takhle spojovala...ale jsem rada že Raven mu nakonec propadla,skvěle se k sobě hodily :)

jeny-v
05.06.2020 5 z 5

Pokračování příběhů bratrů Piercových v Harringtonu je super. Tentokrát se v hlavní roli ocitá nejmladší Dalton, který je úspěšný truhlář, ale také sukničkář. Nabídne zakázku hezké majitelce baru Raven na renovaci barového pultu v My Place. Mezi nimi to jiskří a začíná se vyvíjet vztah, kterého se Raven bojí, jelikož v srdci má stále bolest ze ztráty otce a touhu po pomstě. Snaží se získat informace o jeho tragické smrti, která je spojena s Dianou Piercovou. Ač se všemožně brání lásce k bratrovi Cala a Tristana, není možné mu odolat a ona podléhá. A pak vystoupí pravda napovrch, se kterou se Dalton neumí smířit - "Zničí jejich minulost jakoukoli naději na budoucnost?" Tento díl jsem si prostě vychutnala a jedním dechem přečetla.

raty
31.05.2020 5 z 5

Vtipný, jiskřivý, romantický příběh s vůní opracovávaného dřeva. Styl této autorky mě moc baví a těším se na třetí díl série.

Myška43
30.05.2020 5 z 5

Obdivuji Raven, že odolávala tři měsíce, než mu odpustila. Já bych to vzdala po třech dnech. Sice se zachoval jako pitomec, ale kdo z nás nechybuje?Tento díl byl bomba, moc jsem si tento pár oblíbila.

sabca
30.05.2020 5 z 5

Tak tento díl se mi líbil o trochu víc než první, protože se nevěnoval tolik stavitelství. Je věnován hlavně dalšímu bratrovi Daltonovi a jeho přítelkyni Roven. Tento bratr se věnuje hlavně práci se dřevem. Těším se na další díl, který určitě bude věnován poslednímu bratrovi a doufejme, že dojde k nějaké té svatbě.

Katerina015
29.05.2020 5 z 5

I druhý díl neměl chybu, řekla bych, že se mi líbil asi i více, než první díl :-). A už se moc těším, jak dopadne třetí díl :). Ale věřím, že to bude určitě happy end :-)

ovecka535
24.05.2020 5 z 5

Super pohodové čtení

Janík511
12.05.2020 5 z 5

Opět jedna velká pohoda. Já si snad seženu i ten třetí díl, abych věděla, jak třetí bratr s láskou dopadne, ale jak jinak než dobře.

SBH
12.05.2020 3 z 5

Budu drsná. Kniha nebyla zas tak špatná, měla slušně vystavěný děj a očekávané klišé nedopadlo zas tak klišovitě. Postavy sympatické a živé, dialogy uvěřitelné, nic rušivého. A to je právě problém. Taky nic úchvatného. Žádný "Páni!" efekt se nekonal. Důkladný popis sexu byl spíše anatomický než vzrušující. Ano, nemohla jsem knihu odložit, ale pozítří už si nevzpomenu, o čem byla. Neurazí, nenadchne. Takže zklamání a třetí díl vynechám.

NikolaSkop
08.05.2020 5 z 5

(SPOILER) Skvělá série ! Příběh Raven a Daltona mě možná bavil o chlup víc než příběh Cala a Morgan i když každý má něco v sobě co Vás vtáhne do děje! :) Už se těším na 3. příběh dalšího z bratrů !! :)

verunka93
17.04.2020 5 z 5

Další skvělá série od J. Probs. Druhý díl mě pohltil ještě více než první. Raven jsem si zamilovala a moc jí fandila. Byla jsem velmi zvědavá jak to bylo s jejich rodiči. Příběh se četl jedním dechem a já se moc těším na další díl. Doporučuji.

Katynka90
09.04.2020 5 z 5

Ja jsem moc spokojená s pokračováním této série. Autorka píše pěkně, dostala jsem přesně to, co od takových knížek očekávám.

jaspis
02.04.2020 3 z 5

Jsem romantická duše, ale tohle byla velká nuda. Aspoň polovina knihy připomínala bílý šum a furt to samé dokola. Oproti prvnímu dílu to byla slabota...

kristy2
31.03.2020 5 z 5

Kniha se fajn čte. První i druhý díl té série se mi líbily.

munka
25.03.2020 4 z 5

Tento diel sa mi páčil viacej. Pekne napísaný príbeh o rodine, priateľstve. Boli chvíľky vtipné, ale aj smutné. Teším sa na Tristana.

Litocha
18.03.2020 3 z 5

Pro mě příjemnější čtení než první díl - rozhodně to mělo sympatičtější hrdinku a méně dominantního hrdinu. Jinak to ale bylo prakticky totéž v bledě modrém. Knížka mi v mnohém připomínala Noru Roberts, tady bylo jen více pnutí v kalhotách a vlhnoucích kalhotek.

preny
17.03.2020 3 z 5

Zpočátku knihy jsem byla nadšená, jak se spolu provokovali, příběh toho sliboval hodně. Ale jakmile se spolu vyspali, tak mě kniha začala nudit, žádné překvapení se nekonalo. Když Cal pořád říkal, že je třeba vyklidit otcovy věci, hned mě napadlo, že to nebude jen tak. Nyní doufám, že třetí díl bude lepší.

Audrina
14.03.2020 3 z 5

Jennifer Probstovou a její příběhy mám ráda, tenhle mě ale celkem zklamal. Přiznám se, že už mi přijde, že se Probstová docela vykrádá a zápletky už nejsou tak kvalitní jako u jejich předchozích knížek. Jasně stále tu máme krasavce jehož bicepsy jsou neskutečně velké a neustále se mu vzdouvají gatě jen se podívá na naši hlavní hrdinku, která je samozřejmě absolutně nádherná....nějak to ale nedokázalo přehlušit velkou nelogičnost celého příběhu a především chování hlavních hrdinů