Miluj mě kdekoli

Miluj mě kdekoli https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411601/bmid_miluj-me-kdekoli-Bbz-411601.jpg 4 453 88

Stavitelé snů série

Druhý díl volné trilogie Stavitelé snů z pera bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Když byla Raven na střední škole, její otec zemřel při tragické automobilové nehodě. V autě nebyl sám. Na sedadle spolujezdce přišla o život Diana Pierceová, matka tří bratrů Pierceových a manželka bohatého podnikatele Christiana Pierce. V kufru auta čekala dvě sbalená zavazadla a letenky do Paříže. Raven se s otcovou zradou nikdy nesmířila a po jeho smrti se na léta odstěhovala k tetě. Rozhodla se nechat minulost za sebou. Dokud se do jejího života nepřipletl jeden z Pierceovic bratrů. Dalton Pierce opustil svůj život v Kalifornii a vrátil se domů, aby se se svými bratry postaral o rodinnou společnost Pierce Brothers. Doposud ho práce ve firmě naplňovala takovou radostí a vášní, že mu nezbyl čas na nic jiného. Dokud jednoho večera nezabloudil do místního baru a nenarazil na drzou sexy barmanku, která v něm rozproudila úplně jiný druh vášně. Bohužel pro Daltona, Raven je vůči jeho pokusům naprosto imunní a Dalton se setkává jen se sérií prostořekých odmítnutí. Pierceovým bratrům však nelze odolávat dlouho, a když se Dallton nabídne, že zrekonstruuje Ravenin bar do jeho původní podoby, začne mezi nimi napětí nabírat na intenzitě. Každým dnem, kdy směřují za společným cílem, k sobě mají o něco blíž. Dalton však netuší nic o rodinném tajemství, které hrozí, že je od sebe odežene jednou provždy...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Any Time, Any Place , 2017

EvikU.
16.08.2021 5 z 5

(SPOILER) Kniha byla dobrá, moc se mi líbila. Chování mezi hlavními aktéry snad ještě víc než v prvním dílu. Plné hodnocení ponechám, ale konec mi přišel trochu přehnaný. To jak ji ublížil a odkopl podruhé a pak zase chodil a i když na něj byla protivná nebo ho ignorovala, tak on vydržel přes 3 měsíce, to mi už přijde jak z jiné dimenze. Ale budiž jim to přáno. Těším se na Tristana. :-)

chrudas
22.05.2021 5 z 5

Červená knihovna? Ano, a stojí za přečtení. Jennifer P. píše velmi poutavé romantické příběhy....

Pralinka1910
23.03.2021 3 z 5

I když jsem začala druhým dílem, nijak to nevadilo. Autorka vymyslela ne úplně uvěřitelný příběh. Je to takové nekomplikované čtení. Hned od začátku je jasné, jak to dopadne a ono to tak opravdu dopadne:), ale proto to čteme - aby láska zvítězila. Pro mne byla příjemná změna, ze hlavní hrdina se živil prací se dřevem a nebyl, jak obvykle v podobných knihách bývá, architekt, hoteliér, bankéř nebo fotograf.

Radka1727
23.02.2021 3 z 5

Mám ráda série, protože se v nich vždy dozvím něco málo ze života postav hlavních hrdinů z předchozích dílů. Dalton mě sice moc nezaujal - nejsem příznivec typů " děvkař, který mávnutím kouzelného proutku prozře, zamiluje se na první pohled a začne sekat latinu " i když tohle byl děvkař, který po sobě údajně nezanechával zlomená srdce ..... Líbila se mi Raven, která svedla boj mezi pomstou a láskou. Připomínala mi majitelku baru z filmu Divoké kočky .... Hezký náznak propojení postav Raven s její kamarádkou Izzy ze série Hledání ...

liletka_a
10.02.2021 4 z 5

V této sérii jdu od konce, ale to vůbec nevadí.. Líbí se mi, že každý příběh je jiný, ale v něčem stejný... Mužný, urostlý, nádherný chlap, který chce vyhrát srdce ženy, která o něj jako jediná ''nemá zájem'' ;) Samozřejmě, že je to smyšlené, jelikož normální ženská by po něm hmátla při prvním ''ahoj''. Příběh se mi líbil, o milostných scénách nemá smysl ani psát 3..2..1..orgasmus. Do toho zakomponovaný příběh jejich matky, která utekla s milencem...Pěkné počteníčko..

Misshell1
06.02.2021 2 z 5

Ach jo...zklamání...do 200 stránky se sakra nic nedělo a mě to nebavilo, ale musela jsem to dočíst. Na třetí díl to nevidím.

ArwenAragorn
30.12.2020 2 z 5

30%

Tak pro mě byla kniha trochu omyl. Příběh mě nechytil, na mě trochu moc té romantiky. Nebo jsem prostě nebyla na její čtení naladěná.

Síma97
03.12.2020 5 z 5

Sérii Stavitelé snů čtu postupně. Musím uznat, že tento druhý díl se mi líbil asi o něco málo víc než první. Nebylo zde tolik popisů stavby a to mě vyhovovalo. A za mě je práce se dřevem mnohem zajímavější. Bavilo mě to jak se Dalton postupně měnil a Raven byla nezávislá. Už se těším, že k Vánocům dostanu poslední díl

Olcab264
25.10.2020 4 z 5

Prostě oddechovka

Kubikuli
27.09.2020 2 z 5

Bože, to byla nudaaa... Tarzan a Xena a jejich šílený příběh... Sympatický nebyl ani jeden, příběh nebyl zajímavý, ale spíš nudný, utahaný .. za mě nejslabší díl celé série.

Nika151
08.09.2020 5 z 5

Mě celá série těchto knížek moc bavila. Ze začátku mi trvalo si zvyknout, ze je to psané z pohledu vypravěče a ne hlavní postavy. Není to tak jednoduché čtení jako u jiných knížek, věty jsou barvitější, má to díky třem dílům zajímavé odbočky, dějové linky se mi líbily. Každá knížka je o jednom bratrovi a jeho cestě za šťastným životem s vysněnou partnerkou. Už tu padlo, ze se jedná ve všech případech o silné ženy, všichni jsou sympatičtí. Doporučuji! Konkrétně tento druhy díl mě bavil ze všech nejvíc..

GothicGirl
28.08.2020 4 z 5

Mile cteni

Arianne
16.08.2020 4 z 5

Knížky jsem četla napřezkáčku a tenhle díl se mi líbil nejvíc. Asi už jsem neměla taková očekávání, jako zpočátku. Ale narozdíl od prvního dílu, který byl celý upocený a třetího, kde jsem skřípěla zuby, byl zdejší romantický taneček příjemný.

prcek19
14.08.2020 4 z 5

Knihy od této autorky mě opravdu baví..i když byla Raven pěkně tvrdohlavá, líbilo se mi, jak se její vztah s Daltonem vyvíjí..jak se oba snaží vyrovnat s minulostí, která jim zasahuje do budoucnosti..s nedočkavostí jdu na další díl

Safienka
14.08.2020 3 z 5

Ubírám hvězdičku oproti prvnímu dílu, protože mi to přišlo jak ze stejného scénáře. Dobývání, erotické představy, sex a vyhrocení, které se samozřejmě rozuzlí do samých pozitiv. Nejvíc mě nadchla Raven (tu bych ráda poznala na živo), jinak se to ale četlo téměř samo a určitě to řadím do pohodových letních románků.

Lee7
01.08.2020 5 z 5

Za mě měla větší šťávu než první díl.. byl ten ten správný typ humoru, co u spisovatelky žeru :D a děj s příběhem, krásně ukázáno na pouta rodiny.. už je mi jasné, o čem bude třetí díl.. a tak hurá na něj.

Anna-Soltysova
20.07.2020 5 z 5

Vydarená séria..., krásny príbeh, som zvedavá na tretiu časť. Hneď sa do nej pustím...

georginaa
14.07.2020 5 z 5

Tenhle díl mě velice bavil. Též se mi líbí, když chlap umí za práci vzít a vytvářet něco krásného. Co se mu honí hlavou a má představivost, dá do každé práce své srdce. To už se dnes málo vidí. Nebo v mém okolí to opravdu aby takového chlapa člověk pohledal. Raven se s ničím ani s nikým nemazlila, co na srdci to na jazyku, kromě svého tajemství o otci. To nedokázala překousnout hodně dlouhou dobu.

Maruš.D
30.06.2020 5 z 5

Další super díl o bratrech stavitelích. Daltona jsem si samozřejmě zamilovala, jinak to snad ani nejde. Zato s Raven jsem až tolik nesympatizovala, nějak mi nesedla. Jinak příběh byl milý. Kluk co rád sex a drsňačka, nějaká ta špatná minulost mezi nimi a sex. Hodně sexu. Jsem ráda, že jsem se zase dozvěděla něco víc o minulosti té nehody a už se velmi těším na poslední díl. Obě postavy jsou mi už teď sympatické, tak snad to bude další bomba. :-))

Kristy.Seb
29.06.2020 4 z 5

Raven je úžasná. Nenechá si noc od nikoho líbit a rozhodně nepotřebují ničí pomoc. Ale Dávení mě velmi mile překvapil, jak umyl být milý a zamilovaný.