Miluj mě jakkoli

Miluj mě jakkoli https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397266/bmid_miluj-me-jakkoliv-m0a-397266.jpg 4 586 122

Stavitelé snů série

Caleb Pierce začal pracovat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Od počátku snil, že se vypracuje do vedení a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného. Firma zůstane Calebovi pouze v případě, že ji povede spolu se svými dvěma bratry, se kterými se navzájem dávno odcizili. Najít společnou cestu nebude jednoduché, zvlášť když si každý z nich přeje úplně něco jiného. Věci se ještě víc zkomplikují, když si Caleba najme designérka Morgan, aby pro její bohaté klienty postavil dům snů. Calebovi se její nabídka moc nezdá, nezbývá mu ale než přijmout, jinak se podle Morgan může rozloučit se skvělou reputací i stálými zákazníky. Caleb se snaží odvést co nejlepší výsledky, jen kdyby ho neustále nerozptylovaly Morganiny jiné kvality…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everywhere and Every Way , 2016

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Nevim proč jsem ty knihy tak dlouho odkládala,ale 1. díl mě strašně nadchnul..nečekala jsem že to bude až tak dobré ️ líbí se mi že vývoj vztahu mezi hlavními postavami není nějak extra uspěchaný a příběh má nějaký děj a netočí se všechno jenom kolem sexu

EvikU.
30.07.2021 4 z 5

(SPOILER) Kniha se mi zamlouvala, takové příjemné letní čtení. Líbila se mi přirozená chemie mezi hlavními protagonisty. Bylo to lehce vášnivé, tak jak mám ráda. Velmi mě bolela ta část, kdy Morgan pověděla Calemu pravdu o sobě. Protože s dětmi někdo prostě počítá automaticky, od dětství má sen, že bude mít vlastní rodinu a nedivím se, že se nejdříve zachoval tak jak se zachoval. Že neví, jestli toho nebude jednou litovat. Byla jsem ráda za šťastný konec dvou zamilovaných a i za dobrý konec všech bratrů že budou vést společnost spolu. Knihu doporučuju.

Gibis
18.07.2021 4 z 5

Předešlé autorčiny série Hledání a Manželství se mi v rámci žánru líbily moc. Tady až takové nadšení nebylo, ale pořád je to prima romanticko-erotická oddychovka. Přišlo mi, že autorka příliš tlačí na vylíčení naprosté Calovy a Morganiny dokonalosti, krásy, sexy vzhledu a úžasného charakteru. Ale samozřejmě mě dostala vylíčením psích parťáků Balina a Gandalfa, ti byli k sežrání :)
Po nějaké době si pokračování určitě přečtu, je to odreagování a relax.

Raislin
04.06.2021 3 z 5

Stále jsem čekala, kdy přijde to "wau". Ale bohužel u mě se nedostavilo. Ano, byla čtivá, ale příběh nenadchne ani neurazí.

Nikyna8
17.03.2021 4 z 5

Taková průměrná knížka, nebyla špatná ale tak nějak... Měla jsem chvílemi chuť ji odložit. Děj se tak táhnul. Tuto spisovatelku mám ráda ale toto je asi její nejslabší série. No uvidím zda se pustím do dalšího dílu.

Terez67
07.03.2021 4 z 5

Mě se hodně líbila ,až jsem se vžila do toho stylu psaní a pak už se to četlo samo , za mě doporučuju ale starším čtenářům asi no ... jinaak k tomu nemám co dodat, hodně popisů architektury a desingu domu a i erotické scény se tam objevují.
Dávám tomu 4,5*/5*

Radka1727
23.02.2021 4 z 5

Po přečtení sérií Manželství s miliardářem a Hledání se mi tahle série zdá trochu slabší.... Ale pořád autorka drží svůj styl, vyprávění má lehkost ,vtip a spád. Mám ráda to jak píše " v obrazech" a při čtení potom pasáže působí jako scény filmového scénáře. Možná zbytečně obsáhlý popis stavby a designu domu. Nejsem prudérní, takže se mi "vlhnutí" a "tvrdnutí" nezdálo moc, jako některým čtenářkám , ve 3.díle mezi Sydney a Tristanem je sex už vyšší level.....

petraLI
01.02.2021 3 z 5

Dávám 4 hvězdy za opravdu vtipné momenty a hlášky ze strany Morgan. Zároveň mi však kniha přijde poněkud zdlouhavá. V některých částech jsem uvažovala, že knihu odložím. Nakonec jsem ji dočetla, a nebyla špatná. Zkusím ještě dvojku.

Vendulik
06.01.2021 1 z 5

To jako fakt. Kdybych si chtěla přečíst o návodu ke stavbě domu, vezmu si časopis o stavitelství. Navíc se mi kniha špatně četla a co to je za slovo k ďasu. Za mě tedy ne.

Jeninas
29.12.2020 3 z 5

"Krev je krev. Něco jako zem. Žádná nová nebude, takže si musíš vystačit s tím, co už je."
Začátek s Calebovým otcem byl slibný. Takhle hrozného člověka aby jeden pohledal. Kniha ovšem obsahuje až moc informací o vedlejších postavách. Dočtete se hodně o designu a architektuře, což asi u romanťárny úplně nechcete. Mezi hlavními hrdiny to jiskří ihned až nepřirozeně, chybí vývoj. Nudila jsem se. Pořád jsem doufala, že se to zlepší, ale za půlkou jsem začala číst výběrově. Není to vyloženě špatná kniha, ale nesedla mi. Tři hvězdy dávám za reakci Rosenthalových, která se trochu odchýlila od klišé, pokračování číst nebudu.
PS: Na obálce určitě nejsou Calovy nohy! :D

Adris
27.12.2020 5 z 5

Úžasná série! První díl byl takový rozjezdový, ale druhý mě dostal. Probst píše úžasně.

Misshell1
26.11.2020 5 z 5

Prostě mě ty její knihy baví jako oddechovka mezi thrillery ???? Těším se na zbylé dva bratry a jejich příběh.

Sianka
11.11.2020 2 z 5

Všímám si, jak v posledních letech začíná být oblíbené vytvářet série z postupného líčení osudů postav, které jsou něčím "spřízněni": jsou sourozenci, známí, kamarádi, nebo je spojuje stejné městečko atp. Bohužel mně osobně docela dost vadí, když vím, že vedlejší postava bude v další knize postavou hlavní. A v této sérii mi to vadilo nějak víc než jinde, kde je ten náznak aspoň jen letmý. Důvodem, proč jsem tuto knihu neodložila hned, je fakt, že autorka má jinak velmi čtivý styl, překlad bývá také fajn a navíc někdejší "manželská" série se mi líbila, byť i tam jistá souvztažnost byla. Tady mi to ale chvílemi vážně vadilo. Nedokázala jsem se soustředit na ústřední dvojici. A asi ani téma stavitelství nebude pro mě tím pravým.

martina1085
11.11.2020 3 z 5

Pohodové čtení, láska z prostřední stavební firmy. Občas až moc podrobné popisy vzhledu domu :-( Hodnotím jako oddychové čtení s průměrným obsahem. Další díly přečtu pro porovnání.

NicaCola
11.11.2020 4 z 5

Oddechové čtení:)

Síma97
06.11.2020 4 z 5

I když je to již třetí série této autorky, tak já jsem od ní nic nečetla a musím říct, že je to chyba. Časem se chystám i na ty předešlé knihy. Miluj mě, jakkoliv je první díl z trilogie Stavitelé snů. Je to taková klasická letní romantika. Je to příběh o třech bratrech, kteří se snaží si znovu porozumět a designérce Margot, která je cílevědomá a je hrdá na svou kariéru. Za mě tam je až příliš mnoho sexuálních narážek mezi Margot a Calebem. A bylo by fajn, dozvědět se o trochu víc z Margotiny minulosti. Jinak mě ale čtení bavilo a stránky velmi rychle ubývaly.

Siegrid
02.10.2020 5 z 5

Po sérii "manželství a hledání" přichází autorka s další sérií bratrů Pierce. První díl je vydařený, II. jsem nečetla, anotace mě moc nezaujala a III. díl "Miluj mě vším" přečtete, ale nic to ve vás nezanechá.

Nika151
08.09.2020 5 z 5

Mě celá série těchto knížek moc bavila. Ze začátku mi trvalo si zvyknout, ze je to psané z pohledu vypravěče a ne hlavní postavy. Není to tak jednoduché čtení jako u jiných knížek, věty jsou barvitější, má to díky třem dílům zajímavé odbočky, dějové linky se mi líbily. Každá knížka je o jednom bratrovi a jeho cestě za šťastným životem s vysněnou partnerkou. Už tu padlo, ze se jedná ve všech případech o silné ženy, všichni jsou sympatičtí. Doporučuji!

Kubikuli
02.09.2020 3 z 5

Taková z těch knížek, co jich je dvacet do tuctu... Jako osobnost mi byla hlavní hrdinka sympatická, Caleb celkem taky... Jinak hodně stavění, tvrdnutí a vlhnutí... Žádné zásadní problémy jako u Tristana, prostě taková pohodovka u které, když pár odstavců přeskočíte, tak se, světe div se, nic nestane :)

Arianne
08.08.2020 3 z 5

Možná kdyby z toho udělala klasickou romantiku bez všeho toho vlhnutí, šoustání, zlobivých holčiček a pocení, bylo by to lepší. Nejsem nijak prudérní, ale zde mě to kdoví proč rušilo. Ale kniha je celkem zábavná, nenáročná, prostě na léto...

romantika americké romány

Jennifer Probst
americká, 1969
2013  80%Manželská smlouva
2015  81%Hledání vytouženého dne
2014  78%Manželská past
2019  81%Miluj mě jakkoli
2014  81%Manželský omyl

Kniha Miluj mě jakkoli je v