Miluj mě jakkoli

Miluj mě jakkoli https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397266/bmid_miluj-me-jakkoliv-m0a-397266.jpg 4 586 122

Stavitelé snů série

Caleb Pierce začal pracovat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Od počátku snil, že se vypracuje do vedení a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného. Firma zůstane Calebovi pouze v případě, že ji povede spolu se svými dvěma bratry, se kterými se navzájem dávno odcizili. Najít společnou cestu nebude jednoduché, zvlášť když si každý z nich přeje úplně něco jiného. Věci se ještě víc zkomplikují, když si Caleba najme designérka Morgan, aby pro její bohaté klienty postavil dům snů. Calebovi se její nabídka moc nezdá, nezbývá mu ale než přijmout, jinak se podle Morgan může rozloučit se skvělou reputací i stálými zákazníky. Caleb se snaží odvést co nejlepší výsledky, jen kdyby ho neustále nerozptylovaly Morganiny jiné kvality…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everywhere and Every Way , 2016

Safienka
05.08.2020 4 z 5

Sexuálními výboji protkaný ženský román o stavění domu.... Jo, pohodové čtení, které mě bavilo.

adrianna0305
25.07.2020 1 z 5

Ona z něj byla vlhká jak čerstvá omítka, on z ní byl v okamžiku tvrdý jak beton. Hoďte po mně klidně cihlu, ale nudily mě ty budovatelské pasáže, postupně jsem začala přeskakovat i ty erotické, bylo totiž jasné, že se (i ten dům) udělají. Zachránil to jen skunk a ten tam hrál epizodní roli.

nani_nka
21.07.2020 2 z 5

Ne, ne, ne. Nemám rada knihy, kde musíte pri každom stretnutí hlavných hrdinov prečítať 5 strán o tom ako jemu pri pohľade na ňu stvrdol a ďalších 5 strán ako ona pri pohľade naňho zvlhla. A toto sa naozaj deje pri každom stretnutí!
Plus do toho si autorka nemohla odpustiť neutíchajúce opisy toho aký je hlavný hrdina sexy, ba nielen on, ale aj jeho bratia, treba predsa navnadiť aj na ďalšie časti.

Evaho73
15.07.2020 4 z 5

Ľahké, osiežujúce, nenáročné síce trochu "klišoidné" čítanie na letné dovolenkové chvíle.
Príbeh troch bratov - staviteľov ma bavil, od knihy som nemala veľké očakávania, vedela som do čoho idem, a preto nie som sklamaná.
Myslím si, že od tohto žánru sa nedá očakávať, že to bude literárne veľkodielo a tu je iba rozhodujúce, či sa zápletka čitateľovi zapáči alebo nie...
Mne celkom sadla a idem na ďalší diel tejto modernej akože rodinnej ságy.

Kristy.Seb
29.06.2020 4 z 5

Příběh nemohl skončit jinak, než že ty dva spolu skončí. Ale bavila mě Morgan. Obviduju, s jakým nasazením se dokázala pustit do tak těžké práce.

Marcia
28.06.2020 3 z 5

Knihy od J. Probst miluju, přečetla jsem všechny. Proto mi tento příběh zklamal, byl průměrný. Měla jsem dojem, že to psala jiná autorka, příběh neměl tu dinamiku, chvilky jsem se nudila. I přesto jsem si bratry Piercovi oblíbyla.

Maruš.D
27.06.2020 5 z 5

Já jsem příjemně překvapená. Trochu jsem se obávala autorčinu stylu psaní, ale příběh mne bavil. Naprosto jsem se zamilovala do všech bratrů už v prvním díle a bojím se, zda moje srdce vydrží přečíst příběhy všech :D
Morgan byla také skvělá, obdivuji ji za její sebevědomí a bojovnost. Příběh byl velmi lehký, žádná velká zápletka, ale o to víc sladší. Je to romantika v každé nové kapitole, ale mně to vůbec nevadí. Jediné malinké minus pro mě je v rozsáhlosti popisování okolí a všeho. Na to jsem já nikdy moc nebyla a i zde jsem to jen tak letmo pročetla, spíše přeskočila, ale až si knihu přečtu znovu, možná tomu budu věnovat více pozornosti.

jitka7
18.06.2020 4 z 5

Celá série mě bavila. Vtipný. Hezký příběh o sourozencích, jejich spory a znovu nalezení a do toho dost romantiky a sexu. Co víc si přát.

Yuuki24
17.06.2020 5 z 5

Tato sága mě nadchla. Je to samozřejmě odpočinkové čtení, ale tedy za mě výborné. Kniha plná zvratů, sexuálního napětí a hlavně drsných, něžných i odhodlaných žen.

Kudík
14.06.2020 5 z 5

Caleb Pierce jako nejstarší bratr z rodiny stavitelů a Morgan Rainesová, jako jižanská kráska a designérka. Oba ústřední hrdinové jsou ok, ale nejvíc se mi líbilo vše s Gandalfem a Balinem, i když Calebovo škádlení s bratry také mělo něco do sebe. Ale ta dvě "telata" se mi vážně zamlouvala. :)

petulkapeta
09.06.2020 5 z 5

přiběh Caleba a Morgan se mi libil a škadlení s bratry chapu :) scena se skunkem byla super a psi uzasni mazlici...a jsem zvědava i na přiběhy ostatních bratru...tak hrr na ně :)

jeny-v
03.06.2020 5 z 5

Pokud potřebujete knihu, která je nabitá hašteřením, romantikou a sourozeneckými vztahy, jděte do toho. První díl ze série Stavitelé snů má vše, co se od odpočinkového románu žádá. Příběh bratrů Caleba, Tristana a Daltona, kteří se po tragické smrti matky rozejdou ve zlém a znovu se setkávají po pěti letech u čtení otcovy závěti, kde se dozvídají, že stavební firmu Pierce Brothers musejí řídit rok spolu a v zisku. Do toho se objeví jižanská, nesmlouvavá, tvrdohlavá a ambiciózní bytová designérka Morgan, která potřebuje jejich firmu pro stavbu domu hollywoodských hvězd Rosenthalových. Mezi Calebem a Morgan se rozvíjí vztah od nesnášenlivosti po sexuální jiskření. Každý z nich má v sobě nějakou bolestivou minulost a musí se hodně snažit, aby jeden k druhému našli cestu porozumění a lásky. Moc se mi líbilo zapojení mastifů Gandalfa a Balina do děje a už se těším na pokračování....

Jejunka
02.06.2020 5 z 5

Nebylo to špatné. Hodnotím 5 hvězd za příběh a za osobnosti. Ale kdybych měla hodnotit jak autorka píše tak katastrofa, ty rozsáhlé popisy snad úplně všeho od lampy až po stavbu schodů jsou únavné, už jsem na autorku zvyklá takže jsem tyhle pro mě kraviny preskakovala.

Evitsa
30.05.2020 3 z 5

Čekala jsem od této knihy mnohem více!
Začátek byl tedy opravdu hodně vlahý ,vůbec jsem se nedokázala začíst.
První pusa proběhla v půlce knihy ,a přišlo mi,že se to célé prostě moc táhlo a v celkovém ději se skoro nic nedělo .
Popis byl někdy až moc detailní a podle mého tomu sebralo tu dychtivost,kdy chcete číst dál a dál a je vám jedno,že nebude spát.Já tam necítila žádné to WOW!!!

První dvě série od Jennifer jsem zhltla jedním dechem,ale tady jako kdyby to ani nenapsala ona,aspoň tak to působí na mě .
Pro mě průměrné čtení,doufám,že další díly budou jen lepší!!!

Myška43
29.05.2020 5 z 5

Miluju bratry Pierceovi. Velice pěkný příběh. Moc jsem se bavila a jdu na další díl.

Janík511
11.05.2020 5 z 5

Tuhle autorku prostě můžu, její styl psaní mi vyhovuje. Jdu hned na další díl.

NikolaSkop
08.05.2020 5 z 5

Supr kniha! Moc mě bavila , po jejim přečtení jsem musela hned navázat na další díl o dalším z bratrů! :) :) Jsem spoko!

katst
07.05.2020 3 z 5

Romantická, oddechová a velmi nenáročná kniha. Možná až moc nenáročná...

sabca
25.04.2020 4 z 5

První kniha od J. Probs a věřím že ne poslední. Četla se pěkně. Vyvíjející vztah mezi Calebem a Morgan byl zajímavý a těšila jsem se jak vše dopadne. Jednu hvězdičku ubírám, protože mi stavební prostředí nic neříká. Doporučuji

verunka93
17.04.2020 5 z 5

Další skvělá série od J. Probs. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Příběh Caleba a Morgan byl velmi příjemný a člověk si u něj opravdu odpočinul. Velmi se těším na další díl. Doporučuji.

romantika americké romány

Jennifer Probst
americká, 1969
2013  80%Manželská smlouva
2015  81%Hledání vytouženého dne
2014  78%Manželská past
2019  81%Miluj mě jakkoli
2014  81%Manželský omyl

Kniha Miluj mě jakkoli je v