Miluj mě jakkoli

Miluj mě jakkoli https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397266/bmid_miluj-me-jakkoliv-m0a-397266.jpg 4 586 122

Stavitelé snů série

Caleb Pierce začal pracovat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Od počátku snil, že se vypracuje do vedení a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného. Firma zůstane Calebovi pouze v případě, že ji povede spolu se svými dvěma bratry, se kterými se navzájem dávno odcizili. Najít společnou cestu nebude jednoduché, zvlášť když si každý z nich přeje úplně něco jiného. Věci se ještě víc zkomplikují, když si Caleba najme designérka Morgan, aby pro její bohaté klienty postavil dům snů. Calebovi se její nabídka moc nezdá, nezbývá mu ale než přijmout, jinak se podle Morgan může rozloučit se skvělou reputací i stálými zákazníky. Caleb se snaží odvést co nejlepší výsledky, jen kdyby ho neustále nerozptylovaly Morganiny jiné kvality…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everywhere and Every Way , 2016

Pája699
07.03.2024 4 z 5

Tohle je přesně ta kniha, u které se uvolníte, odpočinete si a s úsměvem na rtu čtete a čtete. Vůbec nechápu, proč jsem tuhle sérii tak dlouho odkládala..

Takové příjemné, oddechové čtení :-) jen teda, jestli ještě někdy uslyším spojení slov „k ďasu“ tak vyletím z kůže :-D

Líbila se mi chemie u hlavních hrdinů....lehká vášeň, přitažlivost. Oba dva byli moc sympatičtí..... I zbylý dva bratři nebyli k zahození .-) už teď se těším na jejich vlastní příběhy .-)

Nejvíce se mi ale líbili ty dva ňufani... Balin a Gandalf. Ty byli vážně boží!

Terka18
07.01.2024 5 z 5

Příjemný příběh, který má pár zvratů, ale nijak komlikovaných a hroznech. Knížka se hezky četla a příběh pohladí po duši. Caleb byl skvělý chlap a alespoň jednou bych chtěla taky zažít to mravence i po těle a chtíč pouze z přítomnosti toho pravého tak jako Morgan

Nermal
09.11.2023 3 z 5

Co trošku vadilo mně, totiž pomalejší tempo a malá dynamika, to se jiným mohlo líbit. Přesto to nebylo špatné čtení a knihu jsem přečetl docela rychle. Původně jsem vlastně chtěl číst jen druhý díl série, ale nakonec jsem si ji sehnal celou a čtu popořadě.

Turquoise
27.02.2023 3 z 5

Po dvou posledních knihách, kdy jsem dala šanci novým spisovatelkám, jsem si potřebovala zpravit chuť, takže jsem sáhla po ověřené Probst. A jsem velice ráda, že nezklamala. Příjemná romantika, vtipné scény, hezké popisy okolí, tři bratři, jedna princezna v bílém a sexy zpocený chlap v džínách. Nenáročné, milé a já jdu rovnou na dalšího bráchu a tu divokou barmanku...

libuna60
05.02.2023 3 z 5

Kniha měla dobrá hodnocení, tak jsem byla odhodlána si ji koupit. Ještě štěstí, že ji neměli. Zbytečně zdlouhavé a nekonečné popisování sexuálního poblazneni když hned ze začátku bylo jasné, jak to dopadne a proto už jsem tyto scény preskakovala. Ostatní děj se mi líbil. Knihu jsem dočetla, nenechávám knížku nedoctenou, ale žádný valný dojem na mě neudělala.

anna7852
26.11.2022 4 z 5

Wauuu tohle se mi líbilo,hodně jsem se nasmala,vůbec nic mi v knize nechybělo.
Doufám že další díly budou stejně ctive

ErčaV.
25.09.2022 5 z 5

Toto je opravdu dobrá kniha. Čte se dobře, má zajímavý děj a prostě to jede. Líbí se mi jak autorka pěkně popíše postavy a zároveň to není popis na zbytečné strany.

anndrra
03.09.2022 2 z 5

Zpočátku mě to vůbec nebavilo a dokonce jsem uvažovala o tom, že knihu odložím. Obvykle dávám knize 100 stran, tady jsem vydržela o něco víc. Trvalo hrozně dlouho, než mezi postavami vznikla potřebná chemie, což bude tím, kolik jich tam je. Nenechte se totiž mýlit, autorka sice napsala love story o dvou lidech, která funguje i samostatně, ale naházela kolem tolik drobečků, které vedou k dalším postavám, kterým jistě věnuje zbytek série, že na ty hlavní postavy zbývá na začátku až zoufale málo času. Doufám, že s pokračovaním to bude lepší, mám totiž koupený ještě jeden díl.

Janizoun
22.08.2022 4 z 5

Tak tyto knihy jsou příjemné čtení pro ženy.
Přečetla jsem všechny tři díly a vlastním je i ve své knihovně, protože se mi líbily. Je pravda, že je to "pohádkové čtení", ale upřímně, která žena by tu svou "pohádku lásky" nechtěla zažít ;-) Za mě doporučuji.

koki.veru
10.08.2022 5 z 5

Pěkná, povedená oddychová romantická knížka. Docela jsem zvědavá, jak to bude dál s ostatními bratry, takže si určitě přečtu další knihy ze série.

Juvka
07.08.2022 4 z 5

Kniha patří mezi oddychovou literaturu. Opravdu je to typický román pro ženy. Romantický příběh plus určité rodinné problémy. Od začátku víte, jak to dopadne.

Nattali.ka
04.08.2022 3 z 5

(SPOILER) Čtivý příběh na pár dní na dovolenou nebo na víkend. Děj rychle plyne, ale na rozdíl od druhého a třetího dílu má poměrně slabší zápletku, v podstatě skoro žádnou. Celé rozuzlenní trvalo asi jeden den, kdy si Cal musel promyslet, zda zvládne život bez vlastních dětí, což Morgan zdrtilo... Příjemně působilo prostředí staveb a popisy renovací narozdíl od klasických kancelářských témat.

TerkaJK
22.07.2022 4 z 5

Kniha se mi líbila - z této série: stavitelé snů asi nejvíce ze tří dílů.
Hlavní hrdinové a rodina byla dobře popsána. Rodinné rozepře, zvraty a prostředí kolem stavění domů byly podle mě dobré téma na příběh.
Některé situace byly podle mě nereálné, ale tato romantická oddechovka se mi pěkně četla.

Terrez93
18.07.2022 4 z 5

Pres leto si rada tyhle romantarny uziju, je na to proste nalada a chut :) necekam zadny zavratny propleteni pribehu, vsechno je zcela jasny, hned na zacatku, co si budeme povidat. Jako nektery sexualni pasaze byly moc az na me :D ale libila se mi zapletka s rodinou a prostredi staveni domu :) jo bylo to fajn.

Kacatko86
29.04.2022 3 z 5

Vysoké hodnocení vcelku průměrné knihy. Nevadí mi přečíst si erotický román, ale tohle mě jako celek neoslovilo. Všichni tam od prvního setkání tvrdli a vlhli a pak se to naopak přelilo v klasickou romanťárnu. Možná kdyby autorka zvolila jen tu romantickou linku, více se rozvedla rodiné vztahy apod., tak už by byl v knize i nějaký děj. Nejvíc jsem se teď pobavila nad některými komentáři zde, opravdu trefné.

bezzink
09.04.2022 2 z 5

K dasu! To byl ale podprumer, proklate! Preklad byl katastrofalni. Pribeh byl nudny, preskakovala jsem vecne hadani bratru. Popisy sexu byly otresne. Hlavni postavy byly taky nudne. Ani zadny vtip to nemelo. Dalsimi dily serie se nebudu trapit.

cukrovka
04.04.2022 5 z 5

Oddechové romantické čtení. Příjemný a předvídatelný příběh ve kterém to mezi hlavními hrdiny správně jiskří.

uminaa
02.03.2022 5 z 5

Ach, tak toto bola mňamka :) Čítanie som si ako závislák na HGTV naozaj užila od začiatku až do konca ;)

Evka27
30.12.2021 2 z 5

Už jsem přečetla víc knih této spisovatelky a celkem příjemné oddechové čtení. Kdyby tady v této nebyly blbosti jako:....jeho penis slzel a toužil být součástí toho gesta... tak bych * přidala.

LucyA7
30.08.2021 5 z 5

Po knížce jsem v knihovně sáhla náhodou, když jsem hledala čtení na dovolenou. Trefa! Příjemná směs romantiky a rodinných tajemství. Navíc poněkud netradiční prostředí pro milostný románek. Příjemné čtení pro relax a odpočinek.

romantika americké romány

Jennifer Probst
americká, 1969
2013  80%Manželská smlouva
2015  81%Hledání vytouženého dne
2014  78%Manželská past
2019  81%Miluj mě jakkoli
2014  81%Manželský omyl

Kniha Miluj mě jakkoli je v