Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled

Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123809/bmid_statisticka-pravdepodobnost-lasky-n-H4J-123809.jpg 4 106 32

Kdo by si byl pomyslel, že pouhé čtyři minuty dokážou všechno změnit? Sedmnáctiletá Hadley zažívá snad nejhorší den svého života. Letí do Londýna na svatbu svého otce a ženy, kterou v životě neviděla. Navíc o pouhé čtyři minuty zmešká svůj let a uvízne na newyorském letišti. Čekání jí zpříjemní přitažlivý mladík, s nímž se seznámí v odbavovacím prostoru. Jmenuje se Oliver, je to Brit a má sedadlo 18C. Hadley 18A! Román o rodinných vztazích, druhých šancích i prvních láskách se odehrává během 24 hodin a roli v něm hrají osudné náhody i rozmary času, které zamotají život dvěma mladým lidem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Argo

The Statistical Probability of Love at First Sight , 2012

ivusse
15.08.2014 3 z 5

Asi jsem od této knihy čekala víc. Děj se dal dopředu odhadnout, nic složitého. Fajn oddechovka, ale znám lepší.

ZuzaChichi
15.07.2014 5 z 5

Tato knížka mě přesvědčila, že i knihy ve slevě nemusejí být propadák, ba naopak. Je to lehké a příjemné čtení, které i tak trošku donutí se zamyslet.

zralok.av
15.07.2014 5 z 5

Tuto knihu jsem si koupila , protože byla ve veliké slevě a docela mne zaujala obalem.To jsem ,ale nečekala ,že kniha bude tak čtivá a naprosto mne vtáhne do děje.Opravdu jsem byla velice příjemně překvapená.Tuto knihu mohu jen doporučit.

Canney
02.04.2014 4 z 5

Statistická pravděpodobnost není knížka, ze které byste se posadily na zadek, ale rozhodně má svoje kouzlo. Autorčin styl psaní je čtivý a k této oddychové knížce se fantasticky hodí. Já jsem knížku četla v angličtině (první anglická knížka, co jsem kdy četla) a četlo se to opravdu krásně. Při některých situacích jsem se musela smát a u jiných zase krouti hlavou. Ale celkově je to moc hezká knížečka.

bookcase
05.02.2014 4 z 5

Přečteno za pár hodin. Zajímavé téma, zajímalo by mě, co bylo s hrdiny dál :)

danuska
13.11.2013 2 z 5

Téma knihy je síce celkom originálna, ale mňa veľmi nezaujala, skôr ma to nudilo.

Eleanorre
26.10.2013 4 z 5

Ani neviem čo som poriadne od knihy čakala, rozhodne ma však nesklamala. Nakoniec práve naopak - uchvátilo ma, ako sa dá pár hodín natiahnuť na celú knihu a takisto príbeh, ľahký, oddychový, taký typicky zamilovaný a nekomplikovaný.

herotabe53
19.07.2013 3 z 5

Knížka na mě už v knihovně působila velmi hezky, má zajímavý obal.
Když jsem byla cca v půlce, tak jsem měla problém se do toho začíst. Kniha je občas docela komplikovaná, člověk musí pořád vnímat. Ale určitě doporučuju přečíst, v létě se při opalovaní hodí:)

mysterygirl
07.03.2013 4 z 5

Pěkná oddychovka.Líbila se mi.

muchomurka
22.02.2013 5 z 5

Lehký příběh o lásce na první pohled. Hadley i Oliver mi byli sympatiční na první "přečtení." A i když jsou nakousnuta citlivá témata, jsou vyřešena s citem a vtipem.

La Fiera
20.02.2013 5 z 5

Čekala jsem jen odechový románek. Ale musím říct, že se mi kniha velmi líbil. Uvěřitelně popsané, co všechno se může za pouhých 24 hodin stát. Asi nejvíc se mi líbilo, jak se hlavní hrdinka v průběhu knihy vyrovnává s rozvodem rodičů, jak se na věc učí dívat jiným pohledem. A ten konec se opravdu autorce povedl, aneb konečně jsem pochopila název knihy. :)
Myslím, že pro dospívající, kterým se rozvádí rodiče může být přečtení i užitečné. Ale to je jen můj názor.

akirek
27.05.2012 3 z 5

Oddechovka. Je to za chvílí přečtené. Slušné čtení někam k vodě...

zfilmováno letiště romance

2012  71%Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled
2023  78%Nepotopitelná Greta James

Kniha Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled je v