Šťastný jako Dán

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato kniha se okamžitě po vydání stala bestsellerem a získala cenu za nejoptimističtější knihu roku 2014. Deset způsobů, které vedou ke smysluplnějšímu a naplněnějšímu životu! Óda na štěstí v našem každodenním životě. Velmi přesvědčivá a inspirující kniha o receptech na štěstí Jedinečné východisko k úvahám o tom, jak vést lepší život, ať už ve společnosti nebo ve firmě. Co může každý z nás jako jednotlivec udělat, aby zlepšil svůj život a našel více štěstí. Jak zvýšit angažovanost a pohodu svých zaměstnanců, i proč je to pro ně výhodné. Vzor, nad nímž bychom měli přemýšlet. I Vy najděte své štěstí podle dánského receptu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/374641/stastny-jako-dan-twi-374641.jpg 2.84
Orig. název:

Heureux comme un Danois (2014)

Žánr:
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Audios
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Šťastný jako Dán

Přidat komentář
jsemvlastovka
09. února

Mám ráda knihy o hygge, Dánsku, štěstí, pozitivní psychologii... Tak jsem se těšila, že si přečtu něco o tom, co dělat, abychom se cítili lépe.
Ale tahle knížka o tom vůbec není, v podstatě jde jen o opěvování Dánského politického systému. Není o tom, co máme a můžeme dělat, ale o tom, jak dánští studenti mají úžasné příležitosti a jak stát všechny podporuje. Knížka je strašně politická, jen pár velmi abstraktních rad se dá vztáhnout na nás.

motokatty
17.08.2018

Knížka se mi četla velice snadno a to díky tomu, že jsem se začala v posledních týdnech zajímat o fenomén Hyggie. Nejsem si ovšem zcela jistá, jestli bych toto napsala ještě před cca 3 měsíci. Valná většina věcí z knihy by mi nejspíš přišla absurdních a velice naivních.
Musím také zmínit, že neustále statistiky a % mě po čase začaly unavovat.
Knihu nedoporučuji číst "na jeden zátah" ale každou kapitolu si nechat projít hlavou...

Yaruschka
28.05.2018

Myslím, že budu emigrovat :)):))

Autor knihy

Malene Rydahl

Malene Rydahl
dánská, 1975

Kniha Šťastný jako Dán je:

v Přečtených9x
v Čtenářské výzvě1x
v Chystám se číst3x