Šťastné Vánoce: U vánočního stromku / Štědrovečerní setkání / Novoroční nadělení https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423360/bmid_stastne-vanoce-u-vanocniho-stromku--Yzk-423360.jpg 5 1 0

Leanne Banks - U vánočního stromku: Milý Ježíšku moc bychom si přály dobrou práci pro naši maminku, a taky jestli bys nám nemohl nadělit nového tatínka - To psaly děti Faith Donnerové Ježíškovi a jen ony věřily, že se takový zázrak může stát. Dixie Browning - Štědrovečerní setkání: Ann Elise se vrací do míst, kde strávila mládí, a ať chce nebo ne, vracejí se jí i vzpomínky na její jedinou lásku. Osudové štědrovečerní setkání pak navždy změní její život Kathie DeNosky - Novoroční nadělení: Marilou čekají krušné Vánoce, vrací se totiž k rodině těhotná a bez snoubence! Když už propadá naprosté beznaději, cestu jí zkříží neuvěřitelně pohledný a něžný kovboj...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy

Leanne Banks
americká, 1959
Dixie Browning
americká, 1930

Kniha Šťastné Vánoce: U vánočního stromku / Štědrovečerní setkání / Novoroční nadělení je v